X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    W cyklach owulacyjnych tak widziałam różnice. Bo widziałam płodny śluz :)

    Testy owulacyjne stosowałam i nawet mam mały zapas. One mówią ze się zbliża organizm do owulacji ale nie potwierdzają ze owulacja była. Tylko monitoring da pewność 100%
    Jus@tyna chodzisz do kliniki ze takie ceny?


    No własnie mi tez się wydaje że ja dużo płacę za ginekologa a to nie jest żadna klinika leczenie niepłodności.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Nie wiem bo juz nie mam 2 miesiac okresu.. Mam jakiegos przykrego lekarza i musze go zmienic bo on mi powiedzial ze to normalne ze tak mam. I ze to przyczyna stresu ale nic z tym nie robi. Dlatego zdecydowalam sie na specjalistow w klinice nieplodnosci ale musze czekac niestety.. ;(


    Nie masz 2 miesiące @ a ginekolog mówi że to normalne to chyba z nim jest coś nie tak. Powinien to sprawdzić dlaczego nie masz tyle czasu @ przecież 2 miesiące do dużo.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do tych testów owulacyjnych to nie wiem muszę przemyśleć kiedyś je robiłam ale później stwierdziłam że to strata pieniędzy najpierw zainwestuje w żel :).

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus to dużo płacisz, ja teraz 160 u nowej, tak to 150.

    A co do diety, niby powinnam być na bezglutenowej ale mój organizm by tego nie przeżył więc żrę gluten w każdej postaci <3

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tez tak mysle. Zapisal mi Ovarin i to wszystko. :( od zawsze mialam takie przerwy ale z czasem to juz mnie to przerasta.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No tez tak mysle. Zapisal mi Ovarin i to wszystko. :( od zawsze mialam takie przerwy ale z czasem to juz mnie to przerasta.

    Nie no, bez przesady. A lekarze nie powinni przepisywać SUPLEMENTÓW a leki :) o ile uważam, że ovarin i inofem są super (biorę oba) to jednak to tylko suplement i on nie zdziała cudów, a może nawet nic jak jest coś poważniejszego.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiec wlasnie.. Stwierdzil ze wszystko jest w porzadku ze mna. Od tygodnia to wszystko mnie przerasta. Moglabym plakac z byle jakiego powodu, nie mam ochoty na nic. :(

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No wiec wlasnie.. Stwierdzil ze wszystko jest w porzadku ze mna. Od tygodnia to wszystko mnie przerasta. Moglabym plakac z byle jakiego powodu, nie mam ochoty na nic. :(

    Ja mam tak od wczoraj :P Najchętniej bym leżała w łóżku i sobie płakała :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem czy jeszcze poczekac i dopiero isc do lekarza czy juz teraz isc nie wiem co robic. :( a jak pojde znowu do niego to pewnie nic madrego mi nie powie.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Jus to dużo płacisz, ja teraz 160 u nowej, tak to 150.

    A co do diety, niby powinnam być na bezglutenowej ale mój organizm by tego nie przeżył więc żrę gluten w każdej postaci <3



    No własnie dużo płace tez tak myślę ale nie mogę w Warszawie znaleźć dobrego i taniego gina. jak np. Chcę robić badania hormonalne to idę po skierowanie do ginekologa na NFZ. Bo przez tych lekarzy to splajtować można.

    Dlatego tutaj padło moje pytanie gdzie chodzicie i ile płacicie.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Nie wiem czy jeszcze poczekac i dopiero isc do lekarza czy juz teraz isc nie wiem co robic. :( a jak pojde znowu do niego to pewnie nic madrego mi nie powie.


    To zmień lekarza bo Ovarin to suplement ja sama kiedyś go brałam ale w dniu owulacji powodował u mnie takie bóle jajnika że wytrzymać nie mogłam i musiałam odstawić.

    Ja na twoim miejscu poszukałabym sobie innego ginekologa który porządnie sie tobą zajmie.

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Nie wiem bo juz nie mam 2 miesiac okresu.. Mam jakiegos przykrego lekarza i musze go zmienic bo on mi powiedzial ze to normalne ze tak mam. I ze to przyczyna stresu ale nic z tym nie robi. Dlatego zdecydowalam sie na specjalistow w klinice nieplodnosci ale musze czekac niestety.. ;(
    Oooo matko! I nic nie dostałaś na wywołanie okresu??? Moim zdaniem wystarczyłaby przez 5 dni Luteina i byś dostała miesiączkę. Najzwyklejszy gin taka luteinę by Ci wypisał :(
    Zmiana lekarza to dobry krok. To nie jest normalne. Masz pco? Badalas prolaktyne? Tsh?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam Ovarin i Inofem...poprawy nje zaobserwowałam , ale podejrzewam ze cykle bezowulacyjne wywoływała prolaktyna, a nie pco :(

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olciaa wrote:
    Ja brałam Ovarin i Inofem...poprawy nje zaobserwowałam , ale podejrzewam ze cykle bezowulacyjne wywoływała prolaktyna, a nie pco :(

    ja już sama nie wiem czy mam pco czy nie :) może mam luf :P to już kiedyś podejrzewałam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak badalam prolaktyne i tsh. Pan doktor stwierdzil ze wszystko w normie.. Niby staramy sie 4 lata ale to nie sa takie starania na sile. Zawsze mowilam bedzie to bedzie. Ale cos dlugo go nie ma. Maz czesto wyjezdza w delegacje i jak tu sie starac teraz akurat jest wieczorami w domu codziennie wiec tez lepiej. Do tego byl remont domu ktory kupilismy caly rok go remontowalismy by zrobic to za gotowke pozniej przeprowadzka wiec nie mtyslalam o tym tak jak teraz. Na domiar zlego meczy mnie przepluklina kregoslupa.A zeby bylo tego malo to nie przedluzyli mi umowy w pracy.. Wiec wariuje. ;(

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Tak badalam prolaktyne i tsh. Pan doktor stwierdzil ze wszystko w normie.. Niby staramy sie 4 lata ale to nie sa takie starania na sile. Zawsze mowilam bedzie to bedzie. Ale cos dlugo go nie ma. Maz czesto wyjezdza w delegacje i jak tu sie starac teraz akurat jest wieczorami w domu codziennie wiec tez lepiej. Do tego byl remont domu ktory kupilismy caly rok go remontowalismy by zrobic to za gotowke pozniej przeprowadzka wiec nie mtyslalam o tym tak jak teraz. Na domiar zlego meczy mnie przepluklina kregoslupa.A zeby bylo tego malo to nie przedluzyli mi umowy w pracy.. Wiec wariuje. ;(

    Nieciekawie, 4 lata to też dość długo...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Paulina_2603 Autorytet
    Postów: 4363 9340

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy leć do innego lekarza!! To nie jest normalne, że lekarz widząc że nie masz 2 miesiące @, nie dał Ci nic na wywołanie...

    Ja za wizytę w Poznaniu płacę 250 zł z cytologią. Dużo, ale dostaję wydruk z dokładym opisem usg i zdjęciami.

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    17CDp1.png lcZRp1.png
    Adrianna - 23.12.2018, 3340 g, 55 cm
    Starania od 08.2014 - Aniołki - 05.2015 - 7t3d - cp; 04.2017 5t5d; 07.2017 - cb
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja wlasnie do poznania jestem zarejestrowana na Polna. Ale w marcu.. ;( On mi powiedzial ze on nie da mi na wywolanie bo za mloda jestem.. Za 9 dni koncze 25lat.. ;/ Nie wiedzialam co mam mu odpowiedziec wiec wyszlam..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ile musialabym miec lat.. ;/ ;(

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idiota....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 5 6 7 8 9 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ