Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • KattQ Autorytet
    Postów: 252 139

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów odcięło kawałek posta

    W końcu się udało 🥰🤰🏼
    Ponad 3 lata starań
    cykle bezowulacyjne insulinoodporność

    w5wqio4pp41mn9qy.png

    15aecb5af8.png
  • KattQ Autorytet
    Postów: 252 139

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zamówiłam sobie pakiet 10 z allegro, ale podobno najlepiej nawet z 10 w dzień @,bo słyszałam, że różnie z nimi bywa.

    W końcu się udało 🥰🤰🏼
    Ponad 3 lata starań
    cykle bezowulacyjne insulinoodporność

    w5wqio4pp41mn9qy.png

    15aecb5af8.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 28 lutego 2018, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    zaktualizowałam sobie telefon, zobaczymy, może teraz będzie lepiej, przy dziecku nie zawsze mam możliwość pisac z komputera. chyba rzeczywiście coś musiałam namieszać :////

    Nie zapominajmy, że dużo zależy od samego temperamentu staraczy :) Jeśli są chęci co dwa dni, to czemu nie :) Ważne, żeby starania były z chęci, a nie z przymusu, Ale łatwo mówić, jak ktoś już rok czeka a tu nic. Jedyne co mi pozostaje to trzymać za Was staraczki kciuki. Wierzę, że niebawem ujrzycie na testach magiczne dwie kreski.

    Plamka może rzeczywiscie porobiły Ci sie jakies paskudne zrosty. HSG odetka :P jak są zrosty to podobno cholernie boli, ale podobno bardzo dużo osob zachodzi w pierwszym cyklu staran po zabiegu, wiec chyba warto zaryzykować.
    Wyniki masz swietne. Mam nadzieje, że szybko ustalicie co jest problemem.

    Kattq machnij sobie 10 z rossmana (jesli masz mozliwosc kupic), 10 sa super czule i pokazuja ciaze nawet 10 dni po.

    Ojj też tak słyszłam, no ale czego się nie robi, żeby być w upragnionej ciąży :)

    Adry lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • KattQ Autorytet
    Postów: 252 139

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś kupilam femibion co myślicie o tym suplemencie? Weszłam do apteki poprosiłam kwas foliowy a farmaceutka chce Pani coś dla starających się o dziecko? :) na twarzy wypisane czy co :)

    W końcu się udało 🥰🤰🏼
    Ponad 3 lata starań
    cykle bezowulacyjne insulinoodporność

    w5wqio4pp41mn9qy.png

    15aecb5af8.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KattQ wrote:
    Dziś kupilam femibion co myślicie o tym suplemencie? Weszłam do apteki poprosiłam kwas foliowy a farmaceutka chce Pani coś dla starających się o dziecko? :) na twarzy wypisane czy co :)
    Femibion jest chyba drogim suplementem, nigdy nie brałam, jak przetestujesz daj znać czy działa :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lutego 2018, 19:50

  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 28 lutego 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Czekamynadzidzie, ja się nie do końca zgadam z tym artykułem, owszem seks co 2-3 dni powoduje, ze jakość zdrowego/dobrego nasienia jest lepsza, ale nie wyobrażam sobie uprawiać seksu co drugi dzień, bo on z czasem przestanie mnie cieszyć, facet pewnie zacznie się denerwować, bo będzie traktowany jak maszyna rozpłodowa.
    No ja też się z tym zgadzam :( ale z drugiej strony jak tak ciągle nie wychodzi to czasem warto sie przemęczyć kilka cykli :P nie wiem, moze źle myśle, ale jestem własnie na takim etapie, ze trzeba zwiększyć częstotliwosć na chociaż 2x w tygodniu i co 2dni w trakcie dni płodnych i zobaczymy jaki będzie efekt :P

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 28 lutego 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KattQ wrote:
    Dokładnie jeśli chodzi o przytulanie codziennie to tak jak tu wspomniała Adry, jest to dla nas ważne, bardzo chcemy dzidziusia, ale nie chcę żeby nasza bliskość miała tylko jeden cel. Staramy się nie zwariować w tym wszystkim. Jutro testuję..
    ja 3ciego dopiero :P

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • KattQ Autorytet
    Postów: 252 139

    Wysłany: 28 lutego 2018, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki oby każda z nas zobaczyła dwie kreski :)

    Beatrix_, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    W końcu się udało 🥰🤰🏼
    Ponad 3 lata starań
    cykle bezowulacyjne insulinoodporność

    w5wqio4pp41mn9qy.png

    15aecb5af8.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 1 marca 2018, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:50

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 1 marca 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie i jak?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 1 marca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ha... ja już nie muszę odliczać. Obudziłam się i czuję, że tak jakoś mi mokro... myślę "tyle śluzu?". Patrzę a tu koniec mojego odliczania. Dzisiaj dostałam @ . To znaczy, że jutro trzeba śmigać na pobranie krwi znowu. Ech... zaczynamy 8 cykl...

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • czekamynadzidzie Autorytet
    Postów: 4971 3775

    Wysłany: 1 marca 2018, 07:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adry wrote:
    Zobaczycie, zobaczycie, jeszcze będziecie narzekać, że kawę zimną pijecie, bo na nic czasu nie macie. Kwas foliowy łykajcie, bo najlepiej suplementowac już na 3 miesiące przed zapłodnieniem.
    chciałybyśmy :)

    Prawie 5 lat starań...
    33 lata, endometrioza II st., IO, niepłodność idiopatyczna, amh 3
    26cs ---> IUI nieudane
    1) IMSI (długi protokół) Angelius
    6 kom --> 5 zarodków --> 8b (ET) --> beta 1, brak ❄️
    2) ICSI (długi protokół) Novum
    11 kom --> 8 zarodków --> 7c, 7b (FET) -->
    7dpt beta <2, 9dpt beta 2, 10dpt beta 3,16, brak ❄️
    3) IMSI (krótki protokół z Elonvą) Angelius
    9 kom --> 8 zarodków --> 1BB, znowu brak ❄️ 😞 FET --> 7dpt beta <0.5
    4) 5) 6) ministymulacje Eurofertil Czechy 🥰 cud --> ❄️❄️❄️❄️ 4AA, 4AB, 2AA, 2BB 🥰
    FET 4AA--> 6dpt beta 22
    8dpt beta 78
    10dpt beta 152 ❤️❤️❤️
    14dpt beta 850 ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️


    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie" JP II

    Córeczka 🥰🥰🥰
    5.10.2022 ❤️
    Moje marzenie się spełnilo 😍👶🤱
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 1 marca 2018, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:50

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 1 marca 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    ha... ja już nie muszę odliczać. Obudziłam się i czuję, że tak jakoś mi mokro... myślę "tyle śluzu?". Patrzę a tu koniec mojego odliczania. Dzisiaj dostałam @ . To znaczy, że jutro trzeba śmigać na pobranie krwi znowu. Ech... zaczynamy 8 cykl...

    No to szkoda :( Trzymam kciuki oby ten cykl byl owocny. Ja caly czas z bolem brzucha i to takim konkretnym. Pms pełną gębą...

    czekamynadzidzie lubi tę wiadomość

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • KattQ Autorytet
    Postów: 252 139

    Wysłany: 1 marca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety ja dziś rano testowałam z wynikiem -.. Czekam na @ i ruszam na badania... Nowy cykl nowe nadzieje i nowy suplement może akurat tym razem? Może 14 będzie szczęśliwą liczbą

    W końcu się udało 🥰🤰🏼
    Ponad 3 lata starań
    cykle bezowulacyjne insulinoodporność

    w5wqio4pp41mn9qy.png

    15aecb5af8.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 1 marca 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :(. Może za szybko?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2018, 08:58

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • KattQ Autorytet
    Postów: 252 139

    Wysłany: 1 marca 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam 10 więc pewnie by wyszło, zawsze zostaje trochę nadziei dopóki @się nie pojawi..

    W końcu się udało 🥰🤰🏼
    Ponad 3 lata starań
    cykle bezowulacyjne insulinoodporność

    w5wqio4pp41mn9qy.png

    15aecb5af8.png
  • Multiwitamina Autorytet
    Postów: 6603 3799

    Wysłany: 1 marca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2018, 09:50

    ♡♡♡ Kornel ♡♡♡ 1.04.2019
    ♡♡♡Klaudia♡♡♡17.01.2021
  • Beatrix_ Autorytet
    Postów: 984 684

    Wysłany: 1 marca 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina a Ty kiedy termin?

    6dbd72f665.png


    h4zp9jcg0106napq.png
  • KattQ Autorytet
    Postów: 252 139

    Wysłany: 1 marca 2018, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Multiwitamina wrote:
    A to w terminie miesiączki robiłaś ? Czy się spóźnia?
    Dziś powinna się zacząć

    W końcu się udało 🥰🤰🏼
    Ponad 3 lata starań
    cykle bezowulacyjne insulinoodporność

    w5wqio4pp41mn9qy.png

    15aecb5af8.png
‹‹ 152 153 154 155 156 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 porad, jak ubrać dziecko na zimowy spacer

Niekiedy zimowa aura za oknem może zniechęcać do spacerów... Tymczasem jest to świetny sposób na budowanie odporności, dotlenienie organizmu i zapewnienie aktywności fizycznej dla dziecka. Jak zatem przygotować się na zimowy spacer? Sprawdź 7 porad, jak ubrać dziecko!

CZYTAJ WIĘCEJ

Pomagając szczęściu, czyli jak szybko zajść  w ciążę

Czy jest coś, co możesz zrobić, by zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę? Co może pomóc? Optymalny czas współżycia, „akrobacje łóżkowe” czy zdrowa dieta? Przeczytaj na co warto zwrócić uwagę starając się o dziecko, jakie są sposoby na zwiększenie szans na zajście w ciążę, a co najlepiej odłożyć na bok i skupić myśli na czymś innym.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta w ciąży - 10 najważniejszych zasad dla ciężarnej

O zdrowym odżywaniu i diecie w ciąży zostało napisane i powiedziane wiele. Zbyt duża ilość informacji potrafi przytłoczyć każdego. Przestrzeganie wszystkich tych zasad wydaje się wręcz niemożliwe. Jak zatem odróżnić rzeczy ważne od tych mniej istotnych? Zapytaliśmy znaną dietetyczkę Sylwię Leszczyńską co jest naprawdę ważne w diecie kobiet w ciąży. Przeczytaj co robić, aby zapewnić zdrowie sobie i swojemu dziecku! 

CZYTAJ WIĘCEJ