X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest dziewczyny :)

    A mam do was takie pytanie czy stosujecie jakieś diety??

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie stosuje bo szczupła jestem. By mu się przydało parę kg. :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to jest tak że ja nie jestem gruba ważę 57 kg a wzrostu mam 161 cm tylko fajnie czasem się tak oczyścić z tego paskudnego jedzenia.

    A są tu jakieś dziewczyny z Warszawy??

    werni lubi tę wiadomość

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justyna wiesz z innego wątku ze ja tak :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2018, 12:40

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    U mnie to jest tak że ja nie jestem gruba ważę 57 kg a wzrostu mam 161 cm tylko fajnie czasem się tak oczyścić z tego paskudnego jedzenia.

    A są tu jakieś dziewczyny z Warszawy??

    Ja jestem z Warszawy:)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Justyna wiesz z innego wątku ze ja tak :)


    No tak kochana Ty wiem że jesteś :)

    werni lubi tę wiadomość

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Ja jestem z Warszawy:)



    O jak fajnie a z jakiej dzielnicy?

    Chciałam podpytać dziewczyn z Warszawy gdzie chodzicie do ginekologa.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam zamiar do mojej ginekolog Sosnowskiej na Ochocie. Ciekawa jestem co ona mi powie i jakie jeszcze zleci badania.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Natalia ze jesteś z Wawy :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny pisze tu po dlugiej przerwie. Potrzebuje pomocy.Od ponad 2 tygodni mam bole podbrzusza i piersi. Mam nieregularne miesiaczki raz mam raz nie takze nie wiem czy dostane okres czy nie. Ale nigdy nie mialam przed bolu brzucha a piersi bolaly mnie max 5dni przed. Robilam w piatek bete wyszla negatywna ale nie wiem czy to nie za wczesnie. Staramy sie z mezem od 4 lat.. I nadal nic ;( Nie wiem moze to juz urojona ciaza bo mam wrazenie ze cos w tym jest. Poza tym temp. Mam podwyzszona bo normalnie mam 36.0-36.4 a od jakiegos czasu mam 36,8-36.9 tylko dzis jakos 36-4. Ale skoro nie jestem w ciazy to skad ten bol ?

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Czekamy wiesz co z własnego doświadczenia mogę powiedzieć ci że objawy na @ są bardzo mylone z objawami ciążowymi ja mam np. tak że nie boli mnie brzuch ale za to mam mdłości, strasznie bolą mnie piersi i jestem strasznie zmęczona i chce mi się spać. Dlatego ja nigdy nie testuje wcześniej tylko czekam. Ja obiecałam sobie ze pierwszy test wykonam jak @ mi się spóźni 6 dni jeżeli wyjdzie negatywny to pójdę na betę jeżeli beta negatywna a @ dalej brak to tylko pozostaje lekarz.Nie ma co za wcześnie testować i się doszukiwać. Ja jestem zdania że lepiej miło się zaskoczyć niż rozczarować. Wiem że długo się starasz bo 4 lata to sporo czasu. A robiłaś jakieś badania?? wiesz jaka jest przyczyna takich długich starań ??

    Dziewczyny bo chciałam jeszcze was zapytać ile płacicie za wizytę plus monitoring u swojego ginekologa.

    werni lubi tę wiadomość

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie mam wizyte ustalona w klinice nieplodnosci na marzec. Teraz maz bedzie badal nasienie. Mysle czy jutro nie pojechac do lekarza. Bo niepokoi mnie ten bol brzucha. :( Bardzo sie boje kolejnego rozczarowania. Ale w glebi serca czuje ze to moze byc w koncu moja upragniona fasolka..

    Czekamy...
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    O jak fajnie a z jakiej dzielnicy?

    Chciałam podpytać dziewczyn z Warszawy gdzie chodzicie do ginekologa.

    Ja chodzę do Wojciecha Boruckiego na Bemowie w przychodni Septimamed i płace 120 zł za usg jako monitoring. Ale byłam narazie u niego trzy razy, jest bardzo konkretny, chodzę z polecenia ale narazie mi żadnych badań nie zalecił bo to dopiero nasze trzecie podejscie, przy czym pierwsze było takie trochę niekontrolowane;) ale na następnej wizycie upomnę się o skierowanie na badania krwi i te wszystkie hormony żeby już nie zwlekać i zacząć pracowac nad tym, co jest do poprawy:)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    A dziewczyny wracając do tej endometriozy jakie są objawy?? czy ona może być bezobjawowa bo z tego co wiem to podobno w czasie @ ma się straszne bóle.

    Dziewczyny a bierzecie wiesiołek na ten śluz żeby go zwiększyć?? ja biorę zobaczymy cz coś to da. Słyszałam też jeszcze o takim żelu Conceive podobno tez jest dobry. Stosowała któraś?
    Stosowałam żel, on przyspiesza plemniki oraz wydłuża ich żywotność. Ponoć jest lepszy niż kobiecy. płodny śluz. Jeśli się zdecydujesz to ten w aplikatorach lepszy.

    Wiesiołek brałam.

    Ważne jest tez picie dużo wody. Jeśli nie masz nawyku picia wody to polecam aplikacje na telefon, mnie ona motywowała by wypić odpowiednie dzienne zapotrzebowanie.

    Siemię lniane tez jest dobre na śluz.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Hej Czekamy wiesz co z własnego doświadczenia mogę powiedzieć ci że objawy na @ są bardzo mylone z objawami ciążowymi ja mam np. tak że nie boli mnie brzuch ale za to mam mdłości, strasznie bolą mnie piersi i jestem strasznie zmęczona i chce mi się spać. Dlatego ja nigdy nie testuje wcześniej tylko czekam. Ja obiecałam sobie ze pierwszy test wykonam jak @ mi się spóźni 6 dni jeżeli wyjdzie negatywny to pójdę na betę jeżeli beta negatywna a @ dalej brak to tylko pozostaje lekarz.Nie ma co za wcześnie testować i się doszukiwać. Ja jestem zdania że lepiej miło się zaskoczyć niż rozczarować. Wiem że długo się starasz bo 4 lata to sporo czasu. A robiłaś jakieś badania?? wiesz jaka jest przyczyna takich długich starań ??

    Dziewczyny bo chciałam jeszcze was zapytać ile płacicie za wizytę plus monitoring u swojego ginekologa.

    U mnie wizyta 150zl, ale zwykle druga mam w szpitalu u mojego lekarza na dyżurze i za ta druga nic nie płace.

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    No wlasnie mam wizyte ustalona w klinice nieplodnosci na marzec. Teraz maz bedzie badal nasienie. Mysle czy jutro nie pojechac do lekarza. Bo niepokoi mnie ten bol brzucha. :( Bardzo sie boje kolejnego rozczarowania. Ale w glebi serca czuje ze to moze byc w koncu moja upragniona fasolka..


    A który masz dzień cyklu??

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha to chyba ja tez płacę w miarę normalnie w sumie monitoring z konsultacjami 200zł chyba że muszę zrobić jakieś dodatkowe badania to wtedy płacę 300zł

    Olciaa a widziałaś jakieś efekty po wiesiołku??

    No to chyba jednak zdecyduje się na ten żel bo słyszałam same dobre opinie i wielu kobietom właśnie pomógł zajść w ciążę.

    A stosujecie testy owulacyjne?? bo ja kiedyś używałam ale czy ja wiem czy to takie wiarygodne.

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem tego samego zdania co Justyna by wczesnie nie testowac.

    Mam zamiar w tym.miesiącu spróbować z tymi testami owulacyjnymi.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • olciaa Autorytet
    Postów: 2616 1624

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W cyklach owulacyjnych tak widziałam różnice. Bo widziałam płodny śluz :)

    Testy owulacyjne stosowałam i nawet mam mały zapas. One mówią ze się zbliża organizm do owulacji ale nie potwierdzają ze owulacja była. Tylko monitoring da pewność 100%
    Jus@tyna chodzisz do kliniki ze takie ceny?

    34bwgywludlpcf5y.png
    wniddf9hzq10g49n.png

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 2 stycznia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem bo juz nie mam 2 miesiac okresu.. Mam jakiegos przykrego lekarza i musze go zmienic bo on mi powiedzial ze to normalne ze tak mam. I ze to przyczyna stresu ale nic z tym nie robi. Dlatego zdecydowalam sie na specjalistow w klinice nieplodnosci ale musze czekac niestety.. ;(

    Czekamy...
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ