X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne prezent na nowy rok 2014
Odpowiedz

prezent na nowy rok 2014

Oceń ten wątek:
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    A długo się starasz? :)
    staram się dopiero od 3 miesięcy :) więc krótko u mnie fl trwa 12-13 dni ale to różnie, dzisiaj mam 12 fl

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    staram się dopiero od 3 miesięcy :) więc krótko u mnie fl trwa 12-13 dni ale to różnie, dzisiaj mam 12 fl

    Kurczę to szkoda że tak spadła dzisiaj tempka.. a będziesz jeszcze testować? :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    Kurczę to szkoda że tak spadła dzisiaj tempka.. a będziesz jeszcze testować? :)
    jak nie przyjdzie do soboty to zatestuję, ale nie wiem kiedy. Pewnie po nowym roku, chociaż wątpię aby coś wyszło bo będę mieszkać u Babci przez 2 tydodnie..

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem wam ze wyłączyłam mózgownice na myślenie o ciąży na razie się udaje zobaczymy jak dalej będzie misiaa dasz rade wierze w ciebie :) ewcia23337196 ja natomiast zaczynam myśleć o świętach że czas najwyższy zacząć sprzątać powolutku bo na ostatnią chwile nie mam zamiaru czekać i z językiem na brodzie latać ze szczotką :D

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    powiem wam ze wyłączyłam mózgownice na myślenie o ciąży na razie się udaje zobaczymy jak dalej będzie misiaa dasz rade wierze w ciebie :) ewcia23337196 ja natomiast zaczynam myśleć o świętach że czas najwyższy zacząć sprzątać powolutku bo na ostatnią chwile nie mam zamiaru czekać i z językiem na brodzie latać ze szczotką :D
    ja nie wiem jak sobie we wszystkim poradzę, mam 2 domy do ogarnięcia ;(

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    jak nie przyjdzie do soboty to zatestuję, ale nie wiem kiedy. Pewnie po nowym roku, chociaż wątpię aby coś wyszło bo będę mieszkać u Babci przez 2 tydodnie..

    A to w czym to przeszkadza? :)

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    powiem wam ze wyłączyłam mózgownice na myślenie o ciąży na razie się udaje zobaczymy jak dalej będzie misiaa dasz rade wierze w ciebie :) ewcia23337196 ja natomiast zaczynam myśleć o świętach że czas najwyższy zacząć sprzątać powolutku bo na ostatnią chwile nie mam zamiaru czekać i z językiem na brodzie latać ze szczotką :D

    W sumie święta się zbliżją i jest co robic więc większe szanse że nie będziemy tak myślały :D Mam badzieję ze na dobre nam to wyjdzie :)
    A w którym dniu cyklu jestes?

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    ja nie wiem jak sobie we wszystkim poradzę, mam 2 domy do ogarnięcia ;(
    kochanie dasz rade nie myśl o ciązy tylko działaj

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    A to w czym to przeszkadza? :)
    ponieważ moja Babcia ma jeden pokój i muszę się nią zająć. W piątek wychodzi a jest po amputacji nogi i jakoś nie wyobrażam sobie uprawiać sex u niej i przy niej.. Jedynie jak na parę godzin wyrwę się do mojego narzeczonego to wtedy coś możemy zdziałać ale czuję, że nic nie wyjdzie z tego. ponieważ jeżdżę do niego wtorek, środa, czwartek i w te dni mam także szkołę :(

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    ja nie wiem jak sobie we wszystkim poradzę, mam 2 domy do ogarnięcia ;(

    Nie masz nikogo do pomocy?? :/

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    kochanie dasz rade nie myśl o ciązy tylko działaj
    muszę jakoś się ogarnąć ale nie wiem jak.. chyba za bardzo pragnę dziecka. na dodatek nawet jak mierzę tempkę to dalej myślę o dziecku ;(;(

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    ponieważ moja Babcia ma jeden pokój i muszę się nią zająć. W piątek wychodzi a jest po amputacji nogi i jakoś nie wyobrażam sobie uprawiać sex u niej i przy niej.. Jedynie jak na parę godzin wyrwę się do mojego narzeczonego to wtedy coś możemy zdziałać ale czuję, że nic nie wyjdzie z tego. ponieważ jeżdżę do niego wtorek, środa, czwartek i w te dni mam także szkołę :(

    No to faktycznie masz rację przy babci nie wypada, ale nie zamartwiaj się na zapas :) Będziesz odwiedzać narzeczonego więc nie jest źle :) Może akurat traficie <3

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • misiaa Autorytet
    Postów: 575 543

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewcia2337196 wrote:
    muszę jakoś się ogarnąć ale nie wiem jak.. chyba za bardzo pragnę dziecka. na dodatek nawet jak mierzę tempkę to dalej myślę o dziecku ;(;(

    Kochana musisz jakoś wyluzować bo takie myślenie nie pomaga a wręcz odwrotnie ! To dopiero Wasz 3 cykl starań, niektórzy latami walczą o fasolkę <3

    misiaa

    34bwrjjgk872glsj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    W sumie święta się zbliżją i jest co robic więc większe szanse że nie będziemy tak myślały :D Mam badzieję ze na dobre nam to wyjdzie :)
    A w którym dniu cyklu jestes?
    jestem w 4dc i chcice zaczynam mieć nie wiem dlaczego może po ziołach sroki i po wieśku oj niech się zaczną dni płodne to .... iskry będą lecieć :P

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaa wrote:
    No to faktycznie masz rację przy babci nie wypada, ale nie zamartwiaj się na zapas :) Będziesz odwiedzać narzeczonego więc nie jest źle :) Może akurat traficie <3
    muszę dać radę, jakoś muszę sobie poradzić ale nie wiem jak.. może faktycznie jakoś w trafimy w te dni co go będę odwiedzać.. chociaż nie lubię serduszkować z przymusu. :) serduszkujemy kiedy chcemy. jak mogę wyluzować ?

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    jestem w 4dc i chcice zaczynam mieć nie wiem dlaczego może po ziołach sroki i po wieśku oj niech się zaczną dni płodne to .... iskry będą lecieć :P
    hehe powodzenia kochana :*

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane pozytywne myślenie to recepta na zieloną kropeczke

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas do tej pory to taka presja była przy przytulańsku ze szok i chyba dlatego tak się nie udawało a teraz muszę się wyluzowac i basta :)

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    kochane pozytywne myślenie to recepta na zieloną kropeczke
    ja myślę pozytywnie dopóki tempka mi nie spada. :( kur... po prostu nie wiem co mam z sobą zrobić. znajoma typiara poszła tylko raz do łóżka i zaszła w ciąże a ja jakoś nie mogę ;( dlaczego kobiety, które pragną dziecka muszą na nie tyle czekać ;(

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 3 grudnia 2013, 22:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelina27 wrote:
    u nas do tej pory to taka presja była przy przytulańsku ze szok i chyba dlatego tak się nie udawało a teraz muszę się wyluzowac i basta :)
    ja w tym cyklu przy serduszkowaniu nie myślałam aż tak o dziecku :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ