X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suoer kochana tylko na spokojnie :) nie mój wszystkim :) zrobisz bete i zobaczysz. Ale bardzo się cieszę BRAWO!!!!!

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nikomu narazie nie powiem . spokonie ? ja zaraz zawału dostane :p
    popłakałam się teraz ... poczekam do poniedziałku na spokojnie a jutro rano znowu zrobię test . Nie wierzę ...

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie kochana :) spokojnie oddychaj i się uspokój :) Miłego dnia :) Cieszymy się razem z Tobą :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 07:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Seli a mam pytanie do Ciebie. Bo Ty masz kota a robiłaś badanie na Toxoplazmoze??

    Jeszcze nie. Ale toksoplazmoze najrzadziej dostaje sie od kota ;)

    Ja mam 36.95...

    Gratki Monia ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie nie od kota najczęściej jak mój gin usłyszał że jaj mam kota to od razu powiedział że mam iść na badanie. To od kocich odchodów najczęściej się zarażasz.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 07:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No właśnie nie od kota najczęściej jak mój gin usłyszał że jaj mam kota to od razu powiedział że mam iść na badanie. To od kocich odchodów najczęściej się zarażasz.

    Ale musiałabyś jeść, albo dotykać nimi swoje jedzenie :P :D toskoplazmoza jest raczej od surowego mięsa.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Monia ;*

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczeń obfituje :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia gratki. :*
    Ja robiłam badanie na toxo i okazało się że kiedyś przeszłam te chorobę.
    Musiałam za to zaszczepić się rok temu na różyczke bo nigdy nie miałam różyczki i nie byłam nigdy szczepiona więc nie miałam przeciwcial w sobie.

  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki dziewczyny :) mam nadzieje ze beta będzie ok i wtedy uwierzę na 100 %

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na różyczkę i odrę chyba oprócz tokso :P bo mimo, że chorowałam to mam podwyższone anty tpo i możliwe, że mogę nie mieć przeciwciał

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ale musiałabyś jeść, albo dotykać nimi swoje jedzenie :P :D toskoplazmoza jest raczej od surowego mięsa.


    Toxoplazmozą możesz się zarazić nawet od nieumytych owoców i od samego sprzątania kuwety niestety ale tak jest. I nie trzeba jeść kupy chociaż chyba nikt tego nie robi a są osoby zarażone.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Monia gratki. :*
    Ja robiłam badanie na toxo i okazało się że kiedyś przeszłam te chorobę.
    Musiałam za to zaszczepić się rok temu na różyczke bo nigdy nie miałam różyczki i nie byłam nigdy szczepiona więc nie miałam przeciwcial w sobie.


    No właśnie jak przechodziłaś to jesteś bezpieczna gorzej jak zarazisz się w momencie kiedy starasz się o dziecko.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja mam na różyczkę i odrę chyba oprócz tokso :P bo mimo, że chorowałam to mam podwyższone anty tpo i możliwe, że mogę nie mieć przeciwciał


    To masz tokso czy nie robiłaś badań?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    dzięki dziewczyny :) mam nadzieje ze beta będzie ok i wtedy uwierzę na 100 %


    Monia będzie dobrze zobaczysz :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    To masz tokso czy nie robiłaś badań?

    Nie robiłam badań :) Tak od kuwety ale musiałabyś robić to gołymi rękoma i ich nie myć ;)

    Zrobię je w poniedziałek, tak samo jak powtórzę tsh... I chyba dziś wrócę do brania inofemu z kwasem foliowym ;/ bo nie wiem co te temperatury oznaczają... ale nie chcę potem mieć wyrzutów sumienia.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trzeba robić tego gołymi rękoma.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Nie trzeba robić tego gołymi rękoma.

    Przez rękawiczki bakteria nie przejdzie :P Jestem kociarą i czytałam dokładnie o tym wszystkim na samym początku :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale toxo też można mieć od nie mytych owoców ja nie nam kotów A toxo przeslam

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Ale toxo też można mieć od nie mytych owoców ja nie nam kotów A toxo przeslam

    No tak, o tym piszę :P Że to kot niczego nie oznacza i ludzie raczej dostają od czegoś innego.

    Swoją drogą też nie myłam... :p teraz zawsze myje. Ale jak byłam młodsza to nie :P bo dziadek miał stragan z owocami i warzywami i brało się prosto i w drodze jadło :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ