X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    To nie możnavprzy tym Sue starać? Ja już wychodzę z założenia że nie ma co tracić czasu. ;)

    Nie można, ma działanie silnie poronne :) Za miesiąc kończę 26, a jak leczenie jest potrzebne to tutaj kwestia czasu zanika ;P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:37

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Jak mnie dziś lewy jajnik pobolewa (7dc) to oznaka że pracuje? Czy mam się martwić. Ostatnio na usg był w porządku, no i nie boli mnie aż tak mocno i nie ciągle.

    Pracuje ;)

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:37

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Karolajnaa u mnie właśnie minął 12 miesiąc starań ja powiem ci tak ja poznałam swojego partnera w wieku 17 lat tak współżyliśmy tylko rok z zabezpieczeniem a później bez ale wiesz co dopiero zaszłam w ciążę jak miałam 20 lat czyli 3 lata. A wtedy ja nawet nie myślałam o tym żeby być mama gdzie tam mi w głowie była rodzina no ale tak to jest jak się jest młodym i nie odpowiedzialnym. Ale na tą chwilę nie żałuje mam piękną 8 letnią córkę i wspaniałego męża z którym jestem już tyle lat w sumie 11 :). Ale chodzi bardziej mi o to że w sumie trwało to trzy lata tak na dobra sprawę a teraz kiedy się staramy mija już 12 miesięcy i wiesz co martwię się że u mnie wcale nie będzie tak łatwo.

    Teraz 9 lutego idę na pierwszy monitoring i zobaczymy co z tego będzie. Myślałam że w tym cyklu się udało trochę na to wskazywało no ale niestety nowy cykl nowe nadzieje.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam chyba jakieś... Zapalenie czy coś, jutro pójdę do rodzinnego i zrobię crp. Bo okres miałam krótki, jeden dzień tylko obfity... A do tego temperatura spadła mi tylko na jeden dzień może na dwa - nie mierzyłam dokładnie. A dziś 36.93 hmm....

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:37

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    4 dni, jeden obfity ;p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Cześć Karolajnaa u mnie właśnie minął 12 miesiąc starań ja powiem ci tak ja poznałam swojego partnera w wieku 17 lat tak współżyliśmy tylko rok z zabezpieczeniem a później bez ale wiesz co dopiero zaszłam w ciążę jak miałam 20 lat czyli 3 lata. A wtedy ja nawet nie myślałam o tym żeby być mama gdzie tam mi w głowie była rodzina no ale tak to jest jak się jest młodym i nie odpowiedzialnym. Ale na tą chwilę nie żałuje mam piękną 8 letnią córkę i wspaniałego męża z którym jestem już tyle lat w sumie 11 :). Ale chodzi bardziej mi o to że w sumie trwało to trzy lata tak na dobra sprawę a teraz kiedy się staramy mija już 12 miesięcy i wiesz co martwię się że u mnie wcale nie będzie tak łatwo.

    Teraz 9 lutego idę na pierwszy monitoring i zobaczymy co z tego będzie. Myślałam że w tym cyklu się udało trochę na to wskazywało no ale niestety nowy cykl nowe nadzieje.

    A twój mąż się badał? Robiłaś TSH i prolaktynę?

    Karolajna
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:37

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    A pomimo to nie wychodzi... Ciekawe co jest powodem. Jutro sprawdzę monitoring bo dawno nie robiłam a jestem w pierwszym cyklu z bromkiem.

    Tez mnie to ciekawi. Dawno tez nie bylam u ginki. W nowym cyklu sprawdzę owulke i powtórzę badania. Powiem tez mojemu żeby poszedł na badania. My staramy się od tego miesiąca. Z byłym dłużej się staralam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    A twój mąż się badał? Robiłaś TSH i prolaktynę?


    No pewnie jestem świeżo po badaniach mój mąż też się badał i jest wszystko w porządku teraz w styczniu robiłam wszystkie badania i wszystkie są super.

    A i tak się nie udaje teraz będę miała monitoring i zobaczymy co z niego wyniknie.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są moja badania teraz ze stycznia

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ea1ee1206d7.jpg

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja 29 lat skończę w tym roku... a miałam taki fajny plan, żeby zostać mamą przed 30tką i niestety nie uda się :(
    ja do gina idę jutro, ciekawe jakie badania zleci (czy coś w ogóle zleci) i co powie... :| czy tylko ja tak strasznie nie lubię tych wizyt? :/

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    ja 29 lat skończę w tym roku... a miałam taki fajny plan, żeby zostać mamą przed 30tką i niestety nie uda się :(
    ja do gina idę jutro, ciekawe jakie badania zleci (czy coś w ogóle zleci) i co powie... :| czy tylko ja tak strasznie nie lubię tych wizyt? :/

    Nie poddawaj się. Jeszcze masz szansę. Ważne by wiedzieć co jest nie tak. ;)

    Karolajna
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    To są moja badania teraz ze stycznia

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/3ea1ee1206d7.jpg

    Faktycznie wyniki całkiem dobre. A miałaś robione hsg? Znam wiele przypadków bzw dziewczyny po tym szybko zachodziły w ciążę.

    Karolajna
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 24 stycznia 2018, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie też mam jutro wizytę vz monitoringiem. Akurat mam owu. Bynajmniej by powinna. Jutro się okaże ;)

    Karolajna
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    ja 29 lat skończę w tym roku... a miałam taki fajny plan, żeby zostać mamą przed 30tką i niestety nie uda się :(
    ja do gina idę jutro, ciekawe jakie badania zleci (czy coś w ogóle zleci) i co powie... :| czy tylko ja tak strasznie nie lubię tych wizyt? :/

    Ja tak samo we wrześniu kończę 29lat i też bardzo chciałam przed trzydziestką zostać jeszcze mamą no ale chyba jednak niż z tego.

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    Czekamynadzidzie też mam jutro wizytę vz monitoringiem. Akurat mam owu. Bynajmniej by powinna. Jutro się okaże ;)


    Trzymamy kciuki :)

  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny i niedługo dobranoc :)
    Właśnie skończyłam nocną zmianę. Padam.

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
‹‹ 122 123 124 125 126 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ