X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, zaspamuje Wam trochę z samego rana ale muszę się wygadać.
    Dziś 24dc testy od 12dc wychodzą takie jak Wam wklejałam i nie wiem co o tym sądzić.
    Miesiąc temu byłam u gina (24dc) i kazał się nie martwić, bo owulacja była (późna, bo późna ale była) i wszystko jest ok.
    Nawet jeżeli owu była w tym miesiącu, a testy jej nie wykryły to generalnie się nie martwię, że coś przeoczyliśmy, bo współżyjemy co drugi dzień albo codziennie od 9dc.
    Od 2 dni bolą mnie jajniki ale dopiero po 16 (dziwne?), śluz jest całkowicie do dupy.
    Mam już mieszane uczucia co do tego wszystkiego. Nie idę do gina, bo znowu weźmie mnie za panikarę haha.
    Nie badam szyjki ale wczoraj chciałam sprawdzić śluz no i była bardzo nisko, twarda i zamknięta, czyli generalnie tak jak po owulacji.. Temperatury nie mierzę, bo różnie do pracy chodzę i jest to bezsensu. Nie wiem też nawet kiedy się @ spodziewć. :<
    Macie jakieś swoje spostrzeżenia ?

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 września 2015, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja szyjki nie badam bo nie próbowałam więc w tym temacie się nie wypowiem... Co do testów owu to robiłam pierwszy raz, coś mnie podkusiło bo bolały jajniki a tempka niska i wyszedł pozytywny, na następny dzień tempka ruszyła w górę a test już wyszedł bardzo blady... Więc może znów miałaś owu tylko bez objawów, nie każda przecież odczuwa bóle czy coś... Co do śluzu to mnie zalało... U Ciebie żadnych zmian śluzu nie było?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane apeluję, że zawaliłyśmy sprawę mówię do : cinnamon cookie i cachaarel :D
    nasza przyjaciółka miała wczoraj urodziny. Nawet nam o nich pisała ;/

    Więc czas najwyższy naprawić nasz błąd i życzyć naszej kochanej Gabrysi wszystkiego dobrego, dużo zdrowia, ale głównie tego, aby jak najprędzej zobaczyła wymarzone i upragnione II kreseczki na teście ciążowym :*


    140764-tort-dekoracje-male-dziecko.jpg

    jeszcze raz wszystkiego najlepszego Gabi <3

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 09:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Laski a badacie szyjke?
    ja nie badam .

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jaaaaa ale ze mnie przyjaciółka:<
    Gabrysiu nasza Kochana wybacz i życzę Ci wszystkiego co najlepsze. Żebyś zawsze się uśmiechała, była szczęśliwa, żebyś czuła się kochana, żebyś zawsze była zdrowa no i przede wszystkim pieknego, małego, różowego bobaska :*:*:* <3

    http://zapodaj.net/e8b4bcc4f5b44.jpg.html
    Dla Ciebie Misiu Odlotowy Tort : *

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 września 2015, 10:25

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W zeszłym cyklu jak Wam pisałam, umierałam na straszny ból w podbrzuszu- to właśnie był płyn z pękniętego pęcherzyka, który podrażnił otrzewną. CO do śluzu to jest go sporo w środku- ni to rozciągliwy, ni to lepki, taki jakby wodnisty, trochę się rozciąga trochę lepi.. Czasem jest taki mleczny. Dzisiaj jajniki bolą od 9 hahaha, ciężko mam ustać na nogach. dopiero jak siąde albo się położę to przestają boleć. DO tego dochodzi ból krzyża ( w zeszłym cyklu też mnie bolało ale nie wiem czy to krzyż czy nerki). Teraz bóle w dole brzucha trochę się nasiliły, przede wszystkim w okolicach lewego jajnika no brzuch trochę pobolewa mnie jak przy @. Przed @ nigdy nie mam jej objawów, dopiero jak mnie zaleje... Co cykl to mój organizm zaskakuje mnie czymś nowym. Kupię jeszcze jedno opakowanie testów dzisiaj, oczywiście jak mi wypłatę przeleją, bo 10 był wczoraj a ja dalej bez kasy, bo księgowa była zajęta wczoraj. normalnie się wkurzyłam tak, że szok.
    Właśnie wróciłam z praktyk i zabieram się za sprzątanie, nie wiem jak mi to wyjdzie, bo jajcory dają o sobie nieziemsko znać :<

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 września 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabiiii przepraszam za moje zapominalstwo, przeczytałam Twoją wiadomość i zapomniałam :/ wszystkiego dobrego:*:*:* ale oczywiście najbardziej życzę Ci zielonej kropeczki :)

    gabi544 lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 września 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel myślę, że dopiero będziesz miała późną owulację :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bosze, tyle czekania..

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 września 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepiej późno niż wcale :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obstawiam, że właśnie wcale

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pikantne krakersy z nutellą tak pyszne <3

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 września 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel a co to za zachcianki? :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Cachaarel a co to za zachcianki? :D
    Ciążowe zapewne haha toż to ciąża spożywcza hahaha.

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 11 września 2015, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lepsza spożywcza niż urojona ;) szalejesz! ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha ja w takiej ciazy to juz jestem tyle czasu co i slonica chodzi albo i dluzej :P

    Powiem Ci kochana ze dziwne masz te objawy. No i ten bol jajnikow. A wytlumacz mi o co chodzi z tym peknieciem i plynem? Z czego to i dlaczego to tak sie stalo? Jesli wolno spytac.
    Ciekawe czy w koncu przyjdzie u Ciebie ta owulacja. Ja tak nie cierpie dlugich cykli ze szok.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cinnamon cookie urojona też mam.
    Paulette miałam jakiś duży pęcherzyk możliwe, że z 2 cykli i pękł i było w nim dużo płynu i podraznil otrzewna. Tak mi gin powiedział

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kolejny test negatywny

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 11 września 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie już wszystko stracone raczej więc cinnamon cookie w Tobie nasza nadzieja i pokaż nam jak to się robi z facetami haha

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie noooo dziewczyny tak być nie może!! To za duża odpowiedzialność ;) nadzieja jest zawsze Cachaarel :) dopóki @ nie przyjdzie jest szansa :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ