X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 3 września 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kobietki co u Was?:) Cachaarel jak wyszły testy? Była owu?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 września 2015, 05:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc cinnamon cookie, testy nie wiem czy wyszły, bo ciemne kreski są ale nie tak jak kontrolna więc stosując się do instrukcji- negatywne.
    Ostatni owu była w 23dc więc jeszcze czekam :) Jak na urlopie? U mnie leje, właśnie wchodzę do pracy..
    Pozdrawiam dziewczyny :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane :*
    Gaabi z takimi trzema sie troche blizej zakolegowalam zobaczymy jak to bedzie ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 07:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Dziękuję Kochane moje :* niby nadzieja jest zawsze... Ale fakty mówią same za siebie :/
    Trzymam caly czas kciuki zeby jednak sie udalo :*

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 września 2015, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon cooke trzymamy kciuki :*
    Paulette miłego dnia w szkole :) zazdroszczę zapału- ja nie chcę studiować, a muszę grrr

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 września 2015, 07:21

    cinnamon cookie, Paulette lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 września 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie trzymajcie kciuków bo tylko Wam zbieleją ;) a naprawdę nie ma po co... Temperatura w dole więc nic z tego :( trudno.. Byle do @, jestem już zapisana do bardzo dobrego gina na 30 i zobaczymy co tam się u mnie dzieje... Może w ogóle owulacji nie było :/
    Na urlopie super, już się kończy powoli, pogoda trochę zmarniała, ale w te upały też żyć się nie dało, więc z dwojga złego lepiej niech pokropi deszcz niż ma kropić ze mnie całej :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 września 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie najważniejsze, że urlop udany :) szkoda tylko, że już Ci się kończy. Wrócisz, pójdziesz do dobrego lekarza. Powie co i jak i następny cykl jest Twój.! <3

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 września 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak jest Paulette :) :* oby tylko nie było jakiejś kiepskiej diagnozy... a urlop się kończy ale wypoczęliśmy i w sumie nawet chce się już do domu :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 września 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie już jajniki i macica bolą więc nie ma żartów. Owu powinna być za Max 5dni .
    Cinnamon cookie dobrze, że znalazłaś dobrego gina bo to podstawa. Ja też mam super gina i super endo więc się nie martwię na razie. Chociaż chciałabym aby to był szczęśliwy cykl, bo walczymy na całego

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 września 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki by był :* a że dobry lekarz to podstawa to wiem.. O tych co się nie znają to dziewczyny tu dużo piszą, strata czasu i pieniędzy... I często nerwów :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 września 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon cookie a powiedz mi Ty chorujesz na coś/masz coś zdiagnozowane? Bo kurczę może po prostu nie możecie się wstrzelic w termin albo coś:) bo ja np choruje i dlatego mam problem z zaciążeniem.
    Mam nadzieję, że nic Ci lekarz nie zdiagnozuje i wyslesz mi wiruski za miesiąc, bo Gabi i Paulette to pewnie zaraz zaciążą :D :*

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 września 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie nie mam nic zdiagnozowanego... Jedyne moje obawy to to, że ponad 5 lat brałam anty, odstawiłam w tamtym roku w lipcu i nie wiem czy mi się cokolwiek odblokowało... Czy w ogóle mam owulacje.. Nowy gin powiedział mi, że te tabletki które brałam można brać max 6 miesięcy, a ja brałam tyle lat :/ więc nie wiem co tam się dzieje... Dlatego nie mogę się doczekać tej wizyty, kiedy w końcu dowiem się coś więcej..

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 września 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie tabsy bralas ?

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 września 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cyprest.. Wcześniej co ginekolog to inne, Yasmin, Yasminelle, kiedyś nawet Diane po których przytyłam ponad 10kg :O ale najdłużej właśnie Cyprest... Brałam głównie na trądzik.. Oczywiście po ok 7 miesiącach od odstawienia miałam taki wysyp, że poezja :/ ale głównie na plecach i dekolcie a nie na twarzy... Nigdy więcej tego gówna :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 września 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja brałam atywie brałam na rzekome pcos.

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 września 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzekome? Super brzmi :) ahhh uwielbiam naszych lekarzy :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 4 września 2015, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak to było. Trafiłam do gin bo nie miałam rok okresu. Stwierdziła policystyczne jajniki. Za du kasy brała więc zmieniłam i teraz ten gin mi powiedział, że nie mam pcos więc nie wiem. Powiedział, że wszystko dla niego jest ok. Owu jest, @ jest, jajniki ok, Endo też wiec nie wiem haha

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 4 września 2015, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm a ten brak okresu przez rok to tylko raz i więcej się nie powtórzyła taka przerwa? Nie wiem co tu doradzić, a ten nowy gin to jakiś polecany?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 września 2015, 05:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak @ spowodowany był prawdopodobnie wysokim tsh i prolaktyna. Nigdy wcześniej ani później tak nie mialam. Dostałam na to lutke i anty właśnie. Teraz cykle różne ale owu jest i @ też. Ten gin co do niego teraz chodzę jest spoko. Same pozytywne opinie i widać, że z powołaniem. Wiadomo- co człowiek to inna opinia. Moja teściowa chodzi też do bardzo dobrego gina i też myślałam, żeby iść do niego na konsultacje, bo do niego babki z całej malopolski przyjeżdżają ale sama już nie wiem.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 września 2015, 05:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie owu dopiero teraz zacznie się rozkręcac. Dzielnie robię testy i mecze swojego M. Jajniki powoli dają o sobie znać. Spadam do pracy, odezwę się później. Miłego dnia dziewczyny :*

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ