X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    A tak w ogóle to chciałam się przywitać :)

    myślałam, że we wrześniu to już będę z brzuszkiem a tu nic :(

    Ale staram się myśleć pozytywnie i na przełomie sierpnia / września sprawdzić czy się udało :)
    Witam Cię ;) no cóż ja też liczyłam, że może już we wrześniu coś będzie, a tu nadal pustka.. No cóż...
    Jak będziesz wiedziała kiedy będziesz testować to pisz to Cię wpiszę na listę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi no tak faceci są jak małe dzieci. Jak juz im coś dolega to nie ma bata na nich. Mój jeszcze nadal w łóżku koczuje, chociaż jak poszedł pod prysznic to mu szybko łóżko pościeliłam, bo ja nie lubię takiego bałaganu i biedak tylko na połówce łóżka śpi :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha jaki biedny :-D
    Jak mija popoludnie ? Ja jeszcze 2 godzinki w pracy i fajrant. Jeszcze jutro i weekend. Mam nadzieje, ze w sobote nie pojde, bo sie przez to wolne strasznie rozleniwilam.

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za godzinę jadę do miasta mam kilka spraw do załatwienia ;) a tak to to poodkurzałam, trochę ogarnęłam w domu (ja to nie wiem, że tak codziennie jest coś do robienia) :P i teraz weszłam trochę na lapka :)
    Te ostatnie godziny to zawsze najdłużej się schodzą :P człowiek się szybko do dobrego przyzwyczai :P a jak już się wpadnie w ten rytm to już mu to nie przeszkadza, ale wbić się w niego to jest katorga :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj zebys Kochana wiedziala :-P
    Teraz to co minute zerkam nA zegarek a do 17 jeszcze tyle czasu :-P
    no wlasnie - mnie tez to zstanawia.niby codziennie przychodze, to sprzatam,co 3-4 dni kurze scieram, codzieen zamiatam, co 3 dni myje podloge,oboje nas nie ma w domu calymi dniami, a codziennie minimum godzine na sprzatanie trzeba poswiecic :-D nie wiem skad sie to bierze o.O
    To zalatwiaj sprawy Kochana, zebys zdazyla dzisiaj :-)
    A ja dzisiiaj rychlo w czas sobie przypomnialam,ze nie wymienilam dowodu rejestracyjnego auta po slubie i mam ze starym nazwiskiem ciagle, a prawko juz na nowe.dzwonilam sie dowiedziec czy moge po takim czasie to najpierw mnie opierniczyla ze na jakim swiecie ja zyje, ze pol roku po slubie sobie pezypomnialam, az po 10 minutach sluchania zali powiedziala mi laskawie, ze moge wymienic,jak bede robic przeglad auta techniczny :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 lipca 2015, 15:30

    Paulette lubi tę wiadomość

  • coffee Autorytet
    Postów: 478 173

    Wysłany: 16 lipca 2015, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi tez troche zeszlo ze zmiana danych po slubie ale to chyba normalne ;) hihi

    gabi544 lubi tę wiadomość

    xnw4s65g22n4tloi.png
    18.05.15 (*) Irenka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe no chyba tak :-P
    tylko ze ja w piatek slub bralam a w poniedzialek zaraz polecialam do urzedow, taka bylam dumna panna mloda i chcialam oficjalniie byc juz zona swojego meza (ale to brzmi :-D) :-P tylko o tym dowodzie samochodu zapomnialam :-P
    coffe-mozna wiedziec ile masz lat? (wiem,ze kobiet o wiek sie nie pyta ;-) ) jesli nie chcesz to nie odpowadaj :-)
    Dlugo sie staracie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) czekałam do ostatniej chwili, bo nie wiedziałam czy wypali, a jednak się uda. Dziś wyjeżdżamy nad morze. Na weekend. W niedziele w nocy wracamy. Zaległości nadrobię w poniedziałek wszelkie :)
    Miłego weekendu <3

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 17 lipca 2015, 13:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    Hej Majetta :-)super ze kolejna dziewczyna dolacza ;-) Opowiedz cos o sobie (nienawidzilam tego zdAnia w szkole :-P ) dlugo soe staracie? :)

    A więc tak:)

    w grudniu 2014 stwierdziliśmy z mężem, że i na nas przyszedł czas i chcemy mieć dzidziusia. Mniej więcej do marca w ogóle nie patrzyłam na dni płodne ani kiedy dokładnie wypada owulacja :) Podeszliśmy do tematu zupełnie na spokojnie, może nawet za bardzo :p

    W marcu stwierdziłam, że chyba muszę bardziej przypilnować spraw i już zaczęłam zwracać uwagę na dni płodne i na owulację ale tak naprawdę od maja zaczęłam się niepokoić :(
    Poszłam na badania i wszystko na razie ok (cytologia, usg, tsh, fsh i lh), zostały mi jeszcze za 2 tyg. badania z krwi (progesteron, prolaktyna + prolaktyna z obciążeniem).

    Ostatnio byłam u lekarki (pierwszy raz, poszłam tylko po skierowanie na badania hormonalne) i jak zapytała się o moje cykle (35 dni, regularne) to zaczęła kręcić głową i powiedziała, że jest "stanowczo niedobrze" :/ mam wrócić z wynikami....

    Mam nadzieje, że ten cykl jest TYM cyklem i że, na przełomie sierpnia/września już będę w ciąży :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Dziewczyny - po pierwsze
    Paulette - zazdroszcze! ajj zabierz mnie ze soba ;) Milego weekendu Kochana :)

    Majetta - rozumiem i mam nadzieje, ze teraz to bedzie strzal w 10 :D
    czyli staracie sie 8 miesiecy? a ile to bylo u CIEBie cykli? Zawsze mialas tak dlugie cykle? Chociaaz niby jest taka norma ze miedzy 24 a 35 dni to nomalka, tym bardziej, ze jeszcze regularne sa. A co powiedziala lekarka? Dlaczego jest "stanowczo niedobrze?" Wyjasnila to jakos? :*
    Wiesz - ja tez robilam badania wszystkie, tylko na wlasna reke, bo chcialam jakiekolwiek skierowanie to mowili ze nie ma co panikowac... I tez niby wszystkie ok, coc jeszcze ich z ginem nie konsultowalam,. ale endo widzial moje hormonalne i mowil ze sa idealne (z 3 dnia cyklu, bo po owulce nie zdazylam odebrac przed wizyta u endo).

    Ja wlsnie zadzwonilam i dowiedzialam sie, ze jest juz wynik badania nasienia, a posiew ma byc w poniedzialek. Maz akurat jest w tamtym miescie w "delegacji" dzisiaj z koolega, to mowie ze jak bedzie wracal, zeby odebral wynik chociaz jeden To on mi pisze ze nie pojdzie, bo co kolega powie,jak zobaczy, ze on do kliniki leczenia nieplodnosci idzie... :/ i ze bedzie sie zaraz pytal co to za wynikki. No ja pier... Przeciez nie musi mu nic pokazywac, moze powiedziec ze to moje i wielka mecyja. NIe, bo on sie wstydzi. To ja specjanie bede jechac 100 km prawie w jedna strone tylko dlatego, ze on sie wstydzi przed kolega. Nie mam juz do niego sily :/

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 17 lipca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, teoretycznie 8 miesięcy, ale tak bardziej zaczęłam kontrolować w marcu więc niech będzie, że od 8 m-cy nie używamy żadnej antykoncepcji a od marca (tj. już leci 4 cykl) nasze starania stały się poważne.

    Cykl odkąd pamiętam mam 35 dni i jest regularny jak w zegarku. Nie wiem co się lekarce nie podobało, może miała gorszy dzień bo w ogóle nie chciała ze mną rozmawiać bez wyników :/ Mam przyjść jak będą już wszystkie wyniki. 31/07 mam pobranie krwi rano więc wieczorem będę miała wyniki pod koniec pierwszego tyg. sierpnia idę na konsultacje :)

    Ale nie zamierzam marnować cyklu i kto wie, może się uda!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lipca 2015, 16:22

    gabi544 lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc kobitki :* przepraszam za swoją totalną nieobecność, ale nie zapowiedzianie nawiedziła mnie moja rodzina o.O bo akurat wracali z gór to prawie po drodze mnie mięli więc zajrzeli na kilka dni. Owszem ze swoim jedzeniem, ale kłopotu mi narobili nieziemsko. Mam domek mały a tu jeszcze 4 osoby + dziecko musiałam zmieścić :/ nie miałam na nic czasu, a głupio mi było wchodzić przy nich na lapka. A chodziliśmy późno spać więc nawet nie miałam siły wejść .

    Paulette zazdroszczę :)

    Witam Cię Majetta :*

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lipca 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Majetta wrote:
    Tak, teoretycznie 8 miesięcy, ale tak bardziej zaczęłam kontrolować w marcu więc niech będzie, że od 8 m-cy nie używamy żadnej antykoncepcji a od marca (tj. już leci 4 cykl) nasze starania stały się poważne.

    Cykl odkąd pamiętam mam 35 dni i jest regularny jak w zegarku. Nie wiem co się lekarce nie podobało, może miała gorszy dzień bo w ogóle nie chciała ze mną rozmawiać bez wyników :/ Mam przyjść jak będą już wszystkie wyniki. 31/07 mam pobranie krwi rano więc wieczorem będę miała wyniki pod koniec pierwszego tyg. sierpnia idę na konsultacje :)

    Ale nie zamierzam marnować cyklu i kto wie, może się uda!

    Oczywiście :) nie marnujcie czasu :) no to faktycznie musiała mieć gorszy dzień, bo dziwne to takie, ale lekarzem nie jestem i nie będę się wymądrzać :D a nie myślałaś, żeby może iść do innego lekarza na konsultację, żeby zobaczyć co Ci powie?

    Alu - no to faktycznie miałaś intensywny czas. Też nie lubię, jak ktoś mnie tak zaskakuje z nienacka. Też nie mamy dużego mieszkania (dwa pokoje, gdzie w jednym mieszkamy my), więc muszę sobie to wcześniej rozplanować wszystko. A to bliska rodzina jakaś ,jeśli można wiedzieć ? ;)

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 18 lipca 2015, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poszłam po skierowanie na badania więc nie myślałam, żeby potem pójść do kogoś innego :) z wynikami pójdę na pewno do innej lekarki!

    gabi544 lubi tę wiadomość

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lipca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i dobrze ;-) wiesz,nie mowie ze ona jest zla, bo jej nie znam alle ja sama jak wybieralam lekarza,to "zaliczylam" kilku... i trafilam na odpowiedniego, ktoremu ufam. :-)
    Moge wiedziec Kochana,ile masz lat? Przepraszam za ta ciekawosc,jak nie chcesz, to nie odpowiadaj :-)

  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 18 lipca 2015, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W grudniu będzie 28 :)

    ja niestety nie znalazłam jeszcze "swojego"lekarza a kilku już przerobiłam eh

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :* stesknilam sie za Wami :) moj eM. jeszcze spi wiec weszlam do Was.jej kochana zaniepokoilas mnie tymi 35 dniami bo u mnie jest to samo, oby lekarka miala gorszy dzien bo mi jeszcze zaden gin tak nie powiedzial... ciezko jest znalezc dobrego lekarza. Ja niby chodze do dobrej gin kazdy ja sobie chwali ale co z tego jak ona nie podchodzi do mnie powaznie bo kaze mi czekac dwa lata bo jestem za mloda... to moja sprawa..juz wolala bym zeby powiedziala ze np przez 2 lata mam sie na cos leczyc czy cos a nie czas marnowac :\
    Gabi z mila checia bym Cie zabrala ze soba :*

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No Paula faktycznie debilna lekarka. Co ja to obchodzi, mozesz miec swoje powody, to Twoje zycie,a nie jej. Ja tez bylam u lekarza, kttorego kazdy sobie chwalil,ale on zlal mnie i moje obawy totalnie,dlatego poszlam do takieego, u ktorego byla moja siostra w ciazy, ale niee byla zadowolona ( bo ona chciala zeby jej podwiazal jajowody przy cesarce, a on sie nie zgodzil).wiec sama go sprobowalam i okazal sie strzalem w 10. ;-)
    Majetta -o dobrego lekarza dzisiaj naprawde ciezko...
    Paulette, a w jakim miescie bawisz? :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sztutowie :) ale wczoraj poszlismy na plaze i zaczynalo kropic i zero slonca wiec pojechalismy do gdanska a tam goraco ze szok bylo :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi a Ty w ogole moglabys odebrac wyniki meza ? Nie musi byc on samodzielnie ?

    gabi544 lubi tę wiadomość

‹‹ 10 11 12 13 14 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ