X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny chyba tez dzis napije sie Meliski jak i Wy bo jakos mi sie agresja wlaczyla ;p Maz tylko wszedl do domu a juz dostal opr. ;p

    Czekamy...
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja już też bym chciała iść na wizytę i wiedzieć co tam u mnie nie gra a tu jeszcze 13 dni do wizyty :(.
    Który to będzie u Ciebie dc?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehehe nie możesz teraz krzyczeć na męża :P:P nie stresuj go :P

    Mój mąż też dzisiaj dostał lekki opr... bo siedział cały dzień w domu a nawet obiadu nie zrobił a ja wróciłam z pracy strasznie głodna.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Który to będzie u Ciebie dc?

    18dc

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj on czesto dostaje opr. Szczegolnie przez te ostatnie 2 tyg to chyba codziennie. Powiedzial mi nawet ze ma mnie juz dosyc ze niech sie juz wszystko wyjasni bo na glowe dostanie ze mna ;p Ale i tak mnie kocha ;)

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    On tez bardzo pragnie tego dziecka. Oboje uwielbiamy dzieci a dzieci nas. Dla wszystkich dookola dzieci jestesmy ciocia i wujem.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to nie dobrze nie można się kłócić powinniście się wspierać a to że wyżyjesz się na mężu to nic ci nie da. Na spokojnie kochana nie krzycz na męża bo faktycznie mu się wszystkiego odechce.

  • stresant Autorytet
    Postów: 3555 2880

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane poradźcie
    Dziś 35 dzień cyklu i @ jeszcze nie ma. Robiłam 2 testy ultra czułe- biel wiziru.
    Cykle mam dlugie 31-34 dni. W ciąży raczej nie jestem bo cały grudzień byłam chora i jakoś mało się staraliśmy. Poza tym to ja zawsze czuje fasolke od samego początku :) Piersi już 5 dni bola, brzuch tez pobolewa.
    Jak dlugo jeszcze mam czekać? Czy iść do lekarza po coś na wywołanie?

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale my sie niby poklocimy ale za chwile rozmawiamy i sie smiejemy. Niw potrafimy aie na siebie gniewac. ;) wiec moge troche powyzywac ;)

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    stresant wrote:
    kochane poradźcie
    Dziś 35 dzień cyklu i @ jeszcze nie ma. Robiłam 2 testy ultra czułe- biel wiziru.
    Cykle mam dlugie 31-34 dni. W ciąży raczej nie jestem bo cały grudzień byłam chora i jakoś mało się staraliśmy. Poza tym to ja zawsze czuje fasolke od samego początku :) Piersi już 5 dni bola, brzuch tez pobolewa.
    Jak dlugo jeszcze mam czekać? Czy iść do lekarza po coś na wywołanie?

    Może lepiej idź do lekarza na cos po wywołanie albo poczekaj jeszcze do końca tego tygodnia może @ przyjdzie . Ale na wszelki wypadek umów się do lekarza.

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , nie było mnie prawie cały dzień a tu tyle wpisów :P
    Ciężko to nadrobić :p
    Także od początku:
    Za wizyte prywatną zapłaciłam 120 zł z USG. Tylko mieszkam na Śląsku a nie w Warszawie ale mimo to wydaje mi się Jus@tyna ,że 300 zł to lekka przesada ...

    Testy owulacyjne robię co miesiąc ale mam ochotę wyrzucić je i zapomnieć o nich.Jak tylko wychodzą pozytywnie to mam tylko jedno w głowie .A jak w tym czasie nie ma mojego chłopaka to płacze w poduszkę także jest to kolejna rzecz która
    mnie wykańcza .

    Czekamy ... nie wiem co mam Ci powiedzieć . Jak miałam chyba 15 lat to zanikł mi okres , nie miałam chyba z pół roku . Moja mama wtedy poszła ze mna do ginekologa i już wtedy dostałam leki po których okres się wyregulował. Nie pamiętam już co to było ale pamiętam ,że pomogło. Jak lekarz może powiedzieć ,że jesteś za młoda ? chore... lekarze doprowadzają mnie do szałuuuuuu :[
    Idź do innego lekarza , ja też będę zmieniać. Jutro poszukam czegoś na necie , może znajdę lekarza który mi pomoże , zrozumie bowidzę ,że ciężko z tym.

    Jutro idę na badanie , zrobię TSH a o resztę poproszę prywatnie ...

    olciaa lubi tę wiadomość

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tez tak sadze. Jak bylam ostatnio u gina to mialam pecherzyk ze niby owulacja i mielismy probowac z mezem ale jak ?! Skoro byl akurat w delegacji i tez plakalam w poduszke ! ;(

    Czekamy...
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten ból... ja miałam jeszcze 2 miesiące inny problem . Wszystko było ok ..czułam ,że owu się zbliża a mój chłopak leżał z gorączką 4 dni ... biedny bo chory ale wiedziałam ,że tym samym kolejny cykl będzie nie udany . Ale siła wyższa niestety

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy tez sobie popłakałam ale w pokoju obok ,żeby nie widział ,że znowu płacze :(

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No moj maz tez wiecznie jest chory. Dopiwro lezal z goraczka. ;/

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Dziewczyny , nie było mnie prawie cały dzień a tu tyle wpisów :P
    Ciężko to nadrobić :p
    Także od początku:
    Za wizyte prywatną zapłaciłam 120 zł z USG. Tylko mieszkam na Śląsku a nie w Warszawie ale mimo to wydaje mi się Jus@tyna ,że 300 zł to lekka przesada ...

    Testy owulacyjne robię co miesiąc ale mam ochotę wyrzucić je i zapomnieć o nich.Jak tylko wychodzą pozytywnie to mam tylko jedno w głowie .A jak w tym czasie nie ma mojego chłopaka to płacze w poduszkę także jest to kolejna rzecz która
    mnie wykańcza .

    Czekamy ... nie wiem co mam Ci powiedzieć . Jak miałam chyba 15 lat to zanikł mi okres , nie miałam chyba z pół roku . Moja mama wtedy poszła ze mna do ginekologa i już wtedy dostałam leki po których okres się wyregulował. Nie pamiętam już co to było ale pamiętam ,że pomogło. Jak lekarz może powiedzieć ,że jesteś za młoda ? chore... lekarze doprowadzają mnie do szałuuuuuu :[
    Idź do innego lekarza , ja też będę zmieniać. Jutro poszukam czegoś na necie , może znajdę lekarza który mi pomoże , zrozumie bowidzę ,że ciężko z tym.

    Jutro idę na badanie , zrobię TSH a o resztę poproszę prywatnie ...

    Hej kochana

    No powiem ci że tutaj jest strasznie drogo ciężko prywatnie znaleźć dobrego i taniego lekarza. Jak już kiedyś wspominałam miałam wspaniałego ginekologa jak mieszkałam kiedyś na śląsku ale od 5 lat mieszkam w Warszawie a ceny to tu są strasznie wysokie a szczególnie za służbę zdrowia. Monika a gdzie mieszkasz na Śląsku ja się urodziłam w Tychach :) Mój mąz jest z Warszawy tu dostaliśmy od jego rodziców duże mieszkanie i nie muslieliśmy brać kredytów z tąd decyzja mieszkać w Warszawie ale nie narzekam mam dobrą prace mieszkam w centrum. Tylko ci lekarze tacy drodzy.

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem już sama czy po prostu mamy pecha i jakoś nie udaje się trafić czy coś jest nie tak . Próbowaliśmy dzień przed , w dniu i dzień po owu . 2 dni przed , 2 dni po ...
    Nie martw się , zmień lekarza , ja też tak zrobię . Jutro poszukam kogoś , zadzwonię. Może znajdę kogoś kto będzie chciał mi pomóc .
    Uda nam się !

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje ze w koncu sie uda. A ile czasu juz sie staracie ?

    Czekamy...
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Hej kochana

    No powiem ci że tutaj jest strasznie drogo ciężko prywatnie znaleźć dobrego i taniego lekarza. Jak już kiedyś wspominałam miałam wspaniałego ginekologa jak mieszkałam kiedyś na śląsku ale od 5 lat mieszkam w Warszawie a ceny to tu są strasznie wysokie a szczególnie za służbę zdrowia. Monika a gdzie mieszkasz na Śląsku ja się urodziłam w Tychach :) Mój mąz jest z Warszawy tu dostaliśmy od jego rodziców duże mieszkanie i nie muslieliśmy brać kredytów z tąd decyzja mieszkać w Warszawie ale nie narzekam mam dobrą prace mieszkam w centrum. Tylko ci lekarze tacy drodzy.


    Hej Hej :)
    A mieszkam sobie w Chorzowie , pracę mam taką sobie , bez szału ale nie jest najgorzej :) Trzymam się jej bo mam umowę o pracę jeszcze 4 lata także jak zajdę w ciąże to przynajmniej jakaś kasa będzie .
    Kiedyś też chodziłam do świetnego lekarza , niestety już tam nie pracuje . Przyjmuje gdzieś w innej miejscowości ale dokładnie nie wiem gdzie . Jest jakaś informacja na stronie , jutro zadzwonię i zapytam .
    U Ciebie lekarze drodzy a u mnie beznadziejni :P nie wiem co gorsze ... serio tak ciężko im dać skierowanie na badania , nie wiem , pomóc , zrozumieć. ehh

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika pewnie że nam się uda wszystkim :)

    Ja też mam czasem dość ale nie wolno odpuszczać, nie wolno się poddawać my też z mężem mieliśmy miesiące że prawie codziennie się serduszkowaliśmy były miesiące ze co drugi dzień i też nic. Niektórzy mi mówili że za bardzo chcę i się blokuję jak odpuściłam na prawie 4 mc. Nie robiłam nic nie kontrolowałam nic kompletnie dałam sobie spokój i zajęłam się czymś innym i też nic.

    I jak tu się czasem nie przejmować :(

    Ale powiedziałam sobie że nie odpuszczę :)

‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ