X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne prof. B Chazan - klauzula sumienia
Odpowiedz

prof. B Chazan - klauzula sumienia

Oceń ten wątek:
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiunia wrote:
    przytaczasz argument o prawie tego doktorka a ja tak samo mogę przytoczyć o prawie tej kobiety która mogła podjąć taką decyzję. a na temat Twojego wspaniałego lekarzyny już się wypowiedziałam.przeczytaj może opinię koleżanki wyżej bo w pełni się z nią zgadzam w Polsce nie żyją sami katolicy jeśli nie wiesz...więc mam za przeproszeniem w d... sumienie tego doktorka!wiesz co nie chcę być chamska,ale ciekawe czy Ty byś urodziła dziecko bez połowy czaszki i oka i prawie przez miesiąc patrzyła jak umiera...w dupie cierpienie tego dziecka,rodziców warzne że grzechu nie ma ...
    Ależ po raz kolejny pytam- KTO JEJ ZABRONIŁ IŚĆ I DOKONAĆ ABORCJI ?
    Jakoś kobiety, które są na to zdecydowane bez problemu znajdują lekarza który się tego podejmie.
    Oczywiście, że poczekałabym do porodu. Nie zabiłabym własnego dziecka. Nie potrafiłabym żyć z czymś takim na sumieniu.
    Ale to akurat nie Twoja sprawa i nie ma związku z tematem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2014, 18:26

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosiunia wrote:
    przytaczasz argument o prawie tego doktorka a ja tak samo mogę przytoczyć o prawie tej kobiety która mogła podjąć taką decyzję. a na temat Twojego wspaniałego lekarzyny już się wypowiedziałam.przeczytaj może opinię koleżanki wyżej bo w pełni się z nią zgadzam w Polsce nie żyją sami katolicy jeśli nie wiesz...więc mam za przeproszeniem w d... sumienie tego doktorka!wiesz co nie chcę być chamska,ale ciekawe czy Ty byś urodziła dziecko bez połowy czaszki i oka i prawie przez miesiąc patrzyła jak umiera...w dupie cierpienie tego dziecka,rodziców warzne że grzechu nie ma ...
    Gosia, ich nie da rady zrozumieć. To jest jak sekta. Zaraz będą wklejac fragmenty z Biblii i prać mózgi :D
    Swoją drogą, drogie katoliczki, dlaczego sypiacie ze swoimi facetami przed ślubem? Toż to grzech! Ciężki! Rozpustnice jedne ;) Ksiądz wie?

    gosiunia, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    vanessa wrote:
    No to ten lekarz ubrudziłby swoje sumienie zezwalając na zabicie tego dziecka. A co do jawnogrzesznicy to Chrystus znał ich myśli i wiedział co zrobia więc jeżeliby wiedział że zdecyduja ją zabić to inaczej by to rozegrał żeby jej krzywdy nie zrobili :).
    Wygodne wytłumaczenie akceptujące stwierdzenie, że cel uświęca środki? A w czasach inkwizycji Jezus pewnie sam podpalałby stosy, co?
    Nie wiem czy wiedział, nic mi nie wiadomo by Jezus czytał w myślach, ale silna i ugruntowana wiara potrafi zdziałać cuda i raczej n tym oparł swoje działanie.

    kapturnica lubi tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja nie jestem Tobą i nie będę pisała po raz enty tego samego!już o tym pisałyśmy.pozdrawiam i wszystkiego dobrego!!

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Santocha to nie jest tak prosto uwierz w Warszawie. Najpierw trzeba znalezc szpital jak ona poszla do bielanskiego to sie okazalo ze juz po terminie, zreszta w Warszawie tez sa kolejki i to masakryczne, do zwykłęgo gina okolo i do 4 miescy tak niestety sie czeka na NFZ, lekarz jak nie chcial tego zrobic to wg prawa musial jej wskazac inny szpital i tego nie zrobil...

    kapturnica, gosiunia, Fedra lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja popatrz lepiej na siebie. troche schodzisz z tematu.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co sie kłocic, ja tez jestem wierzaca ale dziewczyny watpie ze ktos z Was by chciała to samo przechodzic co ta kobieta...

    gosiunia, kapturnica, Fedra lubią tę wiadomość

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Gosia, ich nie da rady zrozumieć. To jest jak sekta. Zaraz będą wklejac fragmenty z Biblii i prać mózgi :D
    Swoją drogą, drogie katoliczki, dlaczego sypiacie ze swoimi facetami przed ślubem? Toż to grzech! Ciężki! Rozpustnice jedne ;) Ksiądz wie?
    O matko, to żeś mi pojechała teraz. Nie dość, że katoliczka ze mnie to ja tu jeszcze Biblię cytuję... YYYyyyyy... No dobra to ja już się nie wypowiadam.

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Weź dziewczyno spuść trochę z tonu.
    Skoro uważasz że Twoje życie jest warte tyle co życie psa czy krowy, to życzę powodzenia. I dziękuję za rozmowę, nie mamy o czym rozmawiać.
    Hipokrytyzm katolików fanatyków (podkreślam fanatyków) mnie czasem zadziwia i szokuje. Dziecko w jakiej epoce ty żyjesz? Wyskoczyłaś dopiero z jaskini? Nadal nie otrzymałam dowodów na rzekomy brak duszy u zwierząt. Wierzyszy w to, bo jakiś pan w czarnej sukmanie ci to powiedział? Haha zacofanie w tej Polsce się szerzy, oj szerzy.

    Monia, a ty się tu w ogóle nie udzielaj. Takiej chamskiej wypowiedzi jak twojej to tu dawno nie było. Idź się wyspowiadaj, bo twoja frustracja sięga zenitu. :)

    kapturnica lubi tę wiadomość

  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Ależ po raz kolejny pytam- KTO JEJ ZABRONIŁ IŚĆ I DOKONAĆ ABORCJI ?

    a ja nie jestem Tobą i nie będę pisała po raz enty tego samego!już o tym pisałyśmy.pozdrawiam i wszystkiego dobrego!!

    kapturnica, Magnosia lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Gosia, ich nie da rady zrozumieć. To jest jak sekta. Zaraz będą wklejac fragmenty z Biblii i prać mózgi :D
    Swoją drogą, drogie katoliczki, dlaczego sypiacie ze swoimi facetami przed ślubem? Toż to grzech! Ciężki! Rozpustnice jedne ;) Ksiądz wie?
    Akurat to Wy sypiecie cytatami z Biblii!
    A co Ciebie interesuje moje łóżko i moje grzechy? To ja chodzę do spowiedzi, Bóg mnie z tego rozliczy, nikt inny.
    A Ty nie możesz wymagać od kogoś by grzech popełniał.

    vanessa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XxMoniaXx wrote:
    Nasturcja popatrz lepiej na siebie. troche schodzisz z tematu.
    Ale że co mam patrzeć na siebie? Chcesz moją słit focie? nie bardzo rozumiem o co ci chodzi.
    Odezwała się ta co od idiotek wyzywa i życzy komuś braku dzieci. ;)

    gosiunia, kapturnica lubią tę wiadomość

  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Santocha to nie jest tak prosto uwierz w Warszawie. Najpierw trzeba znalezc szpital jak ona poszla do bielanskiego to sie okazalo ze juz po terminie, zreszta w Warszawie tez sa kolejki i to masakryczne, do zwykłęgo gina okolo i do 4 miescy tak niestety sie czeka na NFZ, lekarz jak nie chcial tego zrobic to wg prawa musial jej wskazac inny szpital i tego nie zrobil...
    A jednak się odezwę. Do bielańskiego dr Chazan skierował ją, jak już było po terminie, w którym mogła zakończyć ciążę.

    Swoją drogą nie taki święty ten Chazan skoro twierdzi, że jednak Dębski mógł dokonać aborcji. I jednak zlecił zabójstwo (według Twojej teorii Vanessa).

    http://www.tokfm.pl/Tokfm/1,103085,16321290,Prof__Chazan_twierdzi__ze_Debski_mial_prawo_dokonac.html

    gosiunia, kapturnica lubią tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • Asta Autorytet
    Postów: 490 303

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Akurat to Wy sypiecie cytatami z Biblii!
    A co Ciebie interesuje moje łóżko i moje grzechy? To ja chodzę do spowiedzi, Bóg mnie z tego rozliczy, nikt inny.
    A Ty nie możesz wymagać od kogoś by grzech popełniał.
    Przypominam, że chociaż jestem po stronie krytykującej Chazana nadal jestem Katoliczką.

    kapturnica, gosiunia lubią tę wiadomość

    Mój Aniołek (6tc) - 19.10.2012
    d92562f68b.png
  • gosiunia Autorytet
    Postów: 738 1820

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    Nie ma co sie kłocic, ja tez jestem wierzaca ale dziewczyny watpie ze ktos z Was by chciała to samo przechodzic co ta kobieta...
    i tylko o to tu chodzi.ja też chodzę do kościoła i wierzę w Boga.

    https://www.maluchy.pl/li-72656.png
    https://www.maluchy.pl/li-72658.png
    https://www.maluchy.pl/ci-72954.png
    ANIOŁEK 21.06.13 [*] <3
  • santoocha Autorytet
    Postów: 3414 6146

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Hipokrytyzm katolików fanatyków (podkreślam fanatyków) mnie czasem zadziwia i szokuje. Dziecko w jakiej epoce ty żyjesz? Wyskoczyłaś dopiero z jaskini? Nadal nie otrzymałam dowodów na rzekomy brak duszy u zwierząt. Wierzyszy w to, bo jakiś pan w czarnej sukmanie ci to powiedział? Haha zacofanie w tej Polsce się szerzy, oj szerzy.

    Monia, a ty się tu w ogóle nie udzielaj. Takiej chamskiej wypowiedzi jak twojej to tu dawno nie było. Idź się wyspowiadaj, bo twoja frustracja sięga zenitu. :)
    Nie pan w czarnej sukmanie, a nauka i racjonalizm. Pokaż ki dowód na istnienie duszy u zwierząt :)
    Fanatyczką nie jestem, jestem wierząca przeciętnie, wiele rzeczy mi w Kościele nie pasuje. Wiele rzeczy mi w państwie nie pasuje, ale nadal jestem Polką.
    A z jaskini to chyba Ty wyskoczyłaś, skoro wierzysz w dusze zwierząt. Całkiem średniowieczne myślenie...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    santoocha wrote:
    Akurat to Wy sypiecie cytatami z Biblii!
    A co Ciebie interesuje moje łóżko i moje grzechy? To ja chodzę do spowiedzi, Bóg mnie z tego rozliczy, nikt inny.
    A Ty nie możesz wymagać od kogoś by grzech popełniał.
    Zapewniam cie, ze interesuje mnie to tyle co odpryśnięty lakier. Skoro jakiś Bóg ma cie z czegoś tam rozliczać, to z jakiej racji bawisz się w samosądy i linczujesz niewinna kobietę? Zostałaś mianowana na Boga Polski?

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Hipokrytyzm katolików fanatyków (podkreślam fanatyków) mnie czasem zadziwia i szokuje. Dziecko w jakiej epoce ty żyjesz? Wyskoczyłaś dopiero z jaskini? Nadal nie otrzymałam dowodów na rzekomy brak duszy u zwierząt. Wierzyszy w to, bo jakiś pan w czarnej sukmanie ci to powiedział? Haha zacofanie w tej Polsce się szerzy, oj szerzy.

    Monia, a ty się tu w ogóle nie udzielaj. Takiej chamskiej wypowiedzi jak twojej to tu dawno nie było. Idź się wyspowiadaj, bo twoja frustracja sięga zenitu. :)
    Droga Nasturcjo nie Tobie jest osądzać kto sie ma iśc spowiadać a kto nie.
    Wiem co do mnie należy.
    A hipokrytycyzm to chyba u Ciebie występuje.
    Każdy popełnia błędy. I gdybym ja była lekarzem to też bym jej aborcji nie zrobiła.
    Ale skoro to już któreś in-vitro to liczyła sie z tym, że dziecko będzie chore i zwlekała, czekała i czas ładnie leciał... trudno jej wybór.. ja na jej miejscu bym je urodziła, dała mu najpiękniejsze chwile życia i godie pochowała. Tyle.
    I dziękuje za wszystkie komplementy skierowane w moją stronę. Powodzenia Wam i szczęśliwego macierzyństwa i zdrowych pociech.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2014, 18:38

    vanessa lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • la Autorytet
    Postów: 2969 2381

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie żeby coś dziewczyny, ale rzuciłyście się teraz na tę kobietę, ale czy wy nie czekałybyście z ogromną nadzieją do wyników ostatniego badania, że jednak tamte x badań się myliło i tak na prawdę urodzicie piękne, zdrowe dziecko? Nie wiecie co on jej mówił, bo mógł opowiadać, że wszystko się ułoży, że to badanie może pokazać, że wcale tak nie jest, więc mogła czekać. Nie każdy wyszukuje w internecie wszystkie swoje objawy i stawia diagnozę, ale ja już się nie odzywam bo ten temat zamiast rozmową zaczyna być kłótnią zagorzałych przeciwniczek z klapkami na oczach kontra złym, grzesznicom będącym za aborcją.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2014, 18:39

    gosiunia, Fedra lubią tę wiadomość

    2012-2015 pierwsze starania, czynnik męski, 2IUI, ciąża biochemiczna
    -
    maj 2021 kwalifikacja do ICSI+FAMSI
    10.06 długi protokół
    19.07 punkcja, 30 jaj, 21 dojrzałych, zapłodnionych 6
    24.07 I transfer (ET) blastka 4.1.1😔
    24.08.21 II transfer (FET) blastka 4.1.1; biochemiczna😔
    30.09.21 III transfer (FET) blastka 4.1.1 ciąża pozamaciczna😔

    01.04.2022 IV transfer (FET na cyklu naturalnym) blastki 4.2.2. i 3.2.3; biochemiczna

    Koniec naszych starań.
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 16 lipca 2014, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasturcja wrote:
    Ale że co mam patrzeć na siebie? Chcesz moją słit focie? nie bardzo rozumiem o co ci chodzi.
    Odezwała się ta co od idiotek wyzywa i życzy komuś braku dzieci. ;)
    "słit focie" widać jaka jesteś "dojrzała".
    powodzenia i żegnam.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
‹‹ 8 9 10 11 12 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ