X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laska mi jajniki normalnie tak wariuja, że nie mogę wytrzymać. Bóle mam takie też jak w 1 dzień @..

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tyle, że ja jestem dopiero co po owulacji... To może jednak masz owu :) robiłaś dziś test? Może warto zrobić :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test dalej negatywny

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może nie masz co się sugierować tymi testami. Skoro tak jajniki czujesz :/ powiem Ci, że mnie jajniki to zazwyczaj już po owulce bolą.. Wcześniej nie. No ale każda z nas jest inna i każda przez wszystko inaczej przechodzi.

    Paulina, ja też mam wysokie temp w ciągu dnia, ale to normalne. Ale ja jakoś tej temp nie odczuwam i nie czuję z tego żadnego dyskomfortu więc nie wiem co Ci kochana doradzić...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2015, 15:31

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam ostatnie kilka to je wypróbuje ale nie wiem co z tego będzie. pewnie kupa. hahaha
    jakbym miała zaciążyć to już bym zaciążyła

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette wrote:
    może nie masz co się sugierować tymi testami. Skoro tak jajniki czujesz :/ powiem Ci, że mnie jajniki to zazwyczaj już po owulce bolą.. Wcześniej nie. No ale każda z nas jest inna i każda przez wszystko inaczej przechodzi.

    Paulina, ja też mam wysokie temp w ciągu dnia, ale to normalne. Ale ja jakoś tej temp nie odczuwam i nie czuję z tego żadnego dyskomfortu więc nie wiem co Ci kochana doradzić...
    W sumie to wolę mieć wyższą temperaturę i żeby było mi gorąco niż żeby tempka była w dole ;) dam radę :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale kur*a dziewczyny wytłumaczcie mi bo albo ze mną jest coś nie halo albo nie wiem..

    JAK MOŻNA NIE WIEDZIEĆ, ŻE JEST SIĘ W 6 MIESIĄCU CIĄŻY ?!!!!!!!!!!

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wiecie co? Jej córka waży 0,5kg.. Jak na 6 miesiąc to o jakieś 0,6kg za mało...

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 12 września 2015, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może właśnie przez to, że się odchudzała?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może ale do końca życia tego nie pojme .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 września 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja tego tez nie ogarniam. Ogladalam kiedys w tv amerykanski program o kobietach mega grube i nie wiedzialy w ogole ze sa w ciazy i nagle rodza niczego nie swiadome. Ale mowie one byly grube a tu dziewczyna na diecie to pewnie szczupla ... Nie potrafie tego ogarnac.

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 12 września 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brzuch jej już widać jak nie wiem.
    Laski spadam na imprezę. Owulki nie ma to chociaż się upije z tego wszystkiego. Miłego wieczoru :*

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 13 września 2015, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale cisza. Co u Was ? :*

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 13 września 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kończę właśnie dzień w pracy, weekend za mną... Poza tym nic nowego :) temperatura się utrzymuje na wysokościach i piersi trochę tkliwsze. A co u Was?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 13 września 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie wróciliśmy do domu. U mnie dalej czarna dziura. Testy owu coraz jaśniejsze a jajniki trochę bolą, pełny pęcherz cały czas. Szyjka nisko i to bardzo. Przypuszczam, że szykuje się na @ więc cinnamon cookie w Tobie nasza nadzieja :)

    Edit: od 2 dni mam dużo gęstego białego rozciągliwego śluzu. Tyle z objawów przed @.
    Co u Was dziewczyny? :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 20:51

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w kolejnym tygodniu starań :)
    Ojeeej zaczynam czuć presję :P nie róbcie mi tego :D
    Cachaarel nadzieja umiera ostatnia :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 września 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie czuj presji, po prostu Ci dopingujemy jak możemy haha :*
    U mnie nadzieja już umarła. Szyjka dziś powędrowała do góry- nie wiem dlaczego. Wczoraj wieczorem to była tak nisko, że myślałam że wypadnie hahaha. Śluz się nie zmienia, jest go dużo taki mleczny, rozciągliwy i cały czas mam mokro, aż normalnie dyskomfort czuję... :<

    Tymczasem idę dalej pisać charakterystykę wychowanka i konspekt pracy pedagoga.
    Odczuwam dziś okropny niepokój. Mam nadzieję, że nic się nie stanie ;)

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cachaarel Twoje objawy tak się mieszają i wymieniają, że to czyste szaleństwo! :D nie nadążam :P a oby ten niepokój z niczym się nie powiązał...

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć kochane :)
    Przepraszam za wczorajszą nieobecność, ale byłam cały dzień z narzeczonym i rodzicami w Licheniu ;)

    a teraz pozostaje mi tylko czekać na owulkę i cud :D

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 września 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój ogranizm plata mi figle i tyle.
    Mam dziś 28dc. Czekam jeszcze 9dni potem @ i kolejny cykl :)

    Paula wymodlilas dla nas też cud?

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ