X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 5 września 2015, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie temperatura w dole... Masakra :/ zbieramy się z Mężem do wyjazdu, koniec urlopu, czas jechać przez pół Polski... Miłego dzionka Wam również :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewuszki :) przeczytałam wszystkie Wasze wypowiedzi,, choć nie miałam za bardzo jak wczoraj piosać. Cinamon cookie - mam nadzieję, że jednak wszystko jest w porządku i te tabletki nie wyrządziły szkody, choć na tym się nie znam, bo tabletek nie brałam nigdy, a i tak od 9 miesięcy w ciążę nie mogę zajść :) choć powiem Ci, że 3 miesiące to naprawdę niedługi czas starań :)

    Cachaarel - dziwne faktycznie z tym okresem. Ale podobno wysoka prolaktyna może takie skutki mieć. A na jakim poziomie miałaś wtedy TSH?

    Ja odebralam wczoraj wyniki progesteronu - i nie wiem, co o nich myśleć. No bo tak: lekarz powiedział, że jeśli wynik będzie powyżej 5, to znaczy, że owu była,żeby poatrzeć na normy dla fazy lutealnej. Na wyniku mam normę dla tej fazy: 5,3 - 84. A ja mam wynik: 5,31 :D i wydaje mi się, że owu jednak nie było... Nie mam pojęcia, jak to zinterpretować. A z drugiej strony ból owulacyjny czułam mocny. Ale moja tempka nie pozostawia złudzeń. Ehh nie wiem - we wtorek podskoczę do niego na dyżur do szpitala to się dowiem. Jeśli nie było jednak,to zaczynam od kolejnego cyklu stymulację - zawsze jakaś nowa nadzieja :) i kolejny "kop" do działania :)

    Aa - poszłam wczoraj do rossmana po odżywkę do włosów i weszłam w alejkę z kosmetykami dla niem0owląt (jakoś tak automatycznie) - no i była promocja testy ciążowe za 2,99. Więc jakoś tak odruchowo kupiłam 2 :D a wyszłam bez odżywki :D
    przyszłam do męża i mówię, żeby mi schował te testy i dał dopiero wtedy, jak będzie realny powód, żeby je wykonać. ( on podchodzi do tego z większym dystansem niż ja) ;)

    cachaarel lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 września 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynając leczenie miałam prolaktyne 979, a tsh 7,3. Ostatnio miałam tsh 2,34 a prolaktyne 600. We wtorek idę na badania to zobaczymy

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 września 2015, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabi, żeby bez monitoriungu powiedzieć, że owu była to progesteron musi być co najemnej 19. Jeśli jest mniej to owulacja jak najbardziej mogła być, ale nie można tego powiedzieć na 100%

    w poprzednim cyklu gdzie raczej nie miałam owu, to proga miałam 10.

    Cachaarel ja prolaktynę 1000 zbiłam do normy tylko niepokalankiem, ale nie casgnusem, a tym dostępnym na allegro

    gabi544 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 września 2015, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zbijam bromergonem prolaktyne.
    U mnie w pracy prawdopodobnie kolejna w ciąży tylko ja taka wybrakowana i nie mogę zaciążyc..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam nadzieję, że nie macie powodów do obaw i wszystko będzie dobrze.
    Ja anty nigdy nie brałam, ale w ciążę też zajść nie mogę. Czasem się zastanawiam czy to dobrze czy źle :/ na każdą z nas to wszystko inaczej działa...
    Mi do owulki jeszcze ze 2 porządne tygodnie więc kochane liczę na Was i na Wasze wiruski :)

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 września 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To wszystko jest bezsensu dziewczyny..

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 września 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam sobie aparat na pocieszenie

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Gabi, żeby bez monitoriungu powiedzieć, że owu była to progesteron musi być co najemnej 19. Jeśli jest mniej to owulacja jak najbardziej mogła być, ale nie można tego powiedzieć na 100%

    w poprzednim cyklu gdzie raczej nie miałam owu, to proga miałam 10.

    Cachaarel ja prolaktynę 1000 zbiłam do normy tylko niepokalankiem, ale nie casgnusem, a tym dostępnym na allegro
    Dzięki Baronowa :-) wiesz, ją niby miałam monitoring, tylko że po owu nie kazał przychodzić na USG, tylko zrobić właśnie ten progesteron. Więc wydaje mi się,że chyba raczej jej nie było, bo wynik trochę marny -to raz, a dwa, że moja tempka nie daje złudzeń -zawsze po bólu owulacyjnym wędrowała do poziomu 36,7 -36,8 a teraz stoi w miejscu.. A to prawda,że podobno bez owulacyjne mogą być dłuższe niż zwykły cykl?

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 5 września 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Dziewczyny nawet po 3 miesiące nie maja okresu.
    U mnie nawet po 50 dni bylo. Według temperatur niby ów byla ale na usg nic nie bylo widac. Dzien przed okresem miałam niepekniety pęcherzyk. Takze potrzbny jest monitoring tez po ów bo przy luf temperatury sa ok a i pęcherzy nie pęka

    gabi544 lubi tę wiadomość

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 5 września 2015, 23:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra z tym wszystkim. My w tym cyklu nie dajemy za wygraną i mamy nadzieję, że się uda :)

    Paulette, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jej to wszystko takie zagmatwane jest ze szok.
    Cachaarel ciesze sie ze jednak podchodzisz do tego pozytywnie ;) to juz polowa sukcesu :) na pewno sie uda ;)

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski ja cały czas o Was pamiętam i zaciskam kciuki <3

    Paulette, gabi544 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja jestem w tym samym cyklu starań co Tobie się udało, może i dla mnie ten cykl okaże się szczęśliwy :)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 6 września 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie temperatura ciągle w dole... :(

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może kochana dopiero teraz będziesz miała owulację? Trochę temp wyszła na prostą i może teraz na dniach wystąpi ? Oby tak właśnie było :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 08:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baronowa_83 wrote:
    Tak. Dziewczyny nawet po 3 miesiące nie maja okresu.
    U mnie nawet po 50 dni bylo. Według temperatur niby ów byla ale na usg nic nie bylo widac. Dzien przed okresem miałam niepekniety pęcherzyk. Takze potrzbny jest monitoring tez po ów bo przy luf temperatury sa ok a i pęcherzy nie pęka
    Kurcze - to faktycznie niefajnie... Nie wiiem, czemu on mi nie zrobił monitoringu po terminie owu. Pójdę do niego we wtorek to się zapytam. Dzięki Baronowa :-) choć może da mi coś n wywołanie okresu, jak będzie się cykl przedłużał,..

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 września 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel- -tak jak mówi Paula - grunt pozytywne myślenie :-)
    Cinamon cookie-moze faktycznie masz troszkę późniejsza owulacje?:-)
    Kurcze dziewczyny a ją się przebudzilam i tak mnie gardło boli, że aż przez chrypke mówić nie mogę.. A takie glupkowate sny miałam - że mieszkanie mi się spaliło, wszystko poszło z dymem. Obudziła się taką przestraszona..
    Paula - jak tam w szkole? :-) jakieś znajomości blizsze się nawiązały?:-)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 6 września 2015, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no laski przecież musi Wam się udać!
    Gabi ja ostatnio miałam cykl 37dniowy, przed ostatnio 34..
    Teraz walczymy cały czas. Mam nadzieję, że testy w końcu pokażą mi owu (pęcherzyki pękają) i się uda. Obawiam się jedynie, że za bardzo się nastawiłam, jeżeli tym razem się nie uda mój M obiecał zrobić wszystkie badania jakie są możliwe.

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 6 września 2015, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    może kochana dopiero teraz będziesz miała owulację? Trochę temp wyszła na prostą i może teraz na dniach wystąpi ? Oby tak właśnie było :)
    Nie wzięłam tego pod uwagę szczerze mówiąc :P ale termin @ powinien być za ok 14-16 dni więc wątpię...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ