X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uda sie ;) Czekamy a Ty sie czyms leczysz? Masz jakas diagnoze?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Narazie nie.. Czekam na wizyte w marcu.. Wszystko sie wyjasni..

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde a ja mam jakieś dobre przeczucia w tym cyklu nie wiem dlaczego jakoś tak jestem pozytywnie nastawiona na ten cykl :)

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Narazie nie.. Czekam na wizyte w marcu.. Wszystko sie wyjasni..

    Ale 4 lata staran i nie masz diagnozy?...
    A jakies badania robilas?

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej no to faktycznie po 4 latach starań a nie masz diagnozy? musisz zrobić jak najwięcej badań.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jezu 4 lata bez diagnozy?

  • Natalia91! Autorytet
    Postów: 433 210

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Kurde a ja mam jakieś dobre przeczucia w tym cyklu nie wiem dlaczego jakoś tak jestem pozytywnie nastawiona na ten cykl :)

    I prawidłowo! Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu - w końcu nowy rok = nowe nadzieje :)

    7u22ugpj8heetxf1.png
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natalia91! wrote:
    I prawidłowo! Pozytywne nastawienie to połowa sukcesu - w końcu nowy rok = nowe nadzieje :)


    Tak dokładnie nie wiem chyba widok tego śluzu dał mi jakieś nowe nadzieje :) wiem że to dziwnie brzmi ale jakoś mam dobre przeczucie że wszytko się poukłada

    Natalia91! lubi tę wiadomość

  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem wam szczerze ze przez te 4 lata to nie byly takie starania ze musi byc i juz. Zawsze mowilam ze bedzie to bedzie. Dopiero teraz zaczelam cos z tym robic i myslec o tym. Bylam u lekarza ale stwierdzil ze wszystko w porzadku. Robilam podstawowe badania i wyszly ok.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale mowilas, ze 4 lata bez zabezpieczenia i nic? Powinnas podstawowe hormony zrobic i monitoring owulacji. Nie rozumiem dlaczego po takim czasie nie zrobilas.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zczerze to nie czulam jakiegos parcia na to. Bylam glupia a teraz tego zaluje.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz rob... zanim leki jakies dadza albo zaczna leczyc to sie schodzi. A z czym idziesz do gina? Bo bez badan to tez niewiele Ci powie. I czekasz do marca jeszcze? To teraz ja nie rozumiem :p bez badan, bez szukania przyczyn bierne czekanie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wizyte w klinice nieplodnosci po czym biora do szpitala i robia badania..

    Czekamy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Seli ja męża na pierwsza wizytę do androloga wysłałam z kompletem badań za prawie 200 zł bo szkoda mi było cZasu i płacenia potem kolejnego 140 zł za wizytę druga A tak wykluczył problemy hormonalne zrobił usg i było wiadomo co jest


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2018, 13:41

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bym nie potrafila tyle czekac i nic nie robic. Podziwiam za cierpliwosc :p

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Dokładnie Seli ja męża na pierwsza wizytę do androloga wysłałam z kompletem badań za prawie 200 zł bo szkoda mi było cZasu i płacenia potem kolejnego 140 zł za wizytę druga A tak wykluczył problemy hormonalne zrobił usg i było wiadomo co jest

    No wlasnie. Czas to pieniadz. Jak pisalam, my odlozylismy ale kurde lecze sie i z niczym nie zwlekam bo nie chce sobie zagrodzic totalnie drogi. Tez wiem na czym stoje bo nieleczone choroby rosna. I do kwietnia powinnam skonczyc kuracje. Wiec ile to czasu w ogole nawet od dzis.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kazdy ma swoje zdanie.. Pewnie gdybym miala jeszcze raz zaczynac od poczatku to napewno postapilabym inaczej.

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale mozesz dzis nawet isc do gina i rozpisac badania. Juz bys byla do przodu o miesiac. Nie mowiac, ze i maz powinien sie przebadac.

    Magda - mbc, Madzix88 lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Magda - mbc Autorytet
    Postów: 7056 5334

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ale mozesz dzis nawet isc do gina i rozpisac badania. Juz bys byla do przodu o miesiac. Nie mowiac, ze i maz powinien sie przebadac.
    Albo do lekarza pierwszego kontaktu, po skeirowania na morfologię, tsh, ft3, ft4, krzywą cukrową itp.

    Ja po pierwsze skierowanie poszłam do rodzinnego, reszta od gina :)

    💙11.06.2019
    💙 05.08.2021
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skad wiesz ze tego nie zrobi ? We wtorek ma badania.. Nie chce mi sie na ten temat rozmawiac ;)

    Czekamy...
‹‹ 53 54 55 56 57 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ