X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czasami dochodzi do zaplodnienia (my nawet nie zdajemy sobie sprawy z tego) a pozniej dochodzi do samoistnego poronienia. Kobieta mysli ze przyszedl jej spozniony o kilka dni okres a to poronienie. Podobno te skrzepy powinny byc z jasnej takiej swiezej krwi.
    A od czego moga robic sie jeszcze takie skrzepy to nie mam pojecia. Ktorys cykl sama mam takie cos, ale glebiej nad tym sie nie zastanawialam.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w ogóle jest cos nie tak z tym okresem teraz...zawsze miewalam okres 3 dni na 3 dzien juz praktycznie przestawalo sie ze mnie lac...dzis mija 3 dzien i nadal okres trwa..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 stycznia 2016, 19:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana to musisz isc do gina i mu powiedziec o tym. Ja zawsze mialam okres 7 dni. Po poronieniu mialam 6 a w tym cyklu tylko 5 dni. No i 2 x mialam cykl po 31 dni pod rzad. Gdzie u mnie minimum 34 dni trwa. Cykle sie zmieniaja. Podobno dopoki sie pierwszy raz dziecka nie urodzi tak sie miesza wszystko i ciezko jest uregulowac.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz będę miała 36dniowy..
    Planuje @ na 8.02 haha.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga no niestety. męczące są takie długie cykle. szkoda tylko, że znowu masz długie cykle.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilka i jak Twój okres? Zapisałaś się już do lekarza???
    cachaarel przykro mi z powodu dłuższego cyklu.. 3mamy kciuki żeby byl owocny :))
    a tak w ogóle to dzień dobry. witam się w 30 tygodniu ciąży. teraz to już z górki. chociaż ciągle się martwię. ostatnio mimo że trzymam się diety weszło na mnie parę dodatkowych kg które nie powinno. mam nadzieję, że woda w organiźmie mi się nie zatrzymuje ,a nie żadne cuda wianki nie czekaja mnie. za tydzien ide dopiero do gina ciekawe czy bardzo mnie opieprzy :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjo jak ten czas szybko leci. A na ktorego w ogole masz termin?

    ja to nie wiem czy kiedykolwiek sie tego doczekam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane ;) co tam u Was słychać???

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alice93 mój okres jednak trwał tak jak powinien ;) kapłam się że przecież dostałam okres w piątek owszem ale około 17 więc nie dziwota że trwał do poniedziałku do połowy dnia. Nie zapisałam się jeszcze do gina, bosh mam taką traumę po ginekologu że szkoda gadać :( źle trafiłam bardzo źle i teraz te przeżycia mnie blokują przed zapisaniem się... Jak do pół roku nie wyjdzie z staraniami to wtedy pójdę a wcześniej wybiorę się na prolaktynę testosteron itp teraz miałam iść ale 3 dc wypadł w sobotę a wtedy zamknięte.
    a może po prostu nie mogę zajść bo jestem zbyt gruba albo mąż ma za słabe plemniki...ehh nie wiem. ale mam już dość... zaczynam 4 cykl starań. czekam na płodne choć i tak wiem że nic z tego nie będzie...

    Paulette ja też nie wiem czy kiedykolwiek się doczekam.. a co słychać|? w sumie nic nowego..ogarnia mnie smutek i tęsknota...tak bym chciała zobaczyć 2 kreseczki. zresztą jak każda z nas.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 stycznia 2016, 20:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana w takim razie dobrze ze z okresem wszystko ok wyszlo. Ja traumy nie mam ale nie pottafie sie w ogole zmotywowac isc do gina. Wiem ze ta wizyta bedzie przytlaczajaca i ten lęk aby tylko nic nie wykryl. Wiem ze lepiej wykryc i wyleczyc ale coz... Wiem ze do kogo nie pojde i powiem ze nie moge zajsc to mnie wysmieje przez moj wiek. Mimo ze mlodsze ode mnie juz po dwoje dzieci maja. Ale wiecie jak to jest. Najpierw ci mowia ze jestes za mloda na dziecko a pozniej slyszysz ze jestes juz za stara :/
    Ja to dwie kreski zobacze jak wadliwy test kupie, bo inaczej to nie ma opcji..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh no ja mam ta blokade ale bede musiala sue przemóc no i powiem prawde jak cos ;p zeby byla delikatna itp moze mnie nie wysmieje ;p a co do dwoch kresek...mnie sie snilo ze zrobilam dwa testy ciazowe i oba byly pozytywne..szkofa ze to w prawdziwym zyciu tak nie ma...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci ze nie kazdy lekarz potrafi badac. Wtedy co poronilam mialam prakttczbie dzien dnia usg i przez kilku roznych gin. Jedni robili bezbolesnie a inni to az mi sie z bolu plakac chcialo. Mowie o usg dopochwowo.
    Mi pozytywny test raz sie chyba snil.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie... traf tu na kogoś delikatnego...
    szkoda że pozytyw się tylko śnił...ehh

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może się wyśni :) trzymam kciuki zresztą za każdą z Was ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 30 stycznia 2016, 23:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny u nas wyniki dalej zle.. Ja się chyba już pogodziłam z tym, że nie będę mama ale mój M jeszcze nie I walczy. W środę ma wizytę u lekarza, rzucilismy palenie z dnia na dzień i tyle. Ja się już nie ludze.
    Alu wszystko będzie dobrze. Mikołajowi już chyba robi się coraz ciasniej co? :)
    IlkaH musisz koniecznie kochana znaleźć dobrego delikatnego gina bo to podstawa. A Ty Paula do lekarza i to już, nie bać mi się i nie wmawiać sobie nic :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh :) ja sobie przecież nic nie wmawiam. kiedyś tam pójdę do tego gina :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a w ogole to u mnie chyba cykl bezowulacyjny. Bo mam takie skoki i upadki jak wlasnie raz mialam w takim cyklu bez owulacyjnym. I trwal on dluzej niz normalnie. Ciekawe ile ten bedzie trwal. Miesiac urodzin nie okazal sie miesiacem plodnym haha ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moim miesiącem urodzin jest kwiecień fajnie by było wtedy zajść ale ... zawsze wszysko pod górkę...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie jest lekko.. coraz blizej slowo nieplodnosc staje mi sie blizsza. I zadaje sobie pytanie co zle zrobilam w swoim zyciu ze mnie to spotyka..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 stycznia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ci powiem że jak ostatnio widziałam matke z bliźniętami to zadałam sobie pytanie : jak to jest że jedne mają podwójne szczęście itp a drugie starają się i nic...?

‹‹ 123 124 125 126 127 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ