X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łoooo :D super :D zazdraszczam :D

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No :) tylko jeszcze kołpaki na koła kupić bo tu do zimowej nie dali. Tylko na letnich mam czy zestaw od skody oryginalny

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 10:47

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To już raczej pikuś :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    To dziwne bo podobno jak nie pęka niby to nie ma ale nie znam się tak. Co lekarz to inna opinia.

    Natala, Torbielka może się wchłonąć sama, zdarza się, że są takie cykle.

    No właśnie ja o to się nie dopytałam bo zaczęliśmy od tego płynu i gin stwierdził ze pewnie owulacja była a później wyszło ze pęcherzyk taki wielki i już mi ten płyn z głowy wyleciał... dopytam jak pójdę z wynikami badań z poniedziałku. Tak czy siak dzieki za odpowiedzi :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 11:00

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix autko pierwsza klasa! Śliczny kolor! :*

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:38

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Cześć Dziewczyny. U mnie spokojnie i jestem dobrej myśli że ten miesiąc przynajmniej bd mieć owu. Jajnik lewy dawał znaki, może mu się ta dawka clo podoba.
    Natalia też mam czasem dość. Ale nie ma się co załamywać! Trzeba iść do przodu, do celu.
    Zrób progesterol jak dziewczyny pisały bd wiedziała.
    Justyna a Ty miałaś kiedyś drożność zrobioną?

    A do kiedy trzeba zrobić ten progesteron żeby wykryć czy była owulacja? Bo ja idę w poniedziałek na hormony i progesteron tez mam zbadać ale nie wiem czy to nie będzie za pozno na potwierdzenie ewentualnej owulacji?

    Trzymam kciuki za Ciebie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 11:54

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Progesteron 7 dni po owulacji.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    Karolajna
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia super autko :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • Naszaa Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, dziewczyny ;) jak Wy wszystkie, chciałabym być już mama małego Szkraba.. jestem na początku drogi, staramy się drugi cykl. Wszędzie czytam, trzeba wyluzować , nie myśleć, a wtedy się uda.. to takie gadanie.. ja tak nie potrafię.. myślę, że doskonale mnie rozumiecie ;) nie potrafię nie myśleć, nie zastanawiać się jak by to było...wszystko analizuję..nie potrafię wrzucić na luz..

    .
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naszaa wrote:
    Hej, dziewczyny ;) jak Wy wszystkie, chciałabym być już mama małego Szkraba.. jestem na początku drogi, staramy się drugi cykl. Wszędzie czytam, trzeba wyluzować , nie myśleć, a wtedy się uda.. to takie gadanie.. ja tak nie potrafię.. myślę, że doskonale mnie rozumiecie ;) nie potrafię nie myśleć, nie zastanawiać się jak by to było...wszystko analizuję..nie potrafię wrzucić na luz..

    Naszaaa każda by chciała ale się nie da. ;) Pół dnia przesiaduje w necie i czytam... Powodzenia. ;)

    Karolajna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naszaa wrote:
    Hej, dziewczyny ;) jak Wy wszystkie, chciałabym być już mama małego Szkraba.. jestem na początku drogi, staramy się drugi cykl. Wszędzie czytam, trzeba wyluzować , nie myśleć, a wtedy się uda.. to takie gadanie.. ja tak nie potrafię.. myślę, że doskonale mnie rozumiecie ;) nie potrafię nie myśleć, nie zastanawiać się jak by to było...wszystko analizuję..nie potrafię wrzucić na luz..

    Chyba pierwsze miesiące najgorsze bo się człowiek nakręca, dopiero sprawdza i w ogóle :) Każdy objaw wydaje się "tym" :P

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... byłam u ginekologa... i jak zawsze było wszystko super pięknie tak się okazuje, że... pęcherzyk nie pękł (dziwnie niski skok temp miałam w tym miesiącu, ale ciekawe czy zawsze nie pęka?) i że oprócz niego jest ciałko krwotoczne, którego być już nie powinno i prawdopodobnie dlatego nie mogę zajść w ciążę. Czy któraś z Was może miała tak?? Kurde nie wiem co robić :( mam przyjść po miesiączce na wymaz i zrobimy jeszcze raz usg :( odniosłam wrażenie, że nie wyglada to dobrze :(

    PS. wygląda na to, że ten cykl i tak byłby zmarnowany, bo pęcherzyk nie pękł :P to przynajmniej tyle, bo musieliśmy zrobić małą przerwę w staraniach :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 15:54

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Naszaa Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    Naszaaa każda by chciała ale się nie da. ;) Pół dnia przesiaduje w necie i czytam... Powodzenia. ;)
    Omg to tak jak ja, cały czas siedzę i czytam...sprawdzam jakie wykresy były pozytywne,a jakie nie, kiedy można zacząć testować itp. wariuję...oby to przeszło bo aż boję się co będzie dalej..;)

    .
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naszaa wrote:
    Hej, dziewczyny ;) jak Wy wszystkie, chciałabym być już mama małego Szkraba.. jestem na początku drogi, staramy się drugi cykl. Wszędzie czytam, trzeba wyluzować , nie myśleć, a wtedy się uda.. to takie gadanie.. ja tak nie potrafię.. myślę, że doskonale mnie rozumiecie ;) nie potrafię nie myśleć, nie zastanawiać się jak by to było...wszystko analizuję..nie potrafię wrzucić na luz..
    drugi cykl dopiero? To mogliście przeoczyć owu, albo mogłaś mieć równie dobrze np cykl bezowulacyjny, nie przejmuj się będzie dobrze, obyś nie musiała z nami zagościć na dłużej ;)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Naszaa Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Chyba pierwsze miesiące najgorsze bo się człowiek nakręca, dopiero sprawdza i w ogóle :) Każdy objaw wydaje się "tym" :P

    oj, tak..pierwsze miesiące to takie nakręcanie się...przecież "już musi się udać".. innego scenariusza nie bierze się pod uwagę:) oby szybko się udało bo mąż ze mną zwariuje :P

    .
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamynadzidzie - zdarzają się cykle bezowulacyjne. Jak zauważyłaś tylko w tym cyklu niski skok to pewnie jednorazowa akcja :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4957 3771

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Czekamynadzidzie - zdarzają się cykle bezowulacyjne. Jak zauważyłaś tylko w tym cyklu niski skok to pewnie jednorazowa akcja :)
    bardziej martwi mnie to ciałko krwotoczne którego być nie powinno :/
    i to już niezależnie od tego czy była owu czy nie, jego być nie powinno :/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2018, 16:11

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naszaa mi po roku starań przeszło ;) obyś nie musiała tyle czekać ;) ja wychodzę z założenia że pomimo wszystko warto jak najszybciej wybrać się do lekarza i nie tracić czasu bo ja straciłam 3 lata i teraz wzięłam się do kupy i za konkretną robotę ;) aczkolwiek wiąże się to z tym że ciągle myślę o tym i liczę, wyliczam, obserwuje i się stresuję... My staraczki i te nasze bolączki ;)

    Karolajna
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6600 3797

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:38

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ