X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Madame_butterly Ekspertka
    Postów: 191 59

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie się zdarzyło w dwóch cyklach plamienie. Zaczęło się właśnie takim karmelowym, ale szybko przeszło w ciemnobrunatne.

    28 lat
    6 cykl starań o pierwsze dziecko (luty/marzec 2018)
    W zanadrzu: ovarin, żel conceive -> od 4 cs
    Grudzień 2017 - cytologia (ok)
    Luty 2018 - USG (ok)

    "Chcę tylko wiedzieć, do którego punktu wolno mi dojść w moich nadziejach"
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mam plamień, jak już coś u siebie widzę to godzina - trzy i jest okres. Niby w niedziele się jakoś nie mógł rozkręcić ale była krew taka czerwona, potem coraz mocniej i potem normalnie okres. Choć na początku była ze śluzem. Choć w sumie dzień wcześniej miałam taki jakby szarawy śluz. Ale to właśnie nie było jak z krwią, nie jak plamienie ale jak bardziej upław... hmm... Dziwny ten cykl miałam.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:37

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ja tak jak Seli . Wyjatkiem byl ten okres, praktycznie wcale się nie rozkręcił. Ale w dniu spodziewanej miesiączki możesz plamic.

    ja nawet nie uznaje w sumie tego za plamienie bo to jest tak, że zaczynam i zaraz się rozkręca :P zawsze jeszcze tego samego dnia.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No własnie a u mnie dzisiaj rano pojawiła sie taka plamka większa plamienia w kolerze karmelowym i jak na razie cisza. Ale u mnie to nie pierwszy raz często tak mam na trzy dni przed okresem. Lekarz twierdzi że taka moją natura.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2018, 09:32

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kolorze

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    No własnie a u mnie dzisiaj rano pojawiła sie taka plamka większa plamienia w kolerze karmelowym i jak na razie cisza. Ale u mnie to nie pierwszy raz często tak mam na trzy dni przed okresem. Lekarz twierdzi że taka moją natura.

    Ja miałam takie plamienia przez około 2-3 dni przed @ jakies 3 lata temu i właściwie samo przeszło... teraz raczej mi się to nie zdarza a nawet jeśli to takie plamienie mam tylko tak na 3-4 godziny zanim @ się rozkręci ;)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tym plamieniem to tez roznie. Jedni mowia, ze to powod braku ciazy, inni nic... inni od razu daja leki ;p nie wiadomo kogo sie sluchac.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Można dołączyć? Też bym chciała z kimś pogadać a widzę że jedziemy na tym samym wózku. Oby nie za dlugo. ;) Zacznę od początku mam 28 lat i staramy się z mężem już 3 lata. Do tej pory bez ciśnienia bo bylo nam wygodnie ale teraz już walczymy konkretnie ;) czytałam o Was ile wasze staranka trwają to chyba moj najdłużej... Eh. Czy macie manie testowania czy raczej na luzie? Ktoś w najbliższym czasie? I co o mnie więcej... Biorę bromergon na zbicie prolaktyny powtórnie... Od tego miesiąca,inofem i pregnaplus. Polecam Wam wysłać partnerów badanie nasienia. Och jak mój książę się wzbraniał... 2 lata. Tydzień temu był i korona mu głowy nie spadla ;) byli Wasi na badaniu?

    Karolajna
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:37

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pomimo wysokiej prolaktyny owulacja jest. Jaka u Ciebie przyczyna braku owulacja? Pierwszy cykl na clo?

    Karolajna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    Cześć dziewczyny. Można dołączyć? Też bym chciała z kimś pogadać a widzę że jedziemy na tym samym wózku. Oby nie za dlugo. ;) Zacznę od początku mam 28 lat i staramy się z mężem już 3 lata. Do tej pory bez ciśnienia bo bylo nam wygodnie ale teraz już walczymy konkretnie ;) czytałam o Was ile wasze staranka trwają to chyba moj najdłużej... Eh. Czy macie manie testowania czy raczej na luzie? Ktoś w najbliższym czasie? I co o mnie więcej... Biorę bromergon na zbicie prolaktyny powtórnie... Od tego miesiąca,inofem i pregnaplus. Polecam Wam wysłać partnerów badanie nasienia. Och jak mój książę się wzbraniał... 2 lata. Tydzień temu był i korona mu głowy nie spadla ;) byli Wasi na badaniu?

    Mój w 4 cyklu poszedł :) Wrócił nawet dumny bo wyniki miał super :) W końcu to decyzja i "problem" obojga ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:37

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie u mojego z wynikami tak sobie. Jutro mam monitoring i dr oceni co dalej. Na razie faszeruje go witaminami i zdrowym jedzeniem. ;) Seli jak długo się starasz?

    Karolajna
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Trzeci cykl na clo. Pierwszy nie monitorowany, testy owu dodatnie. 2gi monitorowany testy dodanie, ale stężenie progesterolu 0.5 co wyklucza owu. Teraz działamy z podwójna dawka.
    W piątek się dowiem co i jak. Jakie prognozy jaki plan działania. Lekarz nie chciał innych badań narazie, tylko monitoring. A czemu nie mam owu to nie wiem. Może hormony albo rozwalona jestem po antykoncepcji. Zobaczymy.

    To trzymam kciuki. ;) Luteiny nie bierzesz?

    Karolajna
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mam podobnie do Karolajny ze pomimo wysokiej prolaktyny jest owulacja.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:37

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    No właśnie u mojego z wynikami tak sobie. Jutro mam monitoring i dr oceni co dalej. Na razie faszeruje go witaminami i zdrowym jedzeniem. ;) Seli jak długo się starasz?

    Były 4 cykle, w tym w sumie jeden nie ważny bo krwawienie było jeszcze po anty i bezowulacyjny... Teraz zaczęłam 5 cykl ale już bez starań bo zaczynam leczenie ;) Będę brać distreptazę od dziś i pewnie tak do maja jesteśmy zawieszeni :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Były 4 cykle, w tym w sumie jeden nie ważny bo krwawienie było jeszcze po anty i bezowulacyjny... Teraz zaczęłam 5 cykl ale już bez starań bo zaczynam leczenie ;) Będę brać distreptazę od dziś i pewnie tak do maja jesteśmy zawieszeni :)

    To nie możnavprzy tym Sue starać? Ja już wychodzę z założenia że nie ma co tracić czasu. ;)

    Karolajna
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    werni wrote:
    To mam podobnie do Karolajny ze pomimo wysokiej prolaktyny jest owulacja.

    A pomimo to nie wychodzi... Ciekawe co jest powodem. Jutro sprawdzę monitoring bo dawno nie robiłam a jestem w pierwszym cyklu z bromkiem.

    Karolajna
‹‹ 121 122 123 124 125 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ