X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ahaaaa no właśnie tyle dziewczyn bierze ten dupathson a ja zawsze się zastanawiałam na co wy to bierzecie

  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:33

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    ahaaaa no właśnie tyle dziewczyn bierze ten dupathson a ja zawsze się zastanawiałam na co wy to bierzecie
    Niby to samo co luteina ale słyszałam że silniejszy.

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha mój mąż jest nie do zniesienia :P
    Zabije go dziś :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    A ja dziś do szału doprowadzam męża i teściowa. Już nie świruję bo widzę że się więcej tej krwi pojawia. Ale nie do zniesienia jestem.


    Kochana spokojnie :) co cię tak denerwuje ?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Hahaha mój mąż jest nie do zniesienia :P
    Zabije go dziś :P


    Seli co ten twój mąż narobił że aż tak drastycznie do niego podchodzisz?

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Seli co ten twój mąż narobił że aż tak drastycznie do niego podchodzisz?

    Co? Rozmawiałam z nim, tłumaczyłam.... To zadzwonił do swoich rodziców i powiedział, że będą mieli prezent na dzień babci i dziadka (a nie mają wnuków więc skumali) :( potem to samo zrobił z moją mamą na co go zdążyłam opieprzyć. Bo powiedziałam, że mam mały progesteron a tylko jednodniowy wzrost mam na razie tempki! ;/ ;( mama na szczęście nie dała mu też pola do popisu i powiedziała, że nic nie wiadomo i nie ma co się nakręcać bo tak jest co miesiąc z jego strony... Ona też mu pomagała w tamtym miesiącu :P oboje byli okropni ale chyba mama zrozumiała, że mi wcale przyjemnie nie jest...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:34

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    To że się nie chce rozkręcić dziad jak należy. Bo martwię się o clo. Ale mimo wszystko jakoś próbuje sobie samej wytłumaczyć. Krew jest. I nie jest to plmienie. Tylko dość skąpe okres i tyle. Zadzwonię do ginekologa. Do poniedziałku mam swobodnie czas. Żeby się rozlało. Głupie to.
    Mi dziś ta złość aż w bebechach siedziała. Taka paskudna złość. I odbiłam to na swoim i teściowej, bo jedyny temat że mną był czy dzwonić do lekarza czy to okres.
    Ale już spoko. Tortille robie dla mezusia, jakiś wieczór lepszy zrobimy we dwoje. Jakoś będzie jakoś przejdą te nerwy.

    Zabij i tyle :P Wszystkich :P :D ja mojemu grożę to już nawet nie traktuje mnie po tylu latach poważnie ;( jeszcze się śmieje... :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Co? Rozmawiałam z nim, tłumaczyłam.... To zadzwonił do swoich rodziców i powiedział, że będą mieli prezent na dzień babci i dziadka (a nie mają wnuków więc skumali) :( potem to samo zrobił z moją mamą na co go zdążyłam opieprzyć. Bo powiedziałam, że mam mały progesteron a tylko jednodniowy wzrost mam na razie tempki! ;/ ;( mama na szczęście nie dała mu też pola do popisu i powiedziała, że nic nie wiadomo i nie ma co się nakręcać bo tak jest co miesiąc z jego strony... Ona też mu pomagała w tamtym miesiącu :P oboje byli okropni ale chyba mama zrozumiała, że mi wcale przyjemnie nie jest...


    Seli to poniosło twojego męża może porozmawiaj z nim żeby tak nie robił że to ci sprawia przykrość.

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli nie odgrazaj sie mezowi bo cie do sadu poda ;p a swoja droga to chyba cos nie halo skoro takie rzeczy wyprawia.. Ja rozumiem ze mozna sie z czegos cieszyc ale bez przesady ;/ zeby robic z diebie hmm.. Nie wiem jak to ujac..

    Jus@tyna lubi tę wiadomość

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    To że się nie chce rozkręcić dziad jak należy. Bo martwię się o clo. Ale mimo wszystko jakoś próbuje sobie samej wytłumaczyć. Krew jest. I nie jest to plmienie. Tylko dość skąpe okres i tyle. Zadzwonię do ginekologa. Do poniedziałku mam swobodnie czas. Żeby się rozlało. Głupie to.
    Mi dziś ta złość aż w bebechach siedziała. Taka paskudna złość. I odbiłam to na swoim i teściowej, bo jedyny temat że mną był czy dzwonić do lekarza czy to okres.
    Ale już spoko. Tortille robie dla mezusia, jakiś wieczór lepszy zrobimy we dwoje. Jakoś będzie jakoś przejdą te nerwy.


    No pewnie nie ma co się denerwować to że okrzyczysz męża to nic ci nie da na spokojnie wszystko będzie dobrze :). Ja wiem że czasem się nie da spokojnie ale ci biedni nasi faceci co oni z nami mają :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli na spokojnie :P

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Seli to poniosło twojego męża może porozmawiaj z nim żeby tak nie robił że to ci sprawia przykrość.

    Może nie przykrość, ale wiesz, jak nic z tego to po co się tłumaczyć? Teściom na pewno będzie bardzo przykro... Jemu samemu też, nawet chyba nie tak jak mi. Bo ja widząc progesteron, czuje, że coś się dzieje i liczę, że nawet później by coś ruszyło po tym wszystkim, nawet teraz nie jest dobry moment na dziecko :P tak szczerze, bo nie skończę stażu a dla mnie to oznacza koniec kariery zawodowej :P Jak będzie to sobie poradzę, jak nie... To mój organizm kiedyś się przygotuje i uszczęśliwię go. Ale nic nie dociera... Jest kochany ale teraz drę się na niego, dostał klapsa w zad to się śmieje jeszcze ze mnie :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Seli na spokojnie :P

    NIE!!! :D :D :D Moja koleżanka ostatnio się zaręczyła i już nie snuje ze mną morderczych planów :( bo tak to planowałyśmy zbiorową mogiłę i życie tylko z kotami ;( W SZCZĘŚCIU :P

    werni lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Seli nie odgrazaj sie mezowi bo cie do sadu poda ;p a swoja droga to chyba cos nie halo skoro takie rzeczy wyprawia.. Ja rozumiem ze mozna sie z czegos cieszyc ale bez przesady ;/ zeby robic z diebie hmm.. Nie wiem jak to ujac..

    A tam... :P jest dobrze zastraszony to nie odważyłby się :P Ostatnio mama dzwoniła do mnie bo się nie odzywałam cały dzień a dzień wcześniej wiecozrem się "kłóciliśmy" z mężem :D bała się, że mu krzywdę zrobiłam hahahha a jak mówię " o szkło" a mama "skąd?" a ja "nie, wcale nie rzucam w męża szklankami i talerzami" a mama cisza :P "no... ja myślę..." hahahah

    Mamy specyficzne poczucie humoru :) i czasem wyglądamy jakbyśmy się mieli zadźgać i zabić (w szczególnie ja na agresora wyglądam :P ) ale kochamy się i śmiejemy się po prostu z tego :) Po całym dniu złośliwości idzie mnie utulić do snu i mówi, że kocha największą zołzę "jego słodki skarbek" :P czasem nawet jak się wydzieram i dogryzam to sama zaczynam się śmiać z tego ;) Takie dziwadła z nas :) W 90 % moja złość nie jest prawdziwa :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 18:24

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bijesz meza ? %) osz kurczaczek..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Bijesz meza ? %) osz kurczaczek..

    Jak zasłuży... Ale tak, że nie widać ;) :D


    PS. Oczywiście żartuje, mam specyficzne poczucie humoru, które na szczęście on kocha i rozumie <3 w końcu... Dwa czubki się dobrały :)


    PS.2 mój mąż skarży się zawsze mojej mamie ;P jak czasem rozmawiamy z nią przez telefon to on woła "nieeeee nie rozłączaj się bo będzie mnie bić!!" :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 18:31

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siedzę i śmieje się a on

    Mąż : " co tam, pewnie mnie obgadujesz, że tak zacieszasz?!"
    Ja: A piszę, że Cię bije i w ogóle.... I pewnie myślą, że naprawdę...
    Mąż : chyba chciałaś powiedzieć, że myślą, że to na żarty.... :P:D i sam zaciesza.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe.. Moj dopytuje z kim tak pisze ;p

    Czekamy...
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ