X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie.. Tylko jakos nie mam ochoty isc do innego i opowiadac wszystko od poczatku. ;( chociaz wiem ze i tak bede musiala bo tu to jakos tego nie widze.. Tylko strata pieniedzy.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże ten lekarz to jakiś kretyn jak jesteś za młoda na wywoływanie okresu to trzeba mieć jakiś wiek żeby móc okres wywołać w razie problemów szkoda gadać i szkoda twojego czasu i nerwów zmień lekarza i to jak najszybciej.

    No ja płacę z monitoringiem,konsultacjami i badaniami jakieś 300 zł aż strach pomyśleć ile zapłacę jak będę musiała więcej badań zrobić. Bo w tym miałam takie podstawowe. Teraz nauczyłam sie i jak chce zrobić badania hormonalne to idę na NFZ do ginekologa.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja idę do 3, do kobiety, facetów mam dość, tego rozbierania się na nowo u innych i gadania... Rozumiem to.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    ja już sama nie wiem czy mam pco czy nie :) może mam luf :P to już kiedyś podejrzewałam.


    hehe dobre określenie ja chyba tez jestem jakaś dziurawa i mam luft i gdzieś to wszystko mi ucieka :) :P

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy - powinnaś zmienić lekarza, Tak spojrzałam na Twój wykres i masz dziś duży spadek temperatury wiec może kto wie, ten spadek może oznaczać okres.
    Przez te 4 lata starań miała zawsze problem z tak długimi cyklami?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    ja idę do 3, do kobiety, facetów mam dość, tego rozbierania się na nowo u innych i gadania... Rozumiem to.


    Ja tez teraz mam kobietę ginekologa.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No raczej normalny nie jest.. ;( to jest przykre. Niby place mu 100zl ale badania wszystkie robilam w laboratorium prywatnie.

    Czekamy...
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Boże ten lekarz to jakiś kretyn jak jesteś za młoda na wywoływanie okresu to trzeba mieć jakiś wiek żeby móc okres wywołać w razie problemów szkoda gadać i szkoda twojego czasu i nerwów zmień lekarza i to jak najszybciej.

    No ja płacę z monitoringiem,konsultacjami i badaniami jakieś 300 zł aż strach pomyśleć ile zapłacę jak będę musiała więcej badań zrobić. Bo w tym miałam takie podstawowe. Teraz nauczyłam sie i jak chce zrobić badania hormonalne to idę na NFZ do ginekologa.
    Mi wywoływali okres w wieku 17lat bo nagle nie z tego ni z owego zniknął mi na 6miesiecy.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Od zawsze mam takie przerwy. Kiedys balam sie isc do lekarza chyba jak kazda z was. No i tak zostalo.A jak juz poszlam to do jakiegos konowala ktory leczy mnie witaminkami. ;( u nas kobiety sa bardzo nieprzyjemne (giny). Bynajmniej w mojej okolicy. Chyba pojade z kolezanka do jej pana doktora ona jest w drugiej ciazy i zmienila lekarza i mowi ze ten jest taki z prawdziwego zdarzenia ;p

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie to ona nie wiedziala jak ma mi powiedziec ze jest poraz drugi w ciazy zebym sie nie zalamala.. Chlopczyk skonczyl we wrzesniu rok a ona ma teraz na kwiecien termin.. Bardzo sie ciesze z jej szczescia ale z drugiej strony cholernie boli. Ze ja nie moge. Mam bratanice ktora obdarowuje czym tylko moge,to jest moje oczko w glowie i moj pocieszacz. Ma 4 latka ale daje mi tyle szczescia.

    olciaa lubi tę wiadomość

    Czekamy...
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy zawsze możesz znaleść lekarza w Twojej okolicy na portalu znany lekarz. Ważne by taki lekarz miał napisane ze zajmuje się niepłodnością i oczywiście miał duzo dobrych opinii. Bo lekarz koleżanki może być dobry ale w prowadzeniu ciazy. Ja się spotkałam w przychodni z lekarzami którzy na wstępie mi powiedzieli ze niepłodnością się nie zajmują. Wiec szkoda na takich czasu. Wystarczy tez wpisać w google lekarza koleżanki i będziesz mieć jasność :)

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    hehe dobre określenie ja chyba tez jestem jakaś dziurawa i mam luft i gdzieś to wszystko mi ucieka :) :P

    Chodziło mi o LUF :) zespół niepękającego pęcherzyka :P podobno mylony z pco :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez prawda. Nie po myslalam o tym. Dziekuje za wsparcie. Nie mam z kim porozmawiac o tym. W sumie kuzynka miala tez problemy z zajsciem w ciaze i teraz kuzyn z zona tez maja problemy. Mam nadzieje ze to nic genetycznego.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No tez prawda. Nie po myslalam o tym. Dziekuje za wsparcie. Nie mam z kim porozmawiac o tym. W sumie kuzynka miala tez problemy z zajsciem w ciaze i teraz kuzyn z zona tez maja problemy. Mam nadzieje ze to nic genetycznego.

    oby :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedze w lzy same mi leca.. Maz za chwile wraca z pracy musze mu obiad zrobic. Przynajmniej zajme sie czyms i nie bede myslec o tym. Ale moj brzuch nie daje mi spokoju. Czuje bol jak bym miala okres a go nie mam. Za to duzo sluzu wodnistego. ;(

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Siedze w lzy same mi leca.. Maz za chwile wraca z pracy musze mu obiad zrobic. Przynajmniej zajme sie czyms i nie bede myslec o tym. Ale moj brzuch nie daje mi spokoju. Czuje bol jak bym miala okres a go nie mam. Za to duzo sluzu wodnistego. ;(

    mam tak na owulację :P i właśnie to samo przeżywam ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Chodziło mi o LUF :) zespół niepękającego pęcherzyka :P podobno mylony z pco :D
    Aha hahahahaha a ja to inaczej zrozumiałam przepraszam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 16:36

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ze ja juz tak mam od 2 tyg ;(

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałabym mieć śluz. Ja ogólnie mam nadzieje ze go mam tylko sie schował

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Tylko ze ja juz tak mam od 2 tyg ;(
    Po spadku temperatury można wnioskować ze dzisiejszy ból brzucha może skończyć się okresem :) i naprawdę bym pomyślała przez te kilka dni nad nowym lekarzem. Tym bardziej ze na wizytę czeka się nawet do 3 tygodni. Nie mówiąc już o Klinikach niepłodności :(

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

‹‹ 6 7 8 9 10 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ