X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula bede truc az pojdziesz. I nie ma sie czego bac, bo watpie zebys gorzej czula sie, jak bedziesz miala dobra dawke lekow ustawiona. Aaa.. no i badan tarczycowych nie musisz robic w jakims konkretnym dniu cyklu, to jest akurat obojetne, wiec zasuwaj Kochana jak najszybciej do labu na badania :-P i do lekarza siooo ! :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Musze sie zapisac do lekarza medycyny pracy bo musze badania do szkoly zrobic to akurat pojde do laboratorium ;)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i pieknie :D i informuj mnie, co Ci powychodzilo ;)
    a moj dopiero jutro odbierze wyniki, bo dzis jednak nie pojechali.. ale mam nerwy bo sie boje strasznie tych badan...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana spokojnie na pewno wyniki wyjdą w porządku :) :*

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieje Paulette :)
    co tutaj tak cicho? co slychac? jak mija popoludnie (wieczor wlasciwie ;) )

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja leżę na łóżku i czekam na Mateusza, ale jak miał wolną sobotę i jeden dzień jeszcze męczył kaca to nie wiem o której on wróci :P więc się nudzę a Tobie kochana jak mija ?? :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja siedze i czekam zeby sie wykapac, bo maz z kolega przyjechali zmieniac u nas w mieszkaniu antene od internetu, i siedza w mieszkaniu, a przy kims obcym to tak glupio chodzic prawie nago po kapieli.. ;-) a juz mi sie oczy zamykaja, bo wczoraj tak lało i jak nigdy sie nie balam burzy, tak wczoraj spac nie moglam, tulilam sie do Dawida i trzesłam ze strachu. Masakra :-P
    Kochana nie wiem, czy pytalam juz, jak tak to przepraszam :-) mozna wiedziec, gdzie Twoj narzeczony pracuje? :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie kochana ze mozesz pytaj o wszystko ;) moj pracuje przy naprawie sprzetu ogrodniczego i wszelkiego rodzaju maszyn i po godzinach w domu motory i skutery naprawia :)
    Mi sie spac nie chce, ale brzuch mnie boli od wczoraj mam jakies problemy z zaparciami i tak mi to wszystko ciazy i takie dziwne bole mam. Do tego troche i w krzyzu mnie pobolewa . Z jednej strony dobrze ze boli przynajmniej wiem ze zyje :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 20:19

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahh rozumiem ;-) moj tez naznosi tych sprzetow z pracy, komputerow, telefoonow, tabletow i routerow to nie ma nawet gdzie obiadu zjesc bo wszedzie sprzety. Wczoraj jak sie wkurzylam to mu to zgarnelam i do piwnicy zanioslam, bo to juz byla przesada - wszedzie, gdzie nie popatrzylam - kable :-/ mezczyzni :-P
    Kochana jestes po owulce woec moze Fasolek sobie mości wygodne miejsce na kolejne 9 miesiecy i dlatego tak kluje i ciąży ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2015, 20:30

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci juz tak maja :P ale i tak najwiekszy balagan to my mamie w szafie ;) kochana tak bym chciala zeby tak bylo :* zobaczymy. Chociaz ja to zawsze mam wszelakie bolesci po owulce :/

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej hej. Witam sie cieplutko. Paula - snilas mi sie, tzn. Snilo mi sie, ze weszlam na ovu i wyskoczylo mi, ze zrobilas nowy wpis do pamietnika. Wchodze tam a tutaj co? "ciąża rozpoczęta " :-D az bylam zdziwiona, ze test wykryl u Ciebie cisze 7 dni po owulcji. ale sie ucieszylam, ze tak szybko sie udalo :-)
    Miejmy nadzieje, ze to jakis dobry znak :-) ze intuicja mnie nie myli ;-)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochana :* no sen niesamowity miałaś :D może i intuicja Cię nie myli :) ale wiesz, że wtedy musisz spiąć się w tym cyklu, bo umowa ciągle obowiązuje :*
    Mnie obudził bóla brzucha, dalej coś w krzyżu mnie boli. No i temp trochę skoczyła w górę.
    Powiem Ci kochana, że tak się dziś wkurzyłam :/ dzwoniłam, żeby sie zapisać do tej szkoły na te badania co ostatnio wspominałam. Wczoraj nikt nie odbierał, a dziś dzwonie (numer mam ze strony z internetu z ich ośrodek pod tytułem nr do rejestracji) . Dzownię. Mówię co chce. a ta baba do mnie, że to nie pod ten nr tylko nr jest w internecie podany i proszę tam dzwonić :/ No kur przecież właśnie dzwonię.. No ale co tam są dwa nr tylko inne końcówki mają. To dzwonię pod inną końcówkę ta sama baba mówi mi, że mam znaleźć sobie nr na ich stronie i tam zadzwonić :/ Porażka. Dobrze, że był jakiś numer podany na stronie szkoły do tej co papiery składam i pod tamten zadzwoniłam i się w końcu zapisałam na (7-go sierpnia mięli najbliższy termin na godz. 15.20). Gdyby nie nr na stronie szkoły to nie wiem jak bym się dodzwoniła. A później ten nr pod któy dzwoniłam wklepałam w google (to powinno mi strone odnaleźć) to nic nie znalazło tylko jakiś kalkulator się włączył :/ no porażka z tym NFZ

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    polska sluzba zdrowia - zawsze przyjazna pacjentowi :-D
    To nie mogla Ci podac odpowiedniego numeru? Bezsens
    no oczywiscie, wtedy musialabym spiac sie i zaciążyć w tym cyklu. Tak sobie wyliczylam, ze jakbym nie zaszla teraz, tylko w sierpniowym cyklu, to mialabym termin na 18 maja, czyli tylko 2 dni wczesniej niz w pierwszej ciazy ;-) mam nadzieje, ze moze ten na gorze bedzie chcial mi oddac to, co mi zabral.. :-*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2015, 10:25

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana na pewno Ci odda :) ja bym musiała czekać do grudniowych starań, żeby mieć podobny termin porodu co miałam z moim Aniołkiem.
    Tak z ciekawości patrzyłam jak by mi się teraz udało to były by początki kwietnia. A mój brat, który ma być chrzestnym mojego dziecka urodził się 04.04 to może i chrześniak/chrześnica trafi mu się na urodziny :D bo mój Mateusz to dopiero z maja jest, no a ja ze stycznia wiec już nie da rady :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe ;-) moj z lipca, a ja z wrzesnia. Na jego urodziny sie nie udalo, choc byly falszywe wskazowki ( cholerne testy :-P ) ale moze na moje urodziny dostane ten najpiekniejszy prezent.. to byloby za piekne, zeby stalo soe prawdziwe.. ehhh..

    Jejciu, ale mnie nerwy nosza. Maz mial odebrac wynik godzine temu i wyslac mi zdjecie na maila, a od godziny sie nie odzywa. Nie pisze, nie wysyla, nie odpowiada na telefony i smsy.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana należy Ci się taki prezent na urodziny .! <3

    Wiesz może czymś jest zajęty teraz w pracy i nie miał czasu Ci jeszcze wysłać. Może dostał nagly telefon, że coś tam musi zrobić i myśli teraz o Tobie, że czekasz i się martwisz, a on dobrych wieści nie może Ci przekazać .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    odezwal sie laskawie.. zeby mi powiedziec ze nie wysle mi wyniku, bo wzial telefon, w ktorym nie dziala aparat :-( a specjalnie go wczoraj prosilam zeby wzial ten drugi. Wroci po polnocy znowu i ch... wielki. Jak tu z nim wytrzymac?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh no wiem ze przesadzam, ale ja po prostu jestem takA w goracej wodzie kapana...

    Ale u nas prazy znowu od samego rana. Wytrzymac sie nie da. Dobrze, ze tutaj w sklepie chlodno. :-P Ale nuda straszna. Wzielam sobie "mamo to ja", ktora dotarla do mnie z wielkim opoznieniem i czytam po troche :-P

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochana musisz się w takim razie uzbroić w cierpliwość :)
    ja posprzątałam, obiad prawie mam :D
    u mnie tak przed chwilą padało, że szok :)
    czekam chwilkę czy będzie jeszcze padać czy nie i idę do warzywniaka trochę popielę ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uwielbiam pielić warzywka - nie zeby caly dzien od switu do nocy siedziec w ogródku, ale tak ze 2- 3 godzinki. :-P To mnie tak relaksuje zawsze.. mozna sie wyciszyc, pomyslec, albo zalozyc sluchawki i miec daleko w tyle caly swiat :-P szkoda, ze nie mam swojej dzialeczki... ;-)

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ