X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze 3 minuty i Paula kończy zajęcia ;)
    nie przejmuj się KOchana, może się zgracie jeszcze. A raczej nie może tylko na pewno :)
    Cachaarel - to nie mam pojęcia, jak to u Ciebie z tą owulką. U mnie też cykl świruje w tym miesiącu :D tempka stoi, mi się wydaje, że owu była. Ajj :D masakra.
    Do jakiego lekarza czekasz? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 13:36

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie naszukałam sobie suplementów do comiesięcznych zakupów w aptece, pododawałam do koszyka i czekam teraz na wypłatę. Wiem, że w tym miesiącu się nie u dało, więc na kolejny szykuję już cały arsenał: znowu spróbuję wiesiołka (znalazłam 150 sztuk za 21 złotych), zamawiam też wielkie pudło kwasu foliowego ( nie będę co tydzień do apteki latać :D ) no i siemię lniane mi nie pomogło, to tewraz zamawiam olej lniany. NIe wiem, jak moje ciało zniesie taką dawkę i taką postać ( postać płynna, rano i wieczór po 2 łyżki - bleee :P ), ale żeby być w stanie błogosłwionym to zniosę nawet najgorsze świństwa :D nooo i wiesiołka mam zamiar zażywać po 6 tabletek dziennie - jak to nie pomoże na śluz to się zacznę martwić wtedy :D
    noo a dodatkowo ten olej lniany ma podobno jakieś kwasy omega-3 i 6, bardzo ważne dla mózgu dziecka, więc gdyby się udało to taki bonus dla Fasolki na początek, żeby z nami została ;)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 września 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już nie ogarniam haha. Właśnie mnie zaczął brzucha boleć tak jak Ostatnio przed owu więc bede testować wieczorem no i serduszka też będą haha.
    Czekałam do rodzinnego po receptę na moje leki ale z nią nie gadam na temat ciąży bo to stara baba i się zacznie ze za młoda jestem ze to że tamto. Bla bla bla.

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie. tak jak Pauli mówiła - tylko że u niej to było o tyle nie na miejscu, że ją pouczała ginekolog :D
    powiem Ci, że my to mamy przekichane. Czemu nie może być tak, że cały miesiąc jesteśmy płodne. Wiecie, o ile skróciłoby to czas oczekiwania na dziecko? a tak to musimy czekać - po owu 14 dni ok do miesiączki. i 2 tygodnie uciekają :P nie byłoby tak lepiej? :P noo.. ewentualnie miesiączka mogłaby być okresem niepłodnym :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 września 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no mogłoby tak być :)
    Jutro idę na morfologie i ob, bo mam cos z palcem. Zobaczymy czy te chociaż się poprawiły

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 września 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe co nam cinnamon cookie z urlopu przywiezie haha :D

    gabi544, Paulette, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojj tak :) bardzo ciekaawe. Może nas zaraz w końcu wiruskami i przejdziemy wreszcie na tamtą stronę, bo tak szczerze to ja fiolet uwielbiam :D

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co sie z palcem dzieje? miałaś jakieś problemy z mofologią?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wrocilam kochane do domu. Troche musialam z planem dojsc do ladu bo ciagle jakies zmiany wprowadzaja :P

    Ogolnie to mi smutno, bo plan zapisywalam w kalendarzu w torebce i przewrocilam strone a tam styczniowy wynik bety :( i zaznaczone dwa sikance ;(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tulę Cię mocno Kochana. Ja też czasem to wspominam, to jest ciężko. Ale pisałam już w Twoim pamiętniku, że od momentu dnia porodu jakoś łatwiej to znoszę, tzn. łatwiej znoszę stratę, nie starania. Z tym drugim nadal jest ciężko.
    Ale ciągle mam swoje testy i czasem na nie patrzę i przypominam sobie tylko i wyłącznie ten szczęśliwy dzień. To była po prostu istna masakra... ;)
    Nie wracam myślami do tego wieczora w szpitalu - chce o nim zapomnieć, choć to nie znaczy, że chcę zpomnieć o dziecku..
    Kurcza aż się uśmiechnęłam, jak sobie przypomniałam ten piękny poranek i test, który mnie tak zszokował, ale i ucieszył. ojjj - jak bardzo ucieszył :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2015, 15:03

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 września 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przytulam Was mocno kochane :*
    Strata jest ciężka, a dziecka to już na pewno niewyobrażalna..
    Ostatnio miałam kiepska morfologie, a co do palca to nie wiem ale jak chodzę to naciskam poduszka o podłogę i czuje jak boli mnie i drętwieje mi palec. Lekarka kazała zrobić ob i morfologie czy stanu zapalnego nie ma. Przepisala leki ale zanim się wykupie to zobaczę czy ewentualnie będę mogła brac

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 2 września 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :) właśnie wróciliśmy z Morskiego Oka, rozpadał się deszcz więc postanowiłam wykorzystać chwilę wolnego i poczytać Was :) jesteście ciekawe co przywiozę z podróży a ja tak naprawdę to sama nie wiem... W sobotę miałam chyba owulację, przynajmniej tak mi się wydaje bo tempka skoczyła, ale dziś jest już niższa więc nie wiem czy jest jakaś szansa.. Będę obserwować co dalej :)
    Paulette liczyłam na Twój cykl, wyglądał obiecująco! :/ w takim razie walczymy dalej :)
    Będę podczytywać Was dalej, bo na stałe to wrócę dopiero w poniedziałek :) buziaki!

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 2 września 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obserwuj. Czekamy na kropkę :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wypoczywaj, ciesz się mężem i wróćcie we trójkę ;) nam wystarczą wiruski <3

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane :) jak mija dzionek?
    Ja się obudziłam (a raczej obudzono mnie młotem pneumatycznym :D ) a tutaj leje jak z cebra. woda drogą strumykiem płynie. :D

    A teraz siedzę i szukam ciekawego koloru do sypialni :P no i jakieś telewizory oglądam, bo po powrocie z urlopu mamy zamiar zrobić porządny remont :) już się tego boję :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 września 2015, 09:54

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 3 września 2015, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :*
    Ja zaglądam i podczytuję Was :) u mnie nie najlepiej, tempka po owu idzie w dół więc jednak nie ma szans na nic... Nawet na to nie liczę :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 3 września 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon cookie dopóki nie ma @ zawsze jest nadzieja ! :)
    Gabi my mamy ściany kawa z mlekiem i jedną taką zieloną- kiwi - nie jest to szczyt moich marzeń ale będziemy pewnie malować jak dziecko będzie miało przyjść na świat.
    Wgl. będziemy musieli zrobić remont- teściowa powiedziała, że nam sypialnie swoją odda hahahahaha.. No cóż jak nie to poddasze do remontu tylko tam są 3 pokoje w tym jeden przechodni i wszystkie zawalone starymi gratami :<

    gabi544, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) ja za niedługo się zaczynam szykować do szkoły :) bo dziś na 13 do 20.25
    Wyspać się nawet wyspałam chociaż często się budziłam :/
    Cinnamon cookie nie poddawaj się temp jeszcze może podskoczyć :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 września 2015, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinamon cookie - nie poddawaj się! :) nie ma @, jest nadzieja. To nasze motto na tym forum :)
    Cachaarel - kawa z mlekiem - wyobrażam to sobie, ale mi znowu podobajaą się takie łagodne kolory, nie chcemy mieć takich jaskrawych bo raz - rozpraszałoby mnie to, a dwa, że my (znaczy głównie ja, bo mąż powiedział, że ja mam wybrać, on po prostu pomaluje :P ) bierzemy już klor ścian pod kątem dziecka. A wiadomo, że niemowlakowi czerwieni czy ostrego żółttego nie damy na ściany, bo dobrze na niego to nie będzie wpływać. :)

    Paula - zazdroszczę tego wyspania. :D mam nadzieję, że dziś w grupie nawiążą się jakieś znajomości już :) miłego dnia :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 3 września 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Kochane moje :* niby nadzieja jest zawsze... Ale fakty mówią same za siebie :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 42 43 44 45 46 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ