X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne #problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#
Odpowiedz

#problemy z którymi się zmagamy#w oczekiwaniu na dwie kreski@#

Oceń ten wątek:
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda - mbc wrote:
    Albo do lekarza pierwszego kontaktu, po skeirowania na morfologię, tsh, ft3, ft4, krzywą cukrową itp.

    Ja po pierwsze skierowanie poszłam do rodzinnego, reszta od gina :)

    Zawsze to cos ;) ja zrobilam na wlasna reke bo jeden podejrzewam, drugi stwierdzil, ze nie ma sensu. A przy tym co mam to 3 miesiace nim cokolwiek zaczna dzialac tabletki.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam ochoty sie denerwowac w takim dniu..

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Nie mam ochoty sie denerwowac w takim dniu..

    Ale badania Cie denerwuja? Bo nie rozumiem. Mozesz isc jutro. Ale to czy bedziesz czekac 2,5 miesiaca to juz Twoja sprawa i Twoj stracony czas.

    Madzix88 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to chyba moja sprawa tak ? A po drugie to jestem chora to chyba wyniki nie wyszlyby zbyt dobre ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma to znaczenia. Hormony robisz w roznych dniach cyklu a te krzywe i pakiet tarczycy niezaleznie.

    I tak to Twoja sprawa ;)

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem tylko w szoku bo ostatnio na mnie naskoczylas, ze tak walczysz i sie starasz a nawet podstawowych badan nie masz... To takie miec marzenie i czekanie z zalozonymi rekami na nie wiem co. Jeszcze rozumiem jak kobiety nigdy nie mialy problemow i czekaja rok. Ale 4 lata?

    Magda - mbc, Madzix88, czekamynadzidzie lubią tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ja jestem tylko w szoku bo ostatnio na mnie naskoczylas, ze tak walczysz i sie starasz a nawet podstawowych badan nie masz... To takie miec marzenie i czekanie z zalozonymi rekami na nie wiem co. Jeszcze rozumiem jak kobiety nigdy nie mialy problemow i czekaja rok. Ale 4 lata?


    Ja czekałam rok i bardzo tego żałuję.... ;(
    Tym bardziej ze już podczas leczenia dostałam visanne i pół roku byłam w sztucznej menopauzie i nie mogłam nic zrobić..nic. kompletnie...mogliśmy się bzykac kilka Razy dziennie i tak nic by z tego nie było bo ani owulacji ani okresu przez pół roku...nic... płakać mi się z bezsilności chciało...

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzix88 wrote:
    Ja czekałam rok i bardzo tego żałuję.... ;(
    Tym bardziej ze już podczas leczenia dostałam visanne i pół roku byłam w sztucznej menopauzie i nie mogłam nic zrobić..nic. kompletnie...mogliśmy się bzykac kilka Razy dziennie i tak nic by z tego nie było bo ani owulacji ani okresu przez pół roku...nic... płakać mi się z bezsilności chciało...

    Znam vissane... Okropny.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mowilam ze robilam podstawowe badabia. ? Nie wiem czy nie wyraznie pisze ? Np Tsh,prolaktyna ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie pakiet tarczycy, caly przekroj hormonow to podstawa. I monitoring.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra zejdzcie ze mnie.. DZIEKUJE.

    Czekamy...
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak podjęłam decyzję o staraniach z mężem w styczniu 2017 roku to pierwsze co poszłam robić wszystkie badania hormonalne w tym tsh itp. Ale w lutym zaszłam w ciążę więc stwierdziłam że z nasieniem mojego męża jest ok ale że to była ciąża pozamaciczna to po tym wszystkim jak już wszystko wróciło do normy poszłam ponownie zrobić badania od początku to było jakoś kwiecień/maj a mąż w listopadzie robił nasienie ale wyszło wszystko prawidłowo.

    Ja tez jestem zdania że badania są bardzo ważne i trzeba je zrobic kiedy chcemy się starać o dziecko ale tez uważam że to jest każdego indywidualna sprawa i nie powinnyśmy tak naskakiwać.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy wrote:
    Chyba mowilam ze robilam podstawowe badabia. ? Nie wiem czy nie wyraznie pisze ? Np Tsh,prolaktyna ?

    Z ciekawości Jaka masz prolaktyne i tsh?

  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie znamy też przyczyny dlaczego nie zdecydowali się zrobić badań może mają swoje powody nie oceniajmy. Jeśli będą uważać że chcą zrobić badania to zrobią.

  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    Ja jak podjęłam decyzję o staraniach z mężem w styczniu 2017 roku to pierwsze co poszłam robić wszystkie badania hormonalne w tym tsh itp. Ale w lutym zaszłam w ciążę więc stwierdziłam że z nasieniem mojego męża jest ok ale że to była ciąża pozamaciczna to po tym wszystkim jak już wszystko wróciło do normy poszłam ponownie zrobić badania od początku to było jakoś kwiecień/maj a mąż w listopadzie robił nasienie ale wyszło wszystko prawidłowo.

    Ja tez jestem zdania że badania są bardzo ważne i trzeba je zrobic kiedy chcemy się starać o dziecko ale tez uważam że to jest każdego indywidualna sprawa i nie powinnyśmy tak naskakiwać.

    To nie jest naskakiwanie. Ale chyba rzecz normalna, ze trzeba sie przebadac? ;p tym bardziej, ze ja pol roku temu nie mialam io i tarczycy. To sie ciagle zmienia.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    nie znamy też przyczyny dlaczego nie zdecydowali się zrobić badań może mają swoje powody nie oceniajmy. Jeśli będą uważać że chcą zrobić badania to zrobią.

    Ej. Ale jak chca oboje dziecka to chyba logiczne? Moze ja jestem nienormalna...

    Madzix88 lubi tę wiadomość

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jus@tyna wrote:
    nie znamy też przyczyny dlaczego nie zdecydowali się zrobić badań może mają swoje powody nie oceniajmy. Jeśli będą uważać że chcą zrobić badania to zrobią.

    Dziekuje chociaz ktos mnie rozumie..

    Czekamy...
  • Czekamy Koleżanka
    Postów: 569 18

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seli wrote:
    Ej. Ale jak chca oboje dziecka to chyba logiczne? Moze ja jestem nienormalna...


    Mialas pretensje ze ja naskoczylam na ciebie ostatnio a Ty co robisz ?

    Czekamy...
  • Seli Autorytet
    Postów: 12180 2027

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proboje Cie zrozumiec jak Ty mnie ;) ale to Wasza sprawa. To wy czekacie.

    dZhdp1.png

    Endometrioza głębokonaciekająca IV stopnia, guz jelita grubego zrośniety z macicą, macica, jajnik, jelito w zrostach, jajnik z guzkami, torbielami... Adenomioza na szyjce.

    Więcej cudów nie będzie 😔
  • Jus@tyna Ekspertka
    Postów: 777 63

    Wysłany: 11 stycznia 2018, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana nie jesteś nie normalna tylko ja uważam że to indywidualna sprawa. Ja też uważam że trzeba robić badania bo to jest bardzo ważne dzisiaj są ok a jutro mogą być złe wszystko szybko się zmienia.Tylko może mieli swoje powody by nie robić tych badań wcześniej.Różnie w życiu bywa.

    Dlaczego uważasz zaraz że jesteś nienormalna?

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ