Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam co jakiś czas jakieś "odpały" więc albo czasem jakiś czat sobie ulubuje, albo grupę na fb, albo coś innego :) ostatnio forum jest na tapecie :)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka

Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhmm.. ;p

Czekamy...
  • Seli Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh i boli mnie ;/ i niedobrze mi więc idę bez kolacji, tabletek do łózka... Tu kończy się mój dobry humor ;)

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

• Czekamy Koleżanka

Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz idz moze ci przejdzie ;)

Czekamy...
  • Seli Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak odleżę to na pewno

dZhdp1.png

• [email protected] Ekspertka

Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Seli ale macie poczucie humoru kiedys ktos moze potraktować to poważnie. My z mężem się kluciny ale u nas krzyku nie ma raczej głośno cos powiem ale nie krzyczy my na siebie mamy tez córkę i nie chwmy jej pokazywać ze tylko awantura da sie cos wskurac a rozmową. Moj maz raczej nie jest klitliwy i szybko łagodzi sprawę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 19:05

• Seli Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Seli ale macie poczucie humoru kiedys ktos moze potraktować to poważnie. My z mężem się kluciny ale u nas krzyku nie ma raczej głośno cos powiem ale nie krzyczy my na siebie mamy tez córkę i nie chwmy jej pokazywać ze tylko awantura da sie cos wskurac a rozmową. Moj maz raczej nie jest klitliwy i szybko łagodzi sprawę.

U nas to nie sa klotnie ;) drzemy sie i docinamy ale nas to bawi i zadnego to nie boli itp. ;) ale masz racje. Przy dziecku nie powinno byc tak. Przy nas nikt raczej by tego nie odroznil ;p bo to... taki "nasz jezyk" i tylko my dwoje to rozumiemy ;) mamy osobliwe wyzwiska dla siebie ;p hehehe ale to tak tylko na osobnosci i totalnie dla zartow, wyglupow ;) a powazne rozmowy i wyjasnianie sobie to inna sprawa, nie ma u nas prawdziwych klotni a rozmowy. I jak pisalam juz raz, mowimy sobie o wszystkim i przepracowujemy to.

dZhdp1.png

• Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:34

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

1a43acd3ca.png
    Czekamy na Ciebie Kruszynko , będzie dziewczynka (? )
  • Seli Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    U mnie jest bardzo podobnie.

Tylko rzeczywiście przy dziecku to się skończy. Bo wiadomo,ze możę nie rozumieć i widzieć to inaczej niż my... :)

Mam sąsiada... Nowe budownictwo a taka patola, nie wiem jak kobiety tak mogą... Koleś drze się, bluzga, wyzywa, na pewno pijany bo wymioty też słychać jego... I najgorsze, że słychać w tle i płacz dziecka.

dZhdp1.png

• werni Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja niezle :) do mnie na chwile przyszedł przyjaciel. Czasami mam ochotę go udusić bo ma te swoje zarciki ale ogólnie kochany jest :) teraz czas iść spać kolo 4 trzeba wstać :)

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka

Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    O ja niezle :) do mnie na chwile przyszedł przyjaciel. Czasami mam ochotę go udusić bo ma te swoje zarciki ale ogólnie kochany jest :) teraz czas iść spać kolo 4 trzeba wstać :)

Do pracy rano ?

Czekamy...
  • werni Autorytet

Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje na zmiany w weekendy tez. Niestety :(

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka

Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Pracuje na zmiany w weekendy tez. Niestety :(

Ojj wiem co to znaczy.. ;(

Znalazlas mnie w koncu ?

Czekamy...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ojj wiem co to znaczy.. ;(

Znalazlas mnie w koncu ?

Ja nie znalazłam :(

• Seli Autorytet

Wysłany: 20 stycznia 2018, 03:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie Czekamy :P

Hej wszystkim od rana, nie mogę spać :)

dZhdp1.png

Wysłany: 20 stycznia 2018, 05:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tak samo :) tylko u mnie standard :) że tak wcześnie wstaje.

Tempka rano 36,92 :)

Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a mam pytanie do Ciebie. Bo Ty masz kota a robiłaś badanie na Toxoplazmoze??

• monikaa1990 Ekspertka

Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , właśnie robiłam test. .. pojawiła się druga kreska . blada ale jest . Zaraz mi serce wyskoczy

eikt9n73fxogpxgo.png

Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Hej dziewczyny , właśnie robiłam test. .. pojawiła się druga kreska . blada ale jest . Zaraz mi serce wyskoczy

No co Ty na prawdę :) wow super :) teraz musisz iść na betę :) A ile okres ci się spóźnił?

• monikaa1990 Ekspertka

Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj 3 dzień jak się spóźnial ... robiłam test a na prawdę myślałam że nic z tego nie będzie . spieszę się do pracy . wieczorem wyślę zdjęcie . na betę w poniedziałek pójdę ... nie wierzę ...

eikt9n73fxogpxgo.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak obliczyć dni płodne?

Czy starając się zajść w ciążę powinnaś wiedzieć kiedy występuje owulacja i kiedy są dni płodne? Czy nie wystarczy zadbać o to, żeby kochać się regularnie przez cały cykl i prędzej czy później i tak zajdziesz w ciążę? Nie zawsze. Każdego cyklu masz zaledwie 20% szans na zajście w ciążę, a pary z obniżoną płodnością mają ich dużo mniej. Warto wiedzieć jak obliczyć dni płodne i poznać wady i zalety każdej z metod.  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego