X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne prezent na nowy rok 2014
Odpowiedz

prezent na nowy rok 2014

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jest właśnie taka nie sprawiedliwość ze jedne brzydko mówiąc "podetrą się majtkami faceta "i zachodzą a te które naprawde chcą muszą się gimnastykować taki psikus

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    to jest właśnie taka nie sprawiedliwość ze jedne brzydko mówiąc "podetrą się majtkami faceta "i zachodzą a te które naprawde chcą muszą się gimnastykować taki psikus
    to jest poje...e po porstu masakra jakaś :(

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewelina jak masz chcice to niech iskry już lecą a co! :D
    Ewcia musisz się zając czymś przyjemnym i pamiętaj nadzieja umiera ostatnia :) Też mam mały problem ponieważ mąz jest często na wyjazdach i wraca dopiero koło piątku.. więc jak trafimy w te dni to jest dobrze :) mam jednak nadzieję że w tym cyklu będzie częsciej w domu :)

    Tak życie jest niesprawiedliwe ale niestety nie mamy na to żadnego wpływu. Musimy wierzyć że i na nas przyjdzie ta pora i doczekamy się maleństwa :) A im dłużej będziemy na to czekać tym bardziej docenimy każda sekudnę bycia w ciązy! :)

    <3 <3

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Ewelina jak masz chcice to niech iskry już lecą a co! :D
    Ewcia musisz się zając czymś przyjemnym i pamiętaj nadzieja umiera ostatnia :) Też mam mały problem ponieważ mąz jest często na wyjazdach i wraca dopiero koło piątku.. więc jak trafimy w te dni to jest dobrze :) mam jednak nadzieję że w tym cyklu będzie częsciej w domu :)

    Tak życie jest niesprawiedliwe ale niestety nie mamy na to żadnego wpływu. Musimy wierzyć że i na nas przyjdzie ta pora i doczekamy się maleństwa :) A im dłużej będziemy na to czekać tym bardziej docenimy każda sekudnę bycia w ciązy! :)

    <3 <3

    kochana na prawdę staram się zająć wszystkim ale po prostu jak zobaczę, że jakaś dziewczyna ma zieloną kropkę na wykresie lub idę ulicą a tu pełno młodych mam z wózkami lub z brzuchem to po prostu mam ochotę płakać ;(
    ja nie długo zwariuje z tym myśleniem, jeszcze ta tempka narobiła mi nadziei a dzisiaj spadła

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaa w tym miesiącu bedzie częściej bo to taki zaczarowany miesiąc :) Ewcia nic na to nie poradzimy ze tak wychodzi trzeba się pogodzić bo negatywne myślenie jeszcze bardziej pogrąża nas w dołku i gorzej nam się z niego wydostać Uszu do góry a ja idę na iskry:D dobranoc kobietki do jutra Buziaki na dobranoc

    misiaa lubi tę wiadomość

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    kochana na prawdę staram się zająć wszystkim ale po prostu jak zobaczę, że jakaś dziewczyna ma zieloną kropkę na wykresie lub idę ulicą a tu pełno młodych mam z wózkami lub z brzuchem to po prostu mam ochotę płakać ;(
    ja nie długo zwariuje z tym myśleniem, jeszcze ta tempka narobiła mi nadziei a dzisiaj spadła



    Kochana wiem że masz załamkę dzisiejszą tempką ale mam nadzieję że naładujesz baterie i będziesz dalej walczyć!Przecież w końcu musi się udać! :) Nie możesz sie poddać! I pamiętaj musisz byc w formie i dobrym nastroju żeby fasolka chciała w Tobie zamieszkać! Głowa do góry!

    Przytulam Cie mocno!! <3 <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 grudnia 2013, 23:19

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Misiaa w tym miesiącu bedzie częściej bo to taki zaczarowany miesiąc :) Ewcia nic na to nie poradzimy ze tak wychodzi trzeba się pogodzić bo negatywne myślenie jeszcze bardziej pogrąża nas w dołku i gorzej nam się z niego wydostać Uszu do góry a ja idę na iskry:D dobranoc kobietki do jutra Buziaki na dobranoc


    Ojj to będzie się działo ;D
    Miłego Kochana <3 <3 <3

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    Misiaa w tym miesiącu bedzie częściej bo to taki zaczarowany miesiąc :) Ewcia nic na to nie poradzimy ze tak wychodzi trzeba się pogodzić bo negatywne myślenie jeszcze bardziej pogrąża nas w dołku i gorzej nam się z niego wydostać Uszu do góry a ja idę na iskry:D dobranoc kobietki do jutra Buziaki na dobranoc
    dobranoc kochana :*

    ewelina27 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Kochana wiem że masz załamkę dzisiejszą tempką ale mam nadzieję że naładujesz baterie i będziesz dalej walczyć!Przecież w końcu musi się udać! :) Nie możesz sie poddać! I pamiętaj musisz byc w formie i dobrym nastroju żeby fasolka chciała w Tobie zamieszkać! Głowa do góry!

    Przytulam Cie mocno!! <3 <3
    ja chyba po prostu nie mogę zaakceptować faktu, że nam nie wychodzi. mam cichą nadzieję, że jutrzejsza tempka pójdzie w górę :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    ja chyba po prostu nie mogę zaakceptować faktu, że nam nie wychodzi. mam cichą nadzieję, że jutrzejsza tempka pójdzie w górę :)


    Też mam taką nadzieję i mocno ściskam kciuki żeby tak było :)

    Ja też czasem mam chwilę zwątpienia.. i płakać się tylko chce bo nic nie wychodzi. Kochana ja już miałam okazję cieszyć się z II kreseczek na teście ale niestety nasze szczęscie sie skończyło i czar prysnął jak bańka mydlana! ;( ;( To było prawie rok temu i do tej pory nic nie wychodzi ..
    Ale wierzę że w końcu nadejdzie ta chwila kiedy doczekam się maleństwa!!

    <3 <3

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • Mysz86 Autorytet
    Postów: 918 463

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ten rok kończę niezbyt miło, ale kiedy tylko minie zalecone przez lekarza 3 miesiace, to wznawiamy starania. To będzie akurat marzec, wiosna będzie czekała na wybuch, wszystko rodzi się do życia, mam nadzieję, że i ja zakwitnę :) Może uda się zrobić mężowi najwspanialszy prezent na 30-urodziny w listopadzie 2014, bo w tym roku tydzień przed jego urodzinami miałam zabieg.

    Aniołki [*][*][*]
    ac95b5706d.png
  • olka30 Autorytet
    Postów: 4780 3553

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 ale fajne zdjęcie masz ustawione, przemawia do mnie:)

    Mysz86 lubi tę wiadomość

    Jk6fp1.pngRjgsp1.png pgaCp1.pngq4sUp1.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysz86 wrote:
    Ja ten rok kończę niezbyt miło, ale kiedy tylko minie zalecone przez lekarza 3 miesiace, to wznawiamy starania. To będzie akurat marzec, wiosna będzie czekała na wybuch, wszystko rodzi się do życia, mam nadzieję, że i ja zakwitnę :) Może uda się zrobić mężowi najwspanialszy prezent na 30-urodziny w listopadzie 2014, bo w tym roku tydzień przed jego urodzinami miałam zabieg.

    Kochana co to za zabieg byl? :(

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam kochane żuczki iskierek mnie było bo m jak przyszłam to już spał :( może dzisiaj go troszki podelektryzuje

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Też mam taką nadzieję i mocno ściskam kciuki żeby tak było :)

    Ja też czasem mam chwilę zwątpienia.. i płakać się tylko chce bo nic nie wychodzi. Kochana ja już miałam okazję cieszyć się z II kreseczek na teście ale niestety nasze szczęscie sie skończyło i czar prysnął jak bańka mydlana! ;( ;( To było prawie rok temu i do tej pory nic nie wychodzi ..
    Ale wierzę że w końcu nadejdzie ta chwila kiedy doczekam się maleństwa!!

    <3 <3
    Misiaa ja podobną historię przechodziłam w listopadzie rok temu i wiem doskonale co przechodziłaś więc tym razem musi nam się udać tule cieplutko :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak się uda to ja w Nowy Rok bym testowała ale już jakoś mój entuzjazm opada

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi się udać i koniec :D

  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musi Kochana musi nie ma innego wyjścia :)
    Ewelina ja dzisiaj chyba też zaszaleje z Piotrusiem bo wrócił na nocke, a rano znowu wyjeżdza, ale cała nocka nasza :D

    <3 <3

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jackie wrote:
    jak się uda to ja w Nowy Rok bym testowała ale już jakoś mój entuzjazm opada

    Głowa do góry! Pozytywne myślenie to już połowa suksecu :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 grudnia 2013, 20:23

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak szaleć to na całego :D ;D tylko proszę uważać aby iskry nie zaprószyły ognia

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ