X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    możecie mnie wykreślic z listy na wrzesień - mój mężulek woli siedzieć w pracy do rana niż wrócić do domu... dobranoc. :(

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi.. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 sierpnia 2015, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mojeg nadal nie ma. I chyba odpuszczam starania... Ja nie będę go do niczego zmuszać..:-( praca ważniejsza - jak zwykle :-( mam już go serdecznie dosyć... :-( siedze i rycze. Oczywiście sama.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 1 września 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faceci są beznadziejni..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moja biedna Gabi :( przykro mi kochana :* pamiętaj masz nas i zawsze możesz nam się wygadać.. chociaż tak jak pisałam w Twoim pamiętniku ja też tego wszystkiego nie ogarniam.
    nie wiem co im siedzi w tych głowach. moim zdaniem to brak im edukacji seksualnej. Bo oni myślą, że skoro oni mogą cały miesiąc to kobieta też.

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja już po rozpoczęciu roku. mam plan. niby się wyśpie bo najwcześniej mam jutro na 8.50 a tak to głównie na 13 albo 15. tylko tyle, że kilka razy do 20.25 :/ nie wiem jak wysiedzę :P
    w kościach już czuję @ . Jak nic jutro przyjdzie jak w zegarku .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki Wam dziewczyny, aż się popłakałam <3 wogóle dzisiaj od rana płaczę. Dołuje mnie to wszystko...

    Paula - odzwyczaiłaś się od szkolnej ławki? ;) przez 2 miesiące ;) a jak ja miałabym iść teraz do szkoły to dopiero byłaby katorga - po 2 latach przerwy :D
    a tak na serio to współczuję - nie wiem jak Ty, ale ja zawsze wolałam iść na rano i wysiedzieć np. do 15, potem mieć wolne, niż na popołudnie. Co z tego że miałam raNO wolne, skoro i tak co chwilę zerkałam na zegarek, żeby się nie spóźnic i cały dzień rozwalony..

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 1 września 2015, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja za miesiąc dopiero zaczynam drugi rok studiów ale we wrześniu mam jeszcze egzaminy. Też się z moim właśnie poklocilam. Oni są tacy nierozumni

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 września 2015, 13:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel - tulę. <3

    kurcze dziewczyny, to chyba prawda, że oni dojrzewają do 3 roku życia, potem tylko rosną ;)
    a dużo tych egzaminów masz ? :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 1 września 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 egzaminy- najgorsze- historia filozofii, socjologia, pojęcia i systemy pedagogiczne. Zdechne

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 1 września 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę zastanawiam się, bo od 9dc robię testy owu i miałam tylko cień cienia a wczoraj już ładna kreska ale bledsza niż kontrolna. Jeżeli owu miałaby przyjść teraz - w przeciągu kilku dni to moje cykle naprawdę wariuja.. Co o tym myślicie?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 1 września 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio nawet w 18dc nie miałam tak wyraźnej kreski o lekarz mowil, że pozna owu w 23dc. No to gdzie tam 14 a 23dc. Masakra. Nie wiem kiedy lutke zacząć brać.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 1 września 2015, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Koleżanka z pracy dziś napisała mi smsa ze w sobotę urodziła..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    dzięki Wam dziewczyny, aż się popłakałam <3 wogóle dzisiaj od rana płaczę. Dołuje mnie to wszystko...

    Paula - odzwyczaiłaś się od szkolnej ławki? ;) przez 2 miesiące ;) a jak ja miałabym iść teraz do szkoły to dopiero byłaby katorga - po 2 latach przerwy :D
    a tak na serio to współczuję - nie wiem jak Ty, ale ja zawsze wolałam iść na rano i wysiedzieć np. do 15, potem mieć wolne, niż na popołudnie. Co z tego że miałam raNO wolne, skoro i tak co chwilę zerkałam na zegarek, żeby się nie spóźnic i cały dzień rozwalony..
    no powiedzmy ze tylek mi odpoczął od niej :P
    ja bym wolała na 7 jeździć tak jak piszesz, bo dla mnie tez kazdy dzien bedzie rozwalony, no ale planu wybrac sobie nie moge :/

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 06:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Ostatnio nawet w 18dc nie miałam tak wyraźnej kreski o lekarz mowil, że pozna owu w 23dc. No to gdzie tam 14 a 23dc. Masakra. Nie wiem kiedy lutke zacząć brać.
    ja na testach się nie znam więc trudno mi coś Ci doradzić.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Ostatnio nawet w 18dc nie miałam tak wyraźnej kreski o lekarz mowil, że pozna owu w 23dc. No to gdzie tam 14 a 23dc. Masakra. Nie wiem kiedy lutke zacząć brać.
    ja trochę testów robiłam, ale nie zwracałam aż takiej uwagi na to. Choć miałam raz właśnie tak, że była kreska jaśniejsza minimalnie od kontrolnej, czyli uznałam, że to jeszcze nie pozytyw, myślałam, że następnego dnia będzie już ciemna bardzo, a okazało się, ż z dnia na dzień blednie. A czytałam kiedyś, że za pozytyw uznaje się test, w którym wystąpiła najbardziej intensywna kreska :) (mimo, że mogła opna nie być tak mocna jak kontrolna). A co lekarz na to? Może wybierz się do niego i zapytaj - bo z tego co pamiętam, to jak weźmiesz luteine za szybko to może zablokować owulację (choć ni9e jestem pewna, może coś namieszałam - nie biorę luteiony, więc nie mówię, że tak jest na pewno) :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    no powiedzmy ze tylek mi odpoczął od niej :P
    ja bym wolała na 7 jeździć tak jak piszesz, bo dla mnie tez kazdy dzien bedzie rozwalony, no ale planu wybrac sobie nie moge :/
    No niestety ;) nie mamy na wszystko wpływu.
    Jak wrócisz, daj znać, jak pierwszy dzień w szkole ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 września 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, mi lekarz kazał się nie sugerować testami ale też nie kazał mi przychodzić na monitoring. Dziwne to wszystko, bo dał mi lutke od 16dc a wiedział że Ostatnio miałam owu w 23dc. Czekam jeszcze cierpliwie. Mam teraz sporo wolnego i owu na karku, bo libido podskoczylo o 100%, a podobno urlopy sprzyjają poczęciu :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze w szkole. Mam godzinne okienko. Porazka. Dziewczyny to kazda sobie prawie. Zero jakiegos zgrania. Do tego wszystkie sa swiezo po liceum. Czuje sie jak stara dupa przy nich :P mam nadzieje ze to tylko pierwsze moje odczucia takie sa a pozniej juz bedzie ok. Jest jedna kobitka troche starsza ale ona tez ma swoj swiat i swoje kredki.
    Dzis tylko do 13.35 ale jutro do 20.25 to nie wiem jak ja wysiedze :P

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 września 2015, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette u mnie pierwszy dzień na studiach Też taki był. Głowa do góry :* ja właśnie zalatwilam sobie praktyki studenckie i teraz czekam do lekarza po receptę :)

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ