X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja z Gabi mam pakt prawie jak u diabla bo mamy podobne terminy testowania przewaznie wiec teraz nadzieja w Was. Chociaz racja poki nie ma @ jest nadzieja a Gabrysia chyba tez jeszcze nie dostala :p

    Kurcze! Dziewczyny dalej tak byc nie moze. Tu ma panowac rodzinna atmosfera. Mowic jak macie na imie i bedzie milej po imieniu sie zwracac. Nesli nie chcecie zeby ktos Was i Wasze historie utozsamil bo nie wszyscy musza wiedziec mozecie podac jakies zmyslone imiona.
    Ja mam na imie Paula, nie Paulina :D zawsze tak w szkole sie przedstawialam :P

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli teraz kiedy testujecie?
    Ja Paulina :) nie Paula :P

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehe to latwo zapamietam Twoje imie :p
    Ja powinnam testowac na poczatku pazdziernika cos kolo 8 -go. A Gabrysia chyba za dwa dni. Ale ona z reguly ma krotsze cykle wiec pewnie bedzie tez kolo mojej daty.
    No chyba ze udalo im sie za co trzymam mocno kciuki to wtedy juz ma testowac ;)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Olga :) u mnie nawet owulacji chyba nie ma :( a laska ode mnie z pracy w 6 miesiącu i dopiero teraz się dowiedziała

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozumiem :) trzymam za Was obie kciuki :) ja muszę wytrwać z testowaniem do 21... Nie wiem jak to zrobię, bo korci bardzo :P

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Ja Olga :) u mnie nawet owulacji chyba nie ma :( a laska ode mnie z pracy w 6 miesiącu i dopiero teraz się dowiedziała
    Co?! Jak to możliwe???

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po południu Wam opisze ten przypadek hahaha

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga dobrze ze jeszcze leze bo bym padla. Moja mysl tez jak to mozliwe . Rozne cuda sie dzieja na tym swiecie.

    A tam w ogole macie kochane jakies plany na dzis ?

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odchudzala się i myślała że przez dietę nie ma @ i dopiero 2tyg temu się dowiedziała.
    Mnie jajniki tak bolą że szok. Ciężko mam ustac na nogach a owu dalej brak.

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nieźle :) moja przyjaciółka dowiedziała się w trzecim miesiącu, dlatego że najpierw nie miała @ przez odchudzanie a później doszedł wypadek i pobyt w szpitalu pod kroplówkami więc rzadko miewała @, ale trzeci miesiąc to nie szósty :O
    Ja weekend spędzam w pracy :/ niestety... Od trzech dni odczuwam ból w podbrzuszu i mam wzdęcia, nie wiem czy złapałam jakąś infekcję czy co to :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No a ona miała @ przez 3 miesiące.. to jest dziwne. Hahha mnie boli brzuch jak przy @.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabrysiu ja też mam wywalony brzuch jak balon, bolą mnie jajniki, podbrzusze i sikam co chwilę i u mnie to na bank jakaś infekcja

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej Kochane :) na początku chcę Was przeprosić, że nie pisałam tyle czasu :) i podziękować za życzenia <3 jesteście kochane..
    Ja weekend spędzam w pracy :/ yhhh.. czekam zbliżającą się wielkimi krokami miesiączkę i nie mogę się doczekać, bo męczy mnie PMS.. brr.. normalnie nerwy mnie noszą od samego rana. Chciałabym w końcu rozpocząć nowy cykl :)
    jeszcze 4 godziny i rozpoczynaM Urlop :D tylko taka zła jestem, bo chciałam skoczyć sobie do drogerii na zakupy a tu wszystko o 15 zamykają :/ a ja wracam godzinę później.
    u nas tak zimno, że dziś założyłam kurtkę zimową i czapkę. :D Mąż się ze mnie śmiał, bo jemu wiecznie gorąco i poszedł w koszulce i spodenkach do pracy :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a z tą ciążą to nieźle. Mi mama opwiadała,że jak była ze m,ną w ciąży to miała przez 4 miesiące okres i dopiero tydzień po terminie kolejnego okresu poszła do ginekologa, żeby coś z tym zrobił (ona myślała, że po prostu rozpoczęła jej się menopauza i dlatego ma nieregularną miesiączkę), a ten powiedział żeby zrobiła test ciążowy i przyszła :D opowiadała, że się z nim trochę ścięła, bo myślała, że sobie żartuje z niej . :D zrobiła test, a tu bach! taka niespodzianka... :D
    no ale 4 miesiącew to nie 6 :D

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi w ciągu dnia tak rośnie temperatura że powoli zaczynam się martwić :/ dziś mam chyba z 38 stopni, wczoraj też bardzo wysoko...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wieczorem wczoraj miałam 37,3

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja mam tyle nawet już o 11... A macie więcej? Powyżej np 37,5?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w ciągu dnia też mam tyle. Ale nie sugeruj się ta temperatura, bo w ciągu dnia zawsze jest wysoka

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uspilam moje jajniki tabletka przeciwbólowa

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie to, że się sugeruję tylko jestem ciekawa czy też tak macie :) czy odczuwacie tą wysoką temperaturę... Ja odczuwam i momentami niedobrze mi przez to... Teraz otworzyłam drzwi w lokalu mimo, że jest chłodno :) jajniki bolą, obym nie miała jakiegoś zapalenia... A wizyta dopiero 30 :/

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 50 51 52 53 54 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ