X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor. No Mikus ma ciasno. Ale jeszcze dwa miesiace i bedzie z nami :) smutno mi kochane ze wam idzie tak podgorke... Ehh ostatnio sama widzialam jak matka alkoholiczka z trojka dzieci szla i albo miala wodobrzusze albo kolejna ciaza.. az mi serce pekalo jak ja widzialam... Z jednej strony czlowoek ma nerwy ale tak mi bylo szkoda atych dzieci.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Alicja jak ja bym chciala byc na Twoim miejscu...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane. Dawno mnie nie było. Trochę przerwy było mi potrzebne.
    Ilka dobrze że z okresem jest wszystko ok. :) To fakt - nie każdy lekarz potrafi badać. Ja przy poronieniu trafiłam akurat na takiego starszego lekarza, taki gbur trochę. Tak niedelikatny był że masakra. Jak mu powiedziałam że mnie bardzo boli to stwierdził że musi boleć. :/ yhh.. Ale na drugi dzień zajmował się mną inny gin, bardzo fajny, do którego teraz chodzę i jestem bardzo zadowolona. :)

    Ja leczę się, bo jak na złość złapał mnie katar i ból gardła, a za 9 dni laparoskopia. Muszę sie wyleczyć bo znowu trzeba będzie przekładać.. ;)

    Alusia super ze wszystko jest w porządku :) nawet nie iwesz jak Ci zazdroszczę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczęta nie macie co mi zazdrościć. Zobaczycie jak zaraz i Wy będziecie w tym stanie :)
    Gabi trzymam cały czas kciuki :) oby po tym się udało. a ja tak się na tym nie znam, ale po tym zabiegu to od razu w następnym cyklu będziesz się starała, czy trzeba jakiś czas odczekać?

    mnie ostatnio odwiedziła kuzynka, aż byłam w szoku po pierwsze, że to ona przyjechała a po drugie przywiozła mi 2 duże torby ubranek dla małego po swoim synku. Jeszcze trochę i biorę się za pranie i prasowanie tego wszystkiego. chociaz mam takiego lenia i tak mnie plecy bola ze nie wiem kiedy ja to wszystko zrobie. moze do porodu się wyrobię :D ostatnio kupiłam wanienkę tylko wkurzyłam się bo nie mięli tej wkładki do wanienki i muszę chyba na allegro poszukać, bo to jednak wygoda jest. no ale mniejsza o to . co tam u Was słychać tak poza staraniami ? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny napisałam do admin o zmianę nazwy naszego wątku na : "Kiedyś mama" .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    już dawno o tym myślałam, teraz miałam chwilę czasu. zrobiłam nowy pierwszy wpis. zmieniam nazwe wątku. chyba najwyższy czas skończyć o tych przedciążowych rozmowach "kiedyś mama" też nie oznacza zaraz zajścia w ciążę i ciąży. Ale jest to bliższe ciąży i urodzenia dziecka.. już kiedyś w ciąży byłam, a nikt do mnie mamo się nie zwraca..

    Liczę na to, że te mini zmiany wprowadzą w nasze życie o wiele większe zmiany niż nam się udaje o tym wyobrazić :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja wiesz jak będzie wszystko ok to mozna sie starać od razu. Czytałam ze dziewczyny starały się nawet kilka dni po i akurat wypadala im owulacja, ale ja będę musiała chyba poczekac na nowy bo mam zabieg późno bo 16 dc.. wiec w ookolicy owu... dlatego lekarz kazal nam się zabezpieczać w tym cyklu bo jakby sie udało to moga być problemy z zagniezdzeniem. Choć bardziej spodziewalabym się ze mnie porwie ufo niż ze akurat w cyklu z laparo uda mi się zajść w ciążę. nie mam szczęścia w tej kwestii.
    Paula dobra zmiana. duże zmiany zaczynają się od małych. Moze chociaż Wam się uda...

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi nam się uda.. nam wszystkim. kiedyś będziemy mamami..
    tylko jeszcze nie znamy dnia ani godziny.
    jesteśmy młode. może za kilka lat to marzenie się spełni?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiem dziewczyny czemu, ale ja przez dłuższy czas mam mieszane uczucia, albo tak jak pisze czuję, że nigdy nie zostanę matką, albo mam uczucie, że zostanę matką jak już będę szkołę kończyła.. może faktycznie ten rok przerwy w staraniach to idealne rozwiązanie? ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    "Bardzo nam przykro, ale niestety w chwili obecnej nie ma możliwości zmiany nazwy wątku na forum. "


    więc małych. wielkich. zmian nie będzie .

    Alice93 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia dopiero byś była w szoku jak macie uważać, żeby nie zajść a tu bach! niespodzianka :) no ale dobrze że nie musicie czekać, bo ja myslalam ze pozniej jakis okres jednak musi minac.

    Paulette na zmiany zawsze jest pora. pierwsza strona. fajna przejrzysta .
    powiem tylko ze najlepsze zmiany wychodza wtedy gdy zaczynamy od siebie.
    kochana martwisz się i dlatego masz takie uczucia mieszane ja im bliżej porodu tez sie martwie czy dam swojemu dziecku godne zycie czy nie zrobilam juz jakiegos bledu w swoim zyciu .. my ludzie juz tak chyba mamy ze lubimy martwic sie na zapas.

    jedynie czym was mogę pocieszyć to jesteście już bliżej niż dalej takich bóli w plecach jak ja mam teraz i coraz mniej przespane nocy. w nocy spac nie moge bo mały mi daje w kość a w dzien zasypiam na stojaco. a jak przymkne oko to on zaraz się wierci kopie i cuda wianki tam robi. chociaz to juz nie sa takie typowe kopniaki tylko chyba sie rozpycha bo coraz mu ciasniej.
    wiem, że byście chcialy juz to przezywac, ze to takie nie straszne bo fakt faktem ciesze sie ze Miki jest ruchliwy i nie mam niepotrzebnych zmartwień.. ale jeszcze krok, jeszcze chwila i Was też to spotka ;***

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 lutego 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak o tym czytam co napisałaś Alicjo to jakoś tak te całe kopniaki itp są dla mnie tak niewyobrażalne a jeszcze chyba bardziej nierealne... Chociaż na pewno się nie poddam i będę walczyć o swoje szczęście..
    eh tam.
    dosyć.
    koniec z użalaniem się nad sobą. trzeba widzieć zawsze dobre strony, w końcu szklanka jest do połowy pełna :)
    My też mamy większą połowę drogi za sobą ;)

  • gabryśka Autorytet
    Postów: 314 197

    Wysłany: 3 lutego 2016, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczynki ;) wracam niebawem AKTYWNIE do starań..... ;)
    bo te starania ost były troszkę odpuszczone.... i nawet na ovu bywałam rzadziej.... ale stwierdzam że kiedy nie byłam na ovu- to się tak też nie nakręcałam..... wcześniej stale śledząc forum bardziej to wszystko przeżywałam.... choć miło było z wami porozmawiać.... sam fakt czytania TUTAJ Wszystkiego (ogólnie na forum) strasznie nakręca...... także odpoczynek na pewno dobrze robi.... a teraz może znowu na nowo ruszymy ;).... jak ten czas zleciał.... 3 miesiące mojej kuracji z obniżeniem TSH mija.... niebawem robię wyniki... oby były rezultaty.... i oby nic już nie stało na przeszkodzie.....
    dobrej nocy :) ...acha... zapomn.
    a tak w międzyczasie dziewczyna mojego brata zaszła w ciąże... i mojego męża brata- też dziewczyna zaciążyła... obie te pary też długi czas się starały.... i to ich pierwsze dzieciątka.... także co dzień jestem na bieżąco z całym baby booom ;) usg.. mdłości... i caaała reszta..... a co dopiero jak się maleństwa urodzą..... cieszę się z nimi :).... ale ja TEŻ JUŻ CHCĘ!!!!! /// OBY Nam się w końcu udało.......

    ❤ 2008r. - 👧
    ❤2016r.- 👧
    ❤2023r. -👧
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysia na pewno kuracja pomogla :) ciesze sie ze odpoczelas i zobaczysz ze jak juz wszystko okey to sama niedlugo bedziesz miala mdlosci zawroty glowy itd :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy to ze poronilam moglo miec cos wspolnego z genami? Bo tak sie z mama zastanawialam bo ja nawet nie wiedzialam o wszystkich tylko o dwoch ciotkach a mama ostatnio polowe ciotek wymienila ktore poronily a pozniej mialy od 2 dzieci wzwyz bez problemu.. hmm nie wiem czy to ma jakis zwiazek.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    na genetyce i dziedziczności to ja się zbytnio nie znam.. ale skoro tyle kobiet u Ciebie w rodzinie poroniło to może i coś w tym jest.. zresztą nie wiem.
    Paulette zaglądam na twój wykres i wypatruję serduszek i owulacji. i nic nie ma. ale dziś jakieś plamienie? może na owulację ? :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak miałam jakieś jednorazowe plamienie. ni to krew ni to sama nie wiem co.
    czytałam, że może być i na owulację. chociaż takie plamienie pierwszy raz miałam.

    dziś tak mame coś natknęło na taką rozmowe i właśnie wymieniła kilka ciotek.. oczywiście każda z nich później bez problemu zachodziła w ciążę i rodziła zdrowe dzieci. np jedna moja ciocia miała tak, że poroniła no i nie leczyła się ni nic i po 5 latach urodziła dziecko bez żadnego leczenia bez niczego i później jeszcze kilka razy zaszła w ciążę i też urodziła zdrowe dzieci.
    sama nie wiem jak to z tym wszystkim jest.
    Owszem smutno mi jest, że poroniłam, ale jak patrzę na te fundacje co pomagają chorym dzieciom jak te biedactwa się męczą i przez co muszą przechodzić, to chyba lepiej, że natura tak zadziałała.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam pojęcia co to mogło być. ale oby coś dobrego :)

    nie wiem u mnie w rodzinie sporadycznie poronienia się pojawiły. z mojego strony tak samo. nie wiem. u mnie w rodzinie trendy są bliźnięta :D aż dziwne, że ja z jednym w ciąży połowa rodziny mi mówiła, że na któymś usg będę w szoku, ale jednak nie :)

    a w ogóle musze sie Wam pochwalic . mezu zabiera mnie w gory do swojej kuzynowej ciotki (tak na nią mówi) ma ona domek nie prowadzi pensjonatu, ale nas przygarnie pod dach. wybieramy sie na tydzien i pozniej on mnie podrzuca do mojej siostry i sam wraca do domu bo nie mógł więcej urlopu wziąć a ja jeszcze tydzien posiedze u niej. juz mi zapowiedzial ze od swiata mnie odlaczy wiec nie wiem czy bede sie udzielac czy nie ;) ruszamy jutro jak wróci z pracy. mam nadzieje ze korkow duzych nie bedzie bo nie wiem jak ja wysiedze tyle godzin jazdy .

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lutego 2016, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    qrcze !!!! :D
    jak Ci zazdroszczę weź mnie ze sobą :P

    wypoczywaj i dbajcie o siebie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :) jak tam ? Dzis po zmiezeniu temp mysle no nie chyba termometr sie zepsul, wzielam drugi no ale roznicy wielkiej nie ma..

‹‹ 124 125 126 127 128 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ