X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka. a u mnie znow dziwnie... wczoraj śluz jak białko jaja kurzego do tego ból podbrzusza, test owulacyjjny negatywny było oczywiście przytulanko.. dzis zero śluzu, boli podbrzusze test owulacyjny dalej negatywny...wtf ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć kochane :) już się trochę za klimatyzowałam. Chociaż powiem Wam, że nudności mnie dopadły może złe ciśnienie. jakoś tydzień będę musiała wytrzymać ;)

    Ilka może już jest po owulacji? Przytulaj swojego męża codziennie ile się tylko da :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 03:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka tak jak mowi Alicja dzialaj dzialaj :)


    Alicja a jak podroz Ci minela?


    Cos nie moge spac...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I testy negatywne? Dzialam co dwa dni teraz..bo codziennie jak dzialalismy nie dalo rezultatow wiec moze co dwa dbi...dzis bol bodbrzusza wiekszy jak wczoraj i przedwczoraj a test owulacyjny dalej negatywny..czuje prawy jajnik.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 07:52

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 7 lutego 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dawno mnie nie było.
    Byłam na L4 bo miałam straszne zawroty głowy. Ale już przeszło.
    Wczoraj plamienie ale cisza więc nie wiem. @ ma jeszcze dwa dni haha :)
    IlkaH nie ufaj testom :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel no chyba zacznę po prostu ufać sobie... bon wszystkie objawy które napisałam wyżej są do owulacji prawda ? chociaż czy sobie też mogę ufać to nie wiekm bo tak dobrze się na owulacji i objawach nie znam.. całą noc mnie bolało podbrzusze teraz troszkę przestało i boli mniej...no zobaczymy co to będzie.

    życzę ci żeby @ nie doszła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 10:08

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lutego 2016, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka ja testow nigdy nie robilam, ale jak czytalam to moze byc owulacja przy jednej kresce i brak owulacji przy dwoch. Musisz zaufac swojej naturze :)
    Mnie troche i podbrzusze i minimini jajniki od czasu do czasu zakuja ale to pewnie na okres. Zreszta na seks w ogole nie mam ochoty ostatnio.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette chyba tak zrobię zaufam sobie i swoim objawom...my serduszkujemy co dwa dni wczoraj było wiec dziś już nic w sumie już mnie przestało pobolewać tak leciutko minimalnie. śluz białka jajka kurzego zaczęł się od 15 dnia cyklu 15 było przytulanie 13 dc tak samo...16 nic wczoraj znów i dziś .. no zobaczymy.. ale nie sądzę żeby się udało...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2016, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami lepiej jej sie nie nastawiac chociaz wiem ze to trudno. Jedni mowia zeby robic to co drugi dzien inni zeby zqczac zaraz po okresie skonczyc na dwa dni po owulacji.

    Jak to sie mowi komu pisana ciaza to raz w cyklu sie przespi z mezem i tez zajdzie. Reguly na to nie ma.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dzieweczki :-)
    Ilka właśnie co do częstotliwości to różnie mówią ;-) jak ja pytalam gina to mówił że tak co dwa dni ok, a jak czuje ból owulacyjny to można pod rząd, jeśli dzien wcześniej było. Choc tak jak mówi Paula, jak komuś pisane to raz się pokochaja i już ciąża. :-)
    Ja wczoraj robilam badania i wyszły super. Morfologia ok, no i jakie piękne TSH -0.54
    Podniosło się trochę, bo ostatnio miałam już jak przy nadczynności. Chyba w końcu trafilismy z lekarzem w odpowiednią dawkę :-)
    Ale mam coraz większy stres. Od rana ściśnięty żołądek. Masakra.. Ale mam takie nadzieje, że może pójdzie coś do przodu :-)
    A co tam u Was ? :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My sobie odpoczywamy :) podroz nawet znosnie spedzilam chociaz Mikolaj coraz bardziej sie rozpycha a najgorzej bo ciocia tak nas karmi ze 2 kg do przodu poszlo uuueeee .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lutego 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja po porodzie w momencie zgubisz te kochane kg :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe czy u mnie cykl jednak bezowulacyjny czy może jednak była w 26dc o.O dziewczyny kończą mi się ferie i mam takiego lenia, że nie wiem jak wroce do szkoly. do tego jeszcze w sobote mam 18-stke kuzynki . jej jej jej . jak mi się nic nie chce .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    up.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka co tam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 lutego 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jest po laparo juz. Wszystko ok, nawet tak rany nie bola tylko najgorzej ramiona i pod zebrami taki straszny bol, ze ciezko oddychac. Ale to od tego gazu co mi wpuscili podczas zabiegu. Choc teraz juz lepiej. Dzis wychodze do domu.. :) no i najwazniejsze - oba jajowody drozne. Tak sie ciesze.!
    :) ale glodna jestem jak wilk. Dwie doby nic nie jadlam ;) jak sie dorwe to chyba cala pizze sama zjem :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 12 lutego 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 12 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fajnie ze wsz ok. Super

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka ja wczoraj bylam na 18-stce dzis pewnie w domu. Jutro albo za 2 dni powinnam dostac @ ale ze cykl bezowulacji byl to pewnie moze trwac i trwac... A co u Ciebie? Gabi teraz to juz tylko z gorki :)
    Gabrysiu a co tam u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2016, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzien dobry :)) Gabi cieszymy się razem z Tobą na prawde super ze sie zabieg udal i wszystko jest okey :) teraz tylko czekac na wiesci o pozytywnym tescie ciazowym :D w koncu ktoras z was musi zaczac ;) i moze to wlasnie bedziesz ty ;) zaciskamy kciuki z Mikołajem :*

    a ja sobie wypoczywam, krajobraz piekny, ciotka mojego w koncu przestala nas tak dokarmiac jak sobie z nia pogadalam szczerze bo az wpychala we mnie miala focha przez 15 minut bo kobieta dlugo nie potrafi trzymac jezyka za zebami :P
    szkoda tylko ze ten czas tak szybko zasuwa.. a w domu jak siedze to tak mi sie dluzy. a tutaj to leci w mig. smialam sie ze chce na narty ale nikt mnie nie chce zabrac a ja tak kocham jezdzic :D jak Mikołaj się urodzi to za rok jak nic przyjedziemy tu na narty :)

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ