X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    Ah to robi roznice. Nie doczytałam. Przepraszam

    No tak ;) choc jakbym nie liczyla niedzieli bo od poznego wieczora i wczorajszego dnia bo nic nie bylo od wtorku wieczora... To wrecz dwa dni ;p no ale dla spokoju zrobilam test. I chyba mam termometr popsuty. Raz pokazuje 36.93 a raz... 35 z hakiem ;p dziwny.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny za wizyte ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To faktycznie dziwny termometr :)

    Powodzenia :)

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 06:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do wykresu z obserwacji śluzu itd. Sama wyznaczyłam owulke. Heheh 7dpo ładnie pokazuje że niby miałam zagniezdzenie. :) :) :p

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny !
    Trzymam za was wszystkie kciuki !
    Zaglądam tu codziennie czekając na dobre wieści , wiem , że wam się uda !
    Ja wczoraj byłam drugi raz na becie .
    W poniedziałek 1493.2
    W środę 2733.6
    wydaje mi się ze rośnie tak jak powinno tylko nie mam żadnych objawow. .. boli mnie trochę brzuch , bolą mnie piersi troszkę i nie śpię w nocy . Trochę się czuje jakbym chora była , jak przed grypa . Nic poza tym . Dzisiaj chce powiedzieć mamie ... ;)
    a 31 mam wizytę u lekarza . Strasznie się martwię .Tak bardzo bym chciała , żeby wszystko było ok .
    Oby ten rok był dla nas wszystkich szczęśliwy !

    Multiwitamina lubi tę wiadomość

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    hej dziewczyny !
    Trzymam za was wszystkie kciuki !
    Zaglądam tu codziennie czekając na dobre wieści , wiem , że wam się uda !
    Ja wczoraj byłam drugi raz na becie .
    W poniedziałek 1493.2
    W środę 2733.6
    wydaje mi się ze rośnie tak jak powinno tylko nie mam żadnych objawow. .. boli mnie trochę brzuch , bolą mnie piersi troszkę i nie śpię w nocy . Trochę się czuje jakbym chora była , jak przed grypa . Nic poza tym . Dzisiaj chce powiedzieć mamie ... ;)
    a 31 mam wizytę u lekarza . Strasznie się martwię .Tak bardzo bym chciała , żeby wszystko było ok .
    Oby ten rok był dla nas wszystkich szczęśliwy !

    To chyba suuuuper :D Już coś będziesz widzieć na usg :) Będzie dobrze :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • monikaa1990 Ekspertka
    Postów: 142 52

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super by było , może wtedy uwierzę na 100 % ;) bo jakoś ciągle to do mnie nie dochodzi ;)

    eikt9n73fxogpxgo.png
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1990 super rośnie. Daj znać jak po wizycie. Rosnijcie zdrowo. ;)
    Ja po wizycie. Owu jest ale pęcherzyki 12 mm i już nie urosną. Jedyna nadzieja że wczoraj pękł dojrzały pęcherzyk. Eh... Nie sądzę. Za 3 tyg hsg. Bromergon dalej mam brać, nasienie ok. Dziewczyny też czasami macie już dość? Staram się o tym nie myśleć ale nie potrafię...

    Karolajna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monikaa1990 wrote:
    super by było , może wtedy uwierzę na 100 % ;) bo jakoś ciągle to do mnie nie dochodzi ;)

    Taka beta dużo mówi :) Będize dobrze :) Masz bardzo wysoką ją :)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    Monika1990 super rośnie. Daj znać jak po wizycie. Rosnijcie zdrowo. ;)
    Ja po wizycie. Owu jest ale pęcherzyki 12 mm i już nie urosną. Jedyna nadzieja że wczoraj pękł dojrzały pęcherzyk. Eh... Nie sądzę. Za 3 tyg hsg. Bromergon dalej mam brać, nasienie ok. Dziewczyny też czasami macie już dość? Staram się o tym nie myśleć ale nie potrafię...

    A nie masz monitoringu? Bo jedno usg czy dwa na miesiąc to nie monitoring... Powinnaś mieć przedtem sprawdzone jak rośnie, i czy pękł. Po pęknięciu ślad by było widać, płyn w zatoce douglasa i po ok 2 dniach od pęknięcia do 10 ciałko żółte...

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miałam 3 miesiące robione ale tylko przez 2 dni w okresie owulacyjnym. Zazwyczaj że pęcherzyk jest i że pękł. Dziś powiedziała że płyn w zatoce jest ale w sumie nie wytłumaczyla co to może być.... Hmm

    Karolajna
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    Miałam 3 miesiące robione ale tylko przez 2 dni w okresie owulacyjnym. Zazwyczaj że pęcherzyk jest i że pękł. Dziś powiedziała że płyn w zatoce jest ale w sumie nie wytłumaczyla co to może być.... Hmm

    Acha, to dziwne te monitoringi :P A nie widziała pęknięcia?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Napisała tak: trzon macicy jednorodny z endometrium 10mm, lewy jajnik z dwoma pęcherzykami 12mm, rozwarty kanał macicy, ślad płynu w zatoce Douglasa. Czy jest szansa że pęcherzyk ten dojrzały mógł mi wczoraj pęknąć i ta owulacja była? Czy stracony cykl?

    Karolajna
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 znam te momenty doskonale...

    Ja wczoraj miałam kryzys, o mało się na fotelu u lekarza nie powylam bo byłam na monitoringu i okazało się ze pęcherzyk nie pękł i ma już 31,5 mm wiec właściwie to już torbielka i albo pęknie albo się w wchłonie ale dzidzi to już z tego nie będzie... na poprzednim monitoringu było normalnie i pęcherzyk pękł a tu teraz taki zonk... boje się trochę ze ten brak owu nie był jednorazowy wiec bede dalej latać na monitoring, w pon robie badania hormonalne bo lekarz mówił ze może są jakies nieprawidłowości w hormonach i stad ta sytuacja... i weź tu nie myś o tyml i bądź pozytywnie nastawiony...

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi tez lekarz stwierdził ze mimo ze pęcherzyk nie pękł to ślad płynu w zatoce Douglasa był...

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    Napisała tak: trzon macicy jednorodny z endometrium 10mm, lewy jajnik z dwoma pęcherzykami 12mm, rozwarty kanał macicy, ślad płynu w zatoce Douglasa. Czy jest szansa że pęcherzyk ten dojrzały mógł mi wczoraj pęknąć i ta owulacja była? Czy stracony cykl?

    POWINNNA WIDZIEĆ CZY PĘKŁ :P ja Ci nie powiem, to ginekolog Cię sprawdzał :) Zrób sobie progesteron za 6 dni i się dowiesz :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolajnaa8 wrote:
    Faktycznie wyniki całkiem dobre. A miałaś robione hsg? Znam wiele przypadków bzw dziewczyny po tym szybko zachodziły w ciążę.


    Tez o tym słyszałam ale nie nie miałam zapytam o to lekarza.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    Mi tez lekarz stwierdził ze mimo ze pęcherzyk nie pękł to ślad płynu w zatoce Douglasa był...

    To dziwne bo podobno jak nie pęka niby to nie ma ale nie znam się tak. Co lekarz to inna opinia.

    Natala, Torbielka może się wchłonąć sama, zdarza się, że są takie cykle.

    Natalia91! lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Karolajnaa8 Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok dziękuję dziewczyny. Zrobię progesteron za 6 dni. Ja też się już nie znam w takim razie... ;/

    Karolajna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2018, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry. Przepraszam że mnie mało Ale mam sajgon e robocie bo koleżanka odchodzi z pracy i muszę nauczyć sie jej obowiązków. A tego jest masa A mam tylko miesiąc...

    Monika piękna beta!!!

    Wczoraj odebrałam moje nowe auto!!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/84c81fe7a111.jpg

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/93f3032e5ba7.jpg

    werni, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ