X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette
Odpowiedz

Przedciążowe rozmowy Gabi i Paulette

Oceń ten wątek:
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 8 września 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No po seksie to napewno taka tempka hahha :D

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 8 września 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha od razu po to nie mierzyłam ale wtedy to na pewno niezła :D

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 8 września 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już winko otworzyłam. Wam też polecam :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny życzę owocnych wulkanów :D
    oby Wam się udało :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 września 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja dopiero mam chwilę oddechu. głowa mnie boli. trochę jestem zła, bo mogą zlikwidować mój kierunek, bo jest nas 13 a musi być 20 osób :/ jestem wściekła. bo na inny kierunek nie chce iść i coś czuję, że muszę się już pomału witać z urzędem pracy :/

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 września 2015, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulette no oby tak się nie stało :/ kiedy będzie coś więcej wiadomo?

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 września 2015, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tymi szkołami to właśnie tak jest. Ja jak zaczynałam 1 studia to 30września mnie poinformowali, że mój kierunek nie zostanie utworzony. Przy 2 studiach tak samo.. No cóż. Oby Was nie zlikwidowali :)

    Paulette lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :) życzę owocnych serduszek! :P
    Paula - no to faktycznie przegięcie. :/ kiedy będziesz wiedziała coś więcej? :)
    Kurcze a ja byłam wczoraj u gryzjerki i powiemdziałam, żeby ścięła mi włosy na długość szyi, ale jak zobaczyłam kosmyk długi na podłodze to zaczęłam żałować i powiedziałam, żeby ścięła tylko zniszczone końcówki.. :D a mąż się śmieje, że doskonale wiedział, że tak będzie, bo ja juz mu tak rok czasu albo i dłużej gadam, że ścinam, a potem i tak wychodzi na to samo :D
    byłam wczoraj w szpitalu u gina na dużurze i powiedział, że ten wynik żświadczy o odbytej owulacji.
    A dziś miałam taką ochotę zatestować - ale się powstrzymałam :D
    kurcze dziewczyny, ale mnie drugi dzień pod rząd od rana żołądek boli.. A jak dziś rano śniadanie zjadłam to myślałam, że zaraz polecę do toalety, tak mi było niedobrze. Teraz też mnie mdli, ale nie tak jak wcześniej. Chyba grypa żołądkowa mnie bierze (u nas to cholerstwo się teraz panoszy :/ )

    Paulette lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 września 2015, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może to nie grypa? ;) życzę tego :)
    Ja nie wiem co robić bo mój termometr szwankuje, niby nie powinno się zmieniać w czasie trwania cyklu ale skoro pokazuje mi niską temperaturę, a ja czuję że mam wyższą i sprawdzam innym i faktycznie no to coś z nim się dzieje :/ a mam go dopiero od tego cyklu... Wrrr nie wiem co robić, wkurzam się tylko :)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinamon - może zapisuj sobie na wykres te tempki z termometra, którego używasz do końca cyklu, a mierz też tym drugim i zapisuj w notatkach - potem zobaczysz, czy duża była różnica. I od nowego cyklu mierz jak już to innym ;) (no, chyba że nowy cykl będzie za 9 miesięcy to nie musisz w ogóle mierzyć w ciąży :D ).

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 września 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmmm może to i dobry pomysł :) choć dzisiaj zapisałam z tego drugiego, bo czuję że mam podwyższoną temperaturę i nawet przez moment nie uwierzyłam w te 36,22 :/ Mąż w nocy mnie obudził i powiedział, że chyba mam gorączkę bo tak grzeję :P

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 września 2015, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gabi544 wrote:
    hej dziewczyny :) życzę owocnych serduszek! :P
    Paula - no to faktycznie przegięcie. :/ kiedy będziesz wiedziała coś więcej? :)
    Kurcze a ja byłam wczoraj u gryzjerki i powiemdziałam, żeby ścięła mi włosy na długość szyi, ale jak zobaczyłam kosmyk długi na podłodze to zaczęłam żałować i powiedziałam, żeby ścięła tylko zniszczone końcówki.. :D a mąż się śmieje, że doskonale wiedział, że tak będzie, bo ja juz mu tak rok czasu albo i dłużej gadam, że ścinam, a potem i tak wychodzi na to samo :D
    byłam wczoraj w szpitalu u gina na dużurze i powiedział, że ten wynik żświadczy o odbytej owulacji.
    A dziś miałam taką ochotę zatestować - ale się powstrzymałam :D
    kurcze dziewczyny, ale mnie drugi dzień pod rząd od rana żołądek boli.. A jak dziś rano śniadanie zjadłam to myślałam, że zaraz polecę do toalety, tak mi było niedobrze. Teraz też mnie mdli, ale nie tak jak wcześniej. Chyba grypa żołądkowa mnie bierze (u nas to cholerstwo się teraz panoszy :/ )
    Gabi ja codziennie rano walczę ze sobą żeby nie rzygać. Czasem w drodze do pracy muszę się zatrzymywać, bo tak mnie mdli- u mnie skutek uboczny Bromergonu, tak sądzę.
    Co do grypy żołądkowej- paskuda nad paskudami. Nie życzę nikomu a jeżeli to mały bąbel to rzygaj ile wlezie haha
    Owulka do mnie przychodzi już od 3 dni i przyjść nie może. Znowu się cykl przedłuży. Za 2h idę nasikać na test owu, jeszcze mam ich parę hahaha

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 września 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę dwóch kresek ;)

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 września 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej wgl to też chce być na Waszej liście. Testuje 22.09 haha no chyba, że wredna @ przyjdzie

    Paulette, gabi544 lubią tę wiadomość

  • cinnamon cookie Autorytet
    Postów: 3677 3836

    Wysłany: 9 września 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeśli @ nie przyjdzie to testuję 21.09 :)

    Paulette lubi tę wiadomość

    11 cykl - <3 :)
    f2wl20mmrxkgechr.png
  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 września 2015, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale super! Ja zrobiłam test owu ale pomimo bólu jajników test jest negatywny. Niby dwie widoczne i to bardzo kreski ale testowa jaśniejsza.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cinnamon cookie wrote:
    Paulette no oby tak się nie stało :/ kiedy będzie coś więcej wiadomo?
    dziś miałam wykłady z dyrektorką to nic nie wspomniała. może jednak wszystko będzie dobrze. nas jest niby 12 dziewczyn, a musi być 20 :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kochane coś z tymi nudnościami jest na rzeczy :P mi to nie grozi, ale dziś rano jak jechałam do szkoły to tak mnie mdliło i było mi całą drogę nie dobrze, że myślałam, że się wrócę do domu :/ dobrze, że mam 30 km w jedną stronę to mi przeszło po drodze, ale fatalnie się czułam.

    Jak ja się nie mogę doczekać Waszego testowania :D
    Gabi może jednak się udało??? Kiedy testujesz dokładnie? ;> czy czekasz na terminu @ ??

    gabi544 lubi tę wiadomość

  • cachaarel Autorytet
    Postów: 888 245

    Wysłany: 9 września 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie raczej też nie. Na pewno się nie udało. Idę się obrzerac skrzydełkami, polędwiczkami i tlustymi frytkami z western chicken haha.

    gabi544, Paulette lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 września 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula mam zamiar za testować jutro, jeśli znajdę dziś test o czułości 10, bo 25 na pewno mi nie wyjdzie, a tyło takie mam w domu. Czytała że podobno w Tesco są takie testy za 3-4 złote. Może znajdę.. ;-) ale nie nastawia się (rozumem, bo serce podpowiada co innego ;-) ).
    Tak sobie zepsuje od rana dzień swoich urodzin :-D
    To super, że nic nie mowila. To dobry znak ;-) mam nadzieje, że się utrzyma kierunek :-)

    Paulette lubi tę wiadomość

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ