Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie [email protected]#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 16:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    To nie możnavprzy tym Sue starać? Ja już wychodzę z założenia że nie ma co tracić czasu. ;)

Nie można, ma działanie silnie poronne :) Za miesiąc kończę 26, a jak leczenie jest potrzebne to tutaj kwestia czasu zanika ;P

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:37

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

1a43acd3ca.png
    Czekamy na Ciebie Kruszynko , będzie dziewczynka (? )
  • Seli Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Jak mnie dziś lewy jajnik pobolewa (7dc) to oznaka że pracuje? Czy mam się martwić. Ostatnio na usg był w porządku, no i nie boli mnie aż tak mocno i nie ciągle.

Pracuje ;)

Multiwitamina lubi tę wiadomość

dZhdp1.png

Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:51

Cytuj  /     /  Zgłoś

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

1a43acd3ca.png
  • [email protected] Ekspertka

Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karolajnaa u mnie właśnie minął 12 miesiąc starań ja powiem ci tak ja poznałam swojego partnera w wieku 17 lat tak współżyliśmy tylko rok z zabezpieczeniem a później bez ale wiesz co dopiero zaszłam w ciążę jak miałam 20 lat czyli 3 lata. A wtedy ja nawet nie myślałam o tym żeby być mama gdzie tam mi w głowie była rodzina no ale tak to jest jak się jest młodym i nie odpowiedzialnym. Ale na tą chwilę nie żałuje mam piękną 8 letnią córkę i wspaniałego męża z którym jestem już tyle lat w sumie 11 :). Ale chodzi bardziej mi o to że w sumie trwało to trzy lata tak na dobra sprawę a teraz kiedy się staramy mija już 12 miesięcy i wiesz co martwię się że u mnie wcale nie będzie tak łatwo.

Teraz 9 lutego idę na pierwszy monitoring i zobaczymy co z tego będzie. Myślałam że w tym cyklu się udało trochę na to wskazywało no ale niestety nowy cykl nowe nadzieje.

• Seli Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam chyba jakieś... Zapalenie czy coś, jutro pójdę do rodzinnego i zrobię crp. Bo okres miałam krótki, jeden dzień tylko obfity... A do tego temperatura spadła mi tylko na jeden dzień może na dwa - nie mierzyłam dokładnie. A dziś 36.93 hmm....

dZhdp1.png

Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:22

Cytuj  /     /  Zgłoś

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

1a43acd3ca.png
  • Seli Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 dni, jeden obfity ;p

dZhdp1.png

• Karolajnaa8 Znajoma

Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karolajnaa u mnie właśnie minął 12 miesiąc starań ja powiem ci tak ja poznałam swojego partnera w wieku 17 lat tak współżyliśmy tylko rok z zabezpieczeniem a później bez ale wiesz co dopiero zaszłam w ciążę jak miałam 20 lat czyli 3 lata. A wtedy ja nawet nie myślałam o tym żeby być mama gdzie tam mi w głowie była rodzina no ale tak to jest jak się jest młodym i nie odpowiedzialnym. Ale na tą chwilę nie żałuje mam piękną 8 letnią córkę i wspaniałego męża z którym jestem już tyle lat w sumie 11 :). Ale chodzi bardziej mi o to że w sumie trwało to trzy lata tak na dobra sprawę a teraz kiedy się staramy mija już 12 miesięcy i wiesz co martwię się że u mnie wcale nie będzie tak łatwo.

Teraz 9 lutego idę na pierwszy monitoring i zobaczymy co z tego będzie. Myślałam że w tym cyklu się udało trochę na to wskazywało no ale niestety nowy cykl nowe nadzieje.

A twój mąż się badał? Robiłaś TSH i prolaktynę?

Karolajna

Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:50

Cytuj  /     /  Zgłoś

b9ec53f61f.png

♡♡♡ KORNEL ♡♡♡

1a43acd3ca.png
  • werni Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    A pomimo to nie wychodzi... Ciekawe co jest powodem. Jutro sprawdzę monitoring bo dawno nie robiłam a jestem w pierwszym cyklu z bromkiem.

Tez mnie to ciekawi. Dawno tez nie bylam u ginki. W nowym cyklu sprawdzę owulke i powtórzę badania. Powiem tez mojemu żeby poszedł na badania. My staramy się od tego miesiąca. Z byłym dłużej się staralam.

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍

Wysłany: 24 stycznia 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    A twój mąż się badał? Robiłaś TSH i prolaktynę?

No pewnie jestem świeżo po badaniach mój mąż też się badał i jest wszystko w porządku teraz w styczniu robiłam wszystkie badania i wszystkie są super.

A i tak się nie udaje teraz będę miała monitoring i zobaczymy co z niego wyniknie.

Wysłany: 24 stycznia 2018, 20:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są moja badania teraz ze stycznia

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ea1ee1206d7.jpg

• czekamynadzidzie Autorytet

Wysłany: 24 stycznia 2018, 20:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 29 lat skończę w tym roku... a miałam taki fajny plan, żeby zostać mamą przed 30tką i niestety nie uda się :(
    ja do gina idę jutro, ciekawe jakie badania zleci (czy coś w ogóle zleci) i co powie... :| czy tylko ja tak strasznie nie lubię tych wizyt? :/

3 lata starań...
    31 lat, endometrioza II st., niepłodność idiopatyczna
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół)
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> cb, brak ❄️
    nk 20%, allo mlr 13%
    2) ICSI (długi protokół)
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt hCG <2, 9dpt hCG 2, 10dpt hCG 3,16, brak ❄️

"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II
  • Karolajnaa8 Znajoma

Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    ja 29 lat skończę w tym roku... a miałam taki fajny plan, żeby zostać mamą przed 30tką i niestety nie uda się :(
    ja do gina idę jutro, ciekawe jakie badania zleci (czy coś w ogóle zleci) i co powie... :| czy tylko ja tak strasznie nie lubię tych wizyt? :/

Nie poddawaj się. Jeszcze masz szansę. Ważne by wiedzieć co jest nie tak. ;)

Karolajna
  • Karolajnaa8 Znajoma

Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są moja badania teraz ze stycznia

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ea1ee1206d7.jpg

Faktycznie wyniki całkiem dobre. A miałaś robione hsg? Znam wiele przypadków bzw dziewczyny po tym szybko zachodziły w ciążę.

Karolajna
  • Karolajnaa8 Znajoma

Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie też mam jutro wizytę vz monitoringiem. Akurat mam owu. Bynajmniej by powinna. Jutro się okaże ;)

Karolajna

Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:

Ja tak samo we wrześniu kończę 29lat i też bardzo chciałam przed trzydziestką zostać jeszcze mamą no ale chyba jednak niż z tego.

Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    Czekamynadzidzie też mam jutro wizytę vz monitoringiem. Akurat mam owu. Bynajmniej by powinna. Jutro się okaże ;)

Trzymamy kciuki :)

• werni Autorytet

Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny i niedługo dobranoc :)
    Właśnie skończyłam nocną zmianę. Padam.

f2wlsg1849ksqu5m.png
    p19ugox1q6ze0dkp.png

Na ovu od 07.07.2014

Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego