X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne pozytywny watek przyszlych mam :)
Odpowiedz

pozytywny watek przyszlych mam :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    My póki co nie powiedzieliśmy tylko córce. Z rodzicami jeszcze się wstrzymamy. Co się uwlecze to nie uciecze. Jeszcze zdążą się nacieszyć.
    Pewnie że tak. My mieszkamy z treściami w jednym domu więc ciężko nic nie powiedzieć. A rodzicom chciałam poprostu :) solidarność jak jednym to i drugim :)

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 27 marca 2017, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Pewnie że tak. My mieszkamy z treściami w jednym domu więc ciężko nic nie powiedzieć. A rodzicom chciałam poprostu :) solidarność jak jednym to i drugim :)
    Pewnie, że tak. Masz rację. Ja gdybym mieszkała z mamą czy teściową (bo tatów już nie mamy) to też bym pewnie powiedziała a tak mogę trochę poukrywać, chociaż do momentu gdy zobaczę serduszko. Tymbardziej że w razie "w" (tfu, tfu) to przyjaciółka i mąż mnie bardziej wspierają niż rodzice.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie wszyscy mają powiedziane żeby się nie chwalili bo nie byłam jeszcze u lekarza. Ale wątpię że tesciowa wytrzyma. Pewnie już rozpowoedziala jak ja znam. :/ ale trudno. :)

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 27 marca 2017, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Narazie wszyscy mają powiedziane żeby się nie chwalili bo nie byłam jeszcze u lekarza. Ale wątpię że tesciowa wytrzyma. Pewnie już rozpowoedziala jak ja znam. :/ ale trudno. :)
    No właśnie. Moja teściowa też ma za długi jęzor, więc wolę się wstrzymać z chwaleniem.

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) to i ja się witam z wami w 12t+4d :)

    sloneczkowa mama, aciulka lubią tę wiadomość

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Hej dziewczyny :) to i ja się witam z wami w 12t+4d :)
    Dzień dobry. Witaj :) opowiedz coś o sobie :)
    Jak się czujesz?


    Ale jaja . Córką ogląda bajki na moim telefonie bo chciała chwilkę więc jej włączyłam i myje podłogę koło niej i słyszę w telefonie halo. Myślę sobie pewnie jakąś bajka ale zaciekawiona podchodzę do telefonu a ona do tatusia sobie dzwoni:D nie wiem jakim cudem znalazła kontakt bo wszystko wyczyszczone w telefonie nie wiem jakim cudem się dodzwoniła :)

  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 27 marca 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zdolna córeczka :)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 27 marca 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie bardzo wiem co tu opowiedziec :P
    Mam 21lat, to moja druga ciaza pierwsza niestety poronilam. A czuc czuje sie dobrze ogolnie ta pogoda jakos na mnie dobrze wplywa,az chce sie wyjsc na powietrze w koncu (bo ogolnie to ja straszny zmarźluch jestem ). A jak tam u was ?:) Widze ,ze niektore z was sa w ciazy juz z kolejnym maluchem? Jak sie czujecie ? Jakies dolegliwosci ciazowe ?:P

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja mam pytanie bo mam stres, bo wyszedł mi cień cienia na teście, przynajmniej na żywo widoczny, proszę spójrzcie oceńcie, boję się teraz testować drugi raz

    https://naforum.zapodaj.net/d4e7d4b522ea.jpg.html

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Nawet nie pytaj 6 tydzień chyba dopiero się zaczął ale uwierzcie cisną mnie spodnie. Ja rozumiem że wszystko inaczej działa bo druga ciąża ale żeby aż takie wzdecia mieć ? :D JAK RANO WSTAJE to brzuszek wygląda płasko normalnie ale pod wieczór masakra jest :D

    Haha u mnie tak samo i ten sam moment w ciąży :D to chyba ten czas, gdzie już nas nadyma ;) ja najchętniej chodziłabym cały czas w spodniach dresowych na gumce ;)

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Cześć dziewczyny ja mam pytanie bo mam stres, bo wyszedł mi cień cienia na teście, przynajmniej na żywo widoczny, proszę spójrzcie oceńcie, boję się teraz testować drugi raz

    https://naforum.zapodaj.net/d4e7d4b522ea.jpg.html

    Jakiś tam mały cienik cienia widać! Najlepiej zatestuj jutro z porannego moczu - u mnie też się zaczęło cieniem cienia, tylko że ja od razu testowałam z porannego :)

    Mam nadzieję, że jutro będziemy Ci gratulować <3

    SusannaDean lubi tę wiadomość

    klz9hdgefsr87l0p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza91 wrote:
    Jakiś tam mały cienik cienia widać! Najlepiej zatestuj jutro z porannego moczu - u mnie też się zaczęło cieniem cienia, tylko że ja od razu testowałam z porannego :)

    Mam nadzieję, że jutro będziemy Ci gratulować <3
    To jest poranny tylko mało czułym testem z allegro... widzisz serio?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj my z maleństwem trzymamy kciuki mocno mocno mocno:*

    Zuza dobrze że nie jestem sama. Chodzić jeszcze świec panie ale siadać nie da rady. Trzeba się rozpiac :D

    SusannaDean lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sloneczkowa mama wrote:
    Oj my z maleństwem trzymamy kciuki mocno mocno mocno:*

    Zuza dobrze że nie jestem sama. Chodzić jeszcze świec panie ale siadać nie da rady. Trzeba się rozpiac :D
    Dzięki
    Obym i ja się niedługo nie dopięła

    sloneczkowa mama lubi tę wiadomość

  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    Cześć dziewczyny ja mam pytanie bo mam stres, bo wyszedł mi cień cienia na teście, przynajmniej na żywo widoczny, proszę spójrzcie oceńcie, boję się teraz testować drugi raz

    https://naforum.zapodaj.net/d4e7d4b522ea.jpg.html
    Faktycznie coś tam widać. Na tym zdjęciu dużo lepiej widać niż na tym z marcowych. No kochana, powoli witamy w klubie.

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • aciulka Autorytet
    Postów: 362 262

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chcebardzobycmama wrote:
    Hej dziewczyny :) to i ja się witam z wami w 12t+4d :)
    Witamy :-)

    Córeczka 16.11.2017❤
    Synuś 31.05.2015❤
    Córeczka 09.12.2000❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aciulka wrote:
    Faktycznie coś tam widać. Na tym zdjęciu dużo lepiej widać niż na tym z marcowych. No kochana, powoli witamy w klubie.
    Tak bo jego robiłam w innym miejscu, też mi się zdało, że jest wyraźniejszy...ale to nie potwierdza, że jest ciąża.... eh martwię się jutrem, aż mnie ze stresu ściska...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    susanne jak tam?

    obudziłam się o 3 i cały czas o tobie myślę. spać nie mogę.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 marca 2017, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Susanne Dean podkreślam że stres w ciąży oraz złość nie jest wskazana. Weź no napisz bo ja tu siedzę jak na szpilkach. :)

  • Zuza91 Autorytet
    Postów: 793 290

    Wysłany: 28 marca 2017, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SusannaDean wrote:
    To jest poranny tylko mało czułym testem z allegro... widzisz serio?

    Widzę serio! I polecam pink testy o czułości 10 :) Jak tam, testowałaś już dzisiaj rano? :)

    klz9hdgefsr87l0p.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ