X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapewne tak właśnie by było kochana :) racja każdy ma swoje marzenia i życie nudne by było jak by każdy marzył o tym samym ;) z tego co opowiadasz no to faktycznie Twoje relacje nie są zbyt ciekawe więc też bez sensu jest bawić się w jedną noc z tymi na których nie możesz patrzeć i musisz się do nich ciągle uśmiechać.. No i niestety taka noc też jest trochę kosztowna.

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo.. już ją zmontował? Sam czy z pomocą taty? Może jego lejdi mu pomagała? :-P
    Ahh.. obiadu nawet dzisiaj nie gotuje, nie chce mi sie. Zjem jakąs kanapkę na szybko..

    Aaa. Ogólnie co się dziś dowiedziałam? Ze tutaj, gdzie pracuję to pracuję tylko do połowy stycznia ( do 15 października mam staż z Up,potem zadeklarował się pracodawca, że mnie zatrudni na 3 mce.) i do widzenia - kolejnej pracy szukać. Czyli już jestem na 80 % pewna swojego wyjazdu ( choc Dawid ciągle powtarza, że nigdzie nie pojadę bo będę w ciąży :-D jeszcze się łudzi ) :-P

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety, ale tata zadzwonił, bo dwóch moich wujków którzy oni robią szafy na zamówienie i oni ją złożyli, bo mój brat kochany oczywiście został dłużej w pracy ;) więc sama rozumiesz kochana. Jego lejdi chyba dziś przyjeżdża mu pomagać w układaniu tego wszystkiego o.O

    Przynajmniej wiesz kochana na czym stoisz, że nie dowiedziałaś się o wszystkim dzień przed. Ja Ci powiem, że zgadzam się z Twoim mężem w 100 % ;) Nigdzie już nie wyjedziesz chyba, że na porodówkę ;) innej opcji nie ma <3 i koniec kropka .

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe.. ;-) wiesz co - lubię z Tobą pisać, bo miszybko czas mija. I nie wiem jak, ale od razu mi sie humor poprawia.

    Czyli braciszek się nie przemęczył? :-P Dobrze, ze ta jego mu pomoże, a nie prosi Ciebie :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi też się fajnie z Tobą piszę ;) tym bardzie, że na forum już rzadko się udzielam. Zazwyczaj jak chcę o coś zapytać. Chociaż kochana Ty to już w ogóle chyba tylko tu się udzielasz ;)
    Trochę to wkurza jak tyle ciężarówek i chcesz napisać swoje objawy jak się dziś czujesz, a one od razu gaszą, że to nie ciążą itp. Albo zrobią test i od razu suwaczki itd. a dobrze bety jeszcze nie zrobiły :/

    No niestety się nie przemęczył :/ jego nie doczekanie sam by prędzej to robił niż jak bym miała mu pomóc :P chociaż kilka rzeczy jego wisiało u mnie w szafie to jak do pracy pojechał to szybko je mu wyniosłam :D

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    masz rację. Tylko tutaj piszę, no chyba że coś mnie niepokoi albo ciekawi to pytam na konkretnym wątku. Jakoś tak jak się przywiąże do jednego tematu to o innym już nie myślę :-P nie mam podzielności uwagi :-P
    Oj z tymi ciężarówkami to masz całkowitą rację.. niby też się starały, ale ja odnoszę takie wrażenie, że jak zachodzą w ciązę, to zapominają, że przed chwilą byly same po tej różowej stronie... i wszędzie ich pełno tutaj :-P cieszę się ich szczęściem, ale kurde - to jest forum dla starających się :-p

    hehe..dobre i to - powinien być wdzięczny, że w ogóle chciałaś mu to przenieść, bo to tez wymaga wysilku :-P

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no dokładnie kochana. mam nadzieję, że my takie upierdliwe nie będziemy :P wiadomo udaloby nam się i miałybyśmy jakieś koleżanki to coś tam można popisać. Ale na forum o staraniu się ciągle czytam o usg dziecka, o objawach, o ubrankach, o rzeczach dla dzieci itp. a zero rozmów o staraniach :/ ehh no cóż. Też się cieszę ich szczęściem, ale tak samo czy my czy one każda z nas sie stara i by chciała jak najprędzej, ale one szybko zapominiały jak to człowiek przeżywa..

    baa :D dużo wysiłku mnie to kosztowało haha :P

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idealnie to ujęłaś Kochana.
    Skończyłem właśnie 1 część Greya. (Nie wiem czy się przyznać bo opinie są dość sprzeczne na temat tej ksiazki ;-) ) ale mi sie ja fajnie czytalo- bardzo szybko. Ciekawe, jaka jest 2 czesc. A Ty czytalas moze ta ksiazke? ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 15:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Landryneczka :-) oczywiście, że można. :-) powiesz nam coś o sobie? :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    rozumiem. My też mamy antybiotyk, bo wyszła bakteria u mojego męża w nasieniu, a raczej dwie. Więc mi też zapisał lekarz tabletki. Na ile dostaliście antybiotyk?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Landryneczko :* ;) pewnie, że możesz dołączyć .

    Gabi napisałam do administratorów o zmianę nazwy na "Rozmowy przed ciążowe Gabi i Paulette" to jak zmienią, żebyś wiedziała gdzie szukać :P o ile zmienią nam nazwe :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo.. super :-P świetny tytuł wymyśliłaś :-D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciekawe kiedy zmienią :P

    jej ale mnie brzuch boli, tylko ani nie na @ ani sama nie wiem na co. Tylko tak mnie jakoś dziwnie łapie :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po pierwsze - super avatar ;) aż mam ochotę Ci go ukraść :D ale będziemy się wtedy mylić :D
    testujesz jutro Kochana, czy sobie darujesz? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a dziękuje ;) może znajdziesz coś podobnego kochana :)
    a sama nie wiem kusi mnie, żeby zrobić, ale ja już nie wiem czy aby na pewno jutro mam termin @. Niby Ciri (ona mi najlepiej interpretuje wykresy) twierdzi, że program dobrze mi wyznaczył owulkę, ale jakoś mam do tego dystans :/

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ten obrazek też jest ładny :


    http://static.pokazywarka.pl/i/5981368/711773/kalendarz-ciazy-trzynasty-tydzien-ciazy.jpg

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak nie jesteś pewna, to może zaczekaj. Jeżeli faktycznie coś pokręcił, to może być za wcześnie i wyjdzie negatyw, a Ty się niepotrzebnie zakręcisz negatywnie. Jak uważasz ;)
    ja wiem, że nigdy więcej nie kupię testu amil i nie zrobię testu choćby w dniu @, tylko poczekam chociaż do 1 dnia po (haha - co miesiąc tak mówię, a potem świruje :D ) ja taka mądra tylko w środku cyklu :D

    Obrazek śliczny.. Ależ ja bym chciała być na miejscu tej kobiety.. Nawet już bym zrezygnowała z tego parasola.. Ba. Nawet nie musi być nad morzem :D byle tylko ten brzuszek się pojawił, ale nie od jedzenia..

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niby wszystko wskazuje, że owulka była, ale sama nie wiem. ostatnio nie mam żadnych symptomów przed @ i teraz też cisza. Więc pewnie jutro dostanę jakichś plamień. Za pewne test zrobię, bo nie wytrzymam :P chyba że wredny małpiszon mnie uprzedzi :D

    No ja też bym chciała być na jej miejscu nie ważne gdzie ważne by z brzuszkiem a brzuszku zdrowo rosnący Bąbelek *.*

    gabi544, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że nie zjawi się ani jutro, ani przez następne 9 miesięcy :)

    Ja chyba uciekam, bo znowu mnie dopadają nędzne myśli. :( idę sie wykąpać i położyc, może się dziś chociaż wyśpię.. Miłego wieczoru Kochana.. :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 lipca 2015, 19:16

    Paulette, małe marzenie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 lipca 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam nadzieję, że uda Ci się odgonić choć na chwilę czarne chmury :*

    Wzajemnie miłego :*

    małe marzenie lubi tę wiadomość

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ