X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w Licheniu jeszcze nie byłam ale w przyszłości zamierzam być :) mam nadzieję, że się uda :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • aiszza Znajoma
    Postów: 16 0

    Wysłany: 14 września 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- handel lekami.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 14 września 2015, 19:14

    aiszza
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 września 2015, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy tak się właśnie cinnamon cookie mieszają. Myślę, że to z powodu przyjmowanych leków i wahań hormonalnych. Po południu mam nadzieję, że będę miała wyniki tsh i prolaktyny. Za miesiąc mam wizytę u endo i mam zamiar z nim pogadać na ten temat. Ja większości tych objawów nie wiążę z ciążą, a raczej z @. Co do szyjki macicy to lekarze mówią, że jej położenie może zmieniać się z godziny na godzinę.
    Po za tym ani śluz ani szyjka nie są wyznacznikiem ani objawem ciąży. Tak samo jak moje testy owu, które nie potwierdziły owu nie muszą świadczyć o tym, że jej nie było. Mój lekarz mi mówi (mimo iż nie mam monitoringu) że mam ładne owulacje. Ja wiem, że mimo iż generalnie cały miesiąc uprawialiśmy seks to i tak nie wyszło. Głupia tarczyca. Głupia ja- zawsze pod górkę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 września 2015, 12:56

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pokręcone to wszystko :/ tym gorzej zrozumieć, jak kobietom się udaje "wpaść"... Akurat trafiają w ten dzień i wszystko się tak ułożyło, że zaszły w ciążę... Moja siostra "zaliczyła wpadkę" w wieku 18 lat... Wtedy to oczywiście dla niej była tragedia..

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 września 2015, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Pokręcone to wszystko :/ tym gorzej zrozumieć, jak kobietom się udaje "wpaść"... Akurat trafiają w ten dzień i wszystko się tak ułożyło, że zaszły w ciążę... Moja siostra "zaliczyła wpadkę" w wieku 18 lat... Wtedy to oczywiście dla niej była tragedia..
    no dokładnie. ale cóż. pozostaje mi czekać. ciekawe czym mnie mój organizm jeszcze zaskoczy w tym miesiącu. Owu nie wiem czy była, ciekawe kiedy @ przyjdzie?
    Trzymam kciuki, żeby Toie się udało. Kiedy masz/ miałaś wizytę u gin?

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja trzymam za Ciebie, dopóki @ nie ma wszystko jest możliwe :)
    Ja wizytę mam 30.09. Jeśli nie zaciążę to przynajmniej może dowiem się co się u mnie dzieje... Bo tak naprawdę to nie robiłam jeszcze żadnych badań..

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 września 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a no to oby się udało! :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzę o tym :) a jak będzie to kto wie... Najbardziej boję się tego, że jeśli teraz się nie udało, to coś złego dowiem się od gina.. Ale póki co nie myślę o tym :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 września 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i masz racje- nie myśl o tym :) napewno wszystko będzie super ! :)

    cinnamon cookie lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 września 2015, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tsh 1,46
    Prolaktyna 13,36 jupii :D

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na tym ale skoro się cieszysz to chyba dobre wyniki? :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie znam się na tym ale skoro się cieszysz to chyba dobre wyniki? :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 września 2015, 16:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla staraczki tsh powinno wynosić 1-2. Prolaktynę miałam 990 przy normie do 560 także jest super !!

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie, gratuluję :) jesteś na dobrej drodze do zafasolkowania :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 14 września 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O ile nic innego nie wyskoczy

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 14 września 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzeba wierzyć, że będzie dobrze :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cachaarel wrote:
    Paula wymodlilas dla nas też cud?

    Modliłam się za nas tu wszystkie a co wymodliłam to się okażę :)

    nie robię Wam nadziei dużej bo już w Częstochowie za siebie i Gabrysie podliłam we wakacje i nadal cisza :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana gratuluję wyniku TSH :) na prawdę piękny :) na tym drugim się nie znam, ale na pewno wynik super :)
    ja na badaniu szyjki się nie znam, bo nie potrafię tego odróżnić. tylko czuję kiedy miękka/twarda.

    Jej, wróciłam ze szkoły po 16 zrobiłam obiad swojemu eM. i tak się teraz źle czuje :/ na wymioty mnie ciągnie :( oby nie żadna jelitówka czy coś w tym stylu nade mną wisiało :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry :) trochę byłam nieobecna, ale wpadłam w wir badań, wizyt w szpitalu itd. Ale na szczęście już wszystko dobrze. Bobasek jest ciut mniejszy niż książkowo, ale lekarze mówią, że jest ok. Brakowało mi kilku witamin i byłam ostatnio na kroplówkach. teraz odpoczywam po tym wszystkim. jak byłam w szpitalu stary ginekolog chciał zbadac plec bylam tak podniecona, że szok :D ale niestety dziecko tak się zakrywało że nie dalo sie zobaczyc. Gin obstawia dziewczynke i powiedział że mi to potwierdzi 23-go września :P
    a co tam u Was ?????? bo troche popisalam o sobie, a tak caly czas modle się żebyście dołączyly do mnie ;***

    Paulette, cinnamon cookie lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 września 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicja najważniejsze, że już wszystko dobrze :) trzymam kciuki za USG ;) a byś wolała dziewczynke czy może chłopca?? ;)
    mdłości minęły?? już coś widać jakiś brzuszek ?? ;>

    małe marzenie lubi tę wiadomość

‹‹ 52 53 54 55 56 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ