X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjo to super :) wypoczywajcie sobie dalej już niedługo i skończy Ci się te błogie lenistwo :D a zobaczysz rok zleci w mgnieniu oka i za chwile będziesz jeździła na tych nartach ;)

    U mnie dziś pierwszy dzień w szkole po feriach. Dobrze, że nie długo świeta haha :D no i dziś pierwszy termin @ . ten najwcześniejszy. ale chyba na okres jeszcze poczekam, bo ani nie mam trądziku większego, ani wzdęć . Tak bym chciała już nowy cykl zacząć hehe :P

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 17 lutego 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czeeeeść dziewczynki :)....
    ja z niecierpliwością czekam na owulkę.... która mam nadzieję że nadejdzie za dni kilka.... ;) i że już nic nie przeszkodzi nam w staraniach....
    w poniedziałek ( a to będzie 11 dc) wybieram się do gina... gdyż przed @ teraz miałam kilka dni plamienia... nie wiadomo skąd.... przy okazji niech zrobi monitoring...czy są pęcherzyki.

    Paulette lubi tę wiadomość

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia trzymam kciuki :) ty tak nie możesz doczekać się owulki jak ja @ hehe :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette lacze sie z toba...ja tez czekam na okres...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka kiedy powinnaś dostać?
    może nie dostaniesz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie @ jeszcze ani widu ani slychu. Jak by mi na nowym cyklu nie zalezalo to w mig bym dostala a tak to to sie ociaga wredota jedna.

    A co tam u Was?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem wypoczęta jak młody bóg. Chociaż mam coraz gorze noce bo Miki w ogóle nie daje mi spać. Wierci się, kręci, rozpycha. za tydzien mam wizyte u swojego gina, a później mam się spotkać z położną współpracującą z moim lekarzem. Mąż ostatnio poszedł z teściową na zakupy i kupili gadżety do pokoju Mikołaja. Trochę mam mu to zazłe że zrobił to beze mnie. ale ja już chyba zaczynam się toczyć.. a nie chodzić. mam tak wielki brzuch jak bym bliźniaki miala conajmniej :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette okres mam dostac w pon jesli bedzie cykl trwał 31 dni a tyle powinien trwac bo wczesnie sluz plodny mialam. Piersi coraz mniej bola a podbrzusze coraz bardziej a test negatywny ;( od rana leze i becze ;( mam dosc ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2016, 10:02

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka wierze Ci ale glows do gory. Kiedy sie uda. Moze za wczesnie na test? No nie wiem. Ja to bawet nie mam co robic tesyu bo jak owulacji nie bylo to i ciazy nie bedzie. Szkoda tylko ze tak mi sie to dluzy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak za wcześnie ? :( jak @ ma być na poniedziałek to zaledwie 3 dni przed...no ja nie wiem.. piersi przestają mnie boleć a podbrzusze raz boli raz nie... ehh :( załamana jestem totalnie mam dość...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz sa dziewczyny ktorym pozytywny test wychodzi dopiero po dniu spodziewanej @. Kazda z nas jest inna. U mnie nadal brak objawow na @. Tylko ten apetyt zwiekszony yhhh ale tak mnie nic nie boli

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak zawsze nic z tego nie bedzke

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedys nam sie uda..

    Mnie jakies przeziebienie bierze gardlo boli od 3 dni. Dzis jestem taka do dupy i do tego glowa mnie boli strasznie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnio tak mialam ze bylam do dupy wiec woem jak sie czujesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Samo przeszlo? Czy sie czyms wzmacnialas? Chyba za malo slonca jest..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry. Jak tam?
    My niedawno wrocilosmy z kosciola i robie obiad. Ale gardlo mnie nadal boli. Chociaz juz sie lepiej czuje. Ale za to od rana kloce sie ze swoim. Nic mu nie pasuje. Zachowuje sie jak kobieta przed okresem.. a moze mu sie spoznia? Hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem ci że samo przeszło, może też byłam przeciążona tą pracą na produkcji, bo przecież muszę się nieźle nadźwigać przy tym.

    hahah no może jemu się spóźnia :D a ja czekam na swoją @, . prawidłowo ma być dziś ( 22 luty) ale dziwne bo mnie podbrzusze nic a nic nie boli. sikam jak opętana, no nic trzeba czekać aż dama się łaskawie zjawi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 09:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja też nadal czekam. nawet sobie dziś test zrobiłam hehe ale I kreska :D trudno. jeden test w plecy.
    ja liczę, że pojutrze dostanę. Bo tyle trwał ostatni moj taki cykl, ale może się wszystko pozmieniać jeszcze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mnie lekko podbrzusze pobolewa piersi mniej wiec tez pewnie na dniach dojdzie..i pecherz przeziebilam bo co chwile do toalety biegam...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2016, 14:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    współczuje. ja nie dawno też miałam problem z pęcherzem. wyleczyłam się urofuraginum bodajże.
    mnie jeszcze nic nie boli, tylko nerw dostaję, a nerwy mam zawsze takie przed miesiączką.

‹‹ 126 127 128 129 130 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ