X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam co jakiś czas jakieś "odpały" więc albo czasem jakiś czat sobie ulubuje, albo grupę na fb, albo coś innego :) ostatnio forum jest na tapecie :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yhmm.. ;p

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh i boli mnie ;/ i niedobrze mi więc idę bez kolacji, tabletek do łózka... Tu kończy się mój dobry humor ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idz idz moze ci przejdzie ;)

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak odleżę to na pewno

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wow Seli ale macie poczucie humoru kiedys ktos moze potraktować to poważnie. My z mężem się kluciny ale u nas krzyku nie ma raczej głośno cos powiem ale nie krzyczy my na siebie mamy tez córkę i nie chwmy jej pokazywać ze tylko awantura da sie cos wskurac a rozmową. Moj maz raczej nie jest klitliwy i szybko łagodzi sprawę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 stycznia 2018, 19:05

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Wow Seli ale macie poczucie humoru kiedys ktos moze potraktować to poważnie. My z mężem się kluciny ale u nas krzyku nie ma raczej głośno cos powiem ale nie krzyczy my na siebie mamy tez córkę i nie chwmy jej pokazywać ze tylko awantura da sie cos wskurac a rozmową. Moj maz raczej nie jest klitliwy i szybko łagodzi sprawę.

    U nas to nie sa klotnie ;) drzemy sie i docinamy ale nas to bawi i zadnego to nie boli itp. ;) ale masz racje. Przy dziecku nie powinno byc tak. Przy nas nikt raczej by tego nie odroznil ;p bo to... taki "nasz jezyk" i tylko my dwoje to rozumiemy ;) mamy osobliwe wyzwiska dla siebie ;p hehehe ale to tak tylko na osobnosci i totalnie dla zartow, wyglupow ;) a powazne rozmowy i wyjasnianie sobie to inna sprawa, nie ma u nas prawdziwych klotni a rozmowy. I jak pisalam juz raz, mowimy sobie o wszystkim i przepracowujemy to.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:34

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    U mnie jest bardzo podobnie.

    Tylko rzeczywiście przy dziecku to się skończy. Bo wiadomo,ze możę nie rozumieć i widzieć to inaczej niż my... :)

    Mam sąsiada... Nowe budownictwo a taka patola, nie wiem jak kobiety tak mogą... Koleś drze się, bluzga, wyzywa, na pewno pijany bo wymioty też słychać jego... I najgorsze, że słychać w tle i płacz dziecka.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ja niezle :) do mnie na chwile przyszedł przyjaciel. Czasami mam ochotę go udusić bo ma te swoje zarciki ale ogólnie kochany jest :) teraz czas iść spać kolo 4 trzeba wstać :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    O ja niezle :) do mnie na chwile przyszedł przyjaciel. Czasami mam ochotę go udusić bo ma te swoje zarciki ale ogólnie kochany jest :) teraz czas iść spać kolo 4 trzeba wstać :)

    Do pracy rano ?

    Czekamy...
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuje na zmiany w weekendy tez. Niestety :(

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    Pracuje na zmiany w weekendy tez. Niestety :(

    Ojj wiem co to znaczy.. ;(

    Znalazlas mnie w koncu ?

    Czekamy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 stycznia 2018, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Ojj wiem co to znaczy.. ;(

    Znalazlas mnie w koncu ?

    Ja nie znalazłam :(

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 03:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też nie Czekamy :P

    Hej wszystkim od rana, nie mogę spać :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 05:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja tak samo :) tylko u mnie standard :) że tak wcześnie wstaje.

    Tempka rano 36,92 :)

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli a mam pytanie do Ciebie. Bo Ty masz kota a robiłaś badanie na Toxoplazmoze??

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny , właśnie robiłam test. .. pojawiła się druga kreska . blada ale jest . Zaraz mi serce wyskoczy

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    Hej dziewczyny , właśnie robiłam test. .. pojawiła się druga kreska . blada ale jest . Zaraz mi serce wyskoczy


    No co Ty na prawdę :) wow super :) teraz musisz iść na betę :) A ile okres ci się spóźnił?

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzisiaj 3 dzień jak się spóźnial ... robiłam test a na prawdę myślałam że nic z tego nie będzie . spieszę się do pracy . wieczorem wyślę zdjęcie . na betę w poniedziałek pójdę ... nie wierzę ...

    eikt9n73fxogpxgo.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ