X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja wszystko będzie dobrze. jesteś pod kontrolą lekarzy więc musisz się teraz zrelaksować i odpoczywać :)

    u mnie niestety ciąży nie ma ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lutego 2016, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja okres mialam od 24-26 luty czyli 3 dni wczoraj spokoj a dzis brzuch pobolewa jak na okres..tragedia co yo zas jest...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 lutego 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo to i tak że zawitał do ciebie, bo u mnie nadal cisza :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jutro juz wizyta grrr...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to dobrze wszystko się wyjaśni :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam taka nadzieje ;)
    A co tam u Ciebie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dzis wypuscili mnie do domu, ale nie moge nic robic ani sie nie denerwowac. Ale jak juz w domubjestem to czuje sie o niebo lepiej. Jej jeszcze miesiac i porod ...
    Paulette na ktora masz wizyte to bede trzymac kciuki :))

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 marca 2016, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dobrze ze juz lepiej no kochana faktycznie niedlugo zaczniesz sie rozpakowywac ;) ja wizyte mam na 17.15

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette a u mnie nic ciekawegow sumie... zaczęłam się odchudzać 2 dni temu no więc zajęłam się dietą. muszę zająć czymś myśli bo zwariuję...staram się być twarda ale ciężko mi..zresztą jak każdej z nas..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiem Ci ze mysl o diecie itp tez zajela mi glowe ale to tak na tydzien no a pozniej zaczelam sie martwic swoim wydluzajacym sie cyklem. Kurcze jeszcze godzina i wizyte mam... Grrr

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia i daj znac jak po

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz po wizycie. Ciazy nie ma. Luteina na wywolanie. Jak nie dostane @ przez 7 dni to mam sie zglosic do niego. No i daje nam jeszcze 3 miesiace jak nam sie nie uda to mam sie do niego zglosic. To ze mam takie cykle to mam sie nie martwic. No i badanie i usg wyszlo w porzadku zadnek nadzerki ni nic. Wszystko jest okey.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana bardzo dobrze ze wszystko jest w porządku. A ja też muszę się przejść do ginekologa w końcu.. może uda się umówić przed nocami.trzeba w końcu sprawdzić czy wszystko jest ok.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 marca 2016, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No kochana idz, idz. Raz do roku trzeba minimum isc na kontrol.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnam isc ale nie jestem z tego miasta gdzie teraz mieszkam i nie wiem nawet do kogo isc. Kto na nfz itp. Masakra. Tak mnie podbrzusze boli non stop..w pracy tak bolalo ze na placz mnoe zbieralo...jajniki odczuwalam najbardZiej. Wzielam furaginum bo myslalam ze to pecherz przeszlo troche na drugii dzien ale non stop boli jak na okres do tego mam brazowawe slady na wkladce higienicznej a na papierze jak sie podetre to nic... gdybym tego okresu nie dostala to bym wiedziala ze to mozliwa ciaza a takto? Nawet nie wiem co to...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana a może mimo okresu to jest ciąża? przecież kobiety potrafią mieć okres w ciąży. no niestety ciężko jest wybrać ginekologa i jak jeszcze nie ma kogo się dopytać. Chociaż ile ludzi tyle opinii.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette co ty.. ciążą raczej odpada, wtedy bym miała na papierze ten brunatny kolor a ja nie mam na papierze, więc to jakieś upławy. piersi też mnie nie bolą więc wątpie. no pytałam już dwóch koleżanek o ginów ale prywatnie.. ja chcę na nfz... będę szukać dalej... może ból przejdzie, może to rzeczywiście zapalenie pęcherza zwłaszcza że mam mocz koloru ciemno żółty...no i prawy jajnik mi dokucza najbardziej...i ogólnie podbrzusze boli...już któryś dzień.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2016, 16:39

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie mam pojęcia czym to może być spowodowane.. Może uda Ci się znaleźć tego ginekologa. Byś mogła iść np do pierwszego lepszego, ale okażę się, że nie będzie miał podejścia i w ogóle znieczulica będzie to tylko sobie więcej nerw narobisz i się zrazisz, a nie o to tu chodzi.. no trudno mi coś powiedzieć. sama wiem po sobie, że ciężko jest wybrać dobrego gina. a na fundusz to już w ogóle porażka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    muszę znaleźć jakiegoś normalnego jak mówisz...i delikatnego a nie takiego hama jak miałam...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokladnie. Niestety sa lekarze ktorzy wydaja sie w porzadku a jak co do czego to pozniej nie ma sie jak odezwac do niego.. byl taki jeden w szpitalu jak lezalam :/ okropienstwo

‹‹ 128 129 130 131 132 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ