X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Cześć dziewczyny :)
    Ja za chwile jadę z mężem, żeby sprawdzić u niego cukier na czczo, sprawdzamy już wszystko....


    Paulla, trzeba skontrolować wszystko co jest możliwe ;)

  • Z. Autorytet
    Postów: 2054 3725

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się w ten zimnyyy jakby jesienny poranek brrr i zmykam do pracy .
    Wszystkim wizytujacym i badajacym życzę pozytywnych wieści a pozostałej reszcie milego spokojnego dnia ;)
    Dziś już 'Mały piateczek' :)

    Ania1986, Lena87 lubią tę wiadomość

    Dwa bąbelki 👣
    06.2015
    03.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Cześć Dziewczyny ;)

    Udało się dodzwonić, o 13 mam się zgłosić ;)
    To trzymamy o 13 kciuki:) kochana a gin nie miał nic przeciwko wypisaniu clo przy takich parametrach nasienia?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    To trzymamy o 13 kciuki:) kochana a gin nie miał nic przeciwko wypisaniu clo przy takich parametrach nasienia?


    Gdy przepisywała Mi CLO, Mąż miał robione badanie w innym labolatorium i nie było tam szczegółowo wypisanych wyników .. Stwierdziła że z taką ilością plemników poradzi sobie ;)
    A tych nowych nie pokazałam jej, bo miałam obawy że przestanie Mnie leczyć .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 sierpnia 2014, 10:05

    Z. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lenka moim zdaniem dobrze zrobiłaś, bo w moim przypadku tak było, że lekarz miał co do mnie plan co pokolei będzimey badać, ale jak tylko pokazałam wyniki męża to już dał sobie spokój i dawał kontakt do kolegi, któy wykonuje w klinice niepłodności in vitro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku powiedziała jasno, aby mąż poszedł się przebadać ..
    Bo nie ma sensu Mnie leczyć skoro nie wiadomo czy u niego wszystko w porządku.
    Tak więc miałam tego świadomość, że jeśli pokazała bym jej wyniki to odesłała by Mnie do kliniki.

    Tak jak pisałam wcześniej, jeśli suplementy nie pomogą to sama się zgłoszę ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I dobrze zrobiłaś ją dostałam clo bo mi się cykle rozjechaly i większość moich owulacji była słaba, ale gin już szybciej mówił o badaniu nasienia ale się ociagalismy jak widac nie potrzebne a tak tę 3 ciaze biochemiczne mogły być normalnymi zdrowymi ciazami. No nic człowiek uczy się na błędach

    Lena87 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    I dobrze zrobiłaś ją dostałam clo bo mi się cykle rozjechaly i większość moich owulacji była słaba, ale gin już szybciej mówił o badaniu nasienia ale się ociagalismy jak widac nie potrzebne a tak tę 3 ciaze biochemiczne mogły być normalnymi zdrowymi ciazami. No nic człowiek uczy się na błędach


    Mnie podstawiła pod ścianą, jeżeli mąż nie zrobi badania, to nie ma Pani po co do Mnie przychodzić ..


    Teraz już nie warto się zadręczać, trzeba walczyć o kolejny cud <3

    Z., Ania1986 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po wizycie, szału nie ma ..

    Endometrium 6mm, lewy jajnik pęcherzyk 6 mm, prawy jajnik pęcherzyk 10mm ..
    Jutro kolejna wizyta, USG będzie robione na lepszym nowym sprzęcie, miała by być w sobotę wizyta ale Gin nie ma :/, a w poniedziałek mogło by być za późno ..

    A na koniec pocieszyła Mnie tym, że jak na 3 tabletki CLO to jest bardzo słabo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Jestem już po wizycie, szału nie ma ..

    Endometrium 6mm, lewy jajnik pęcherzyk 6 mm, prawy jajnik pęcherzyk 10mm ..
    Jutro kolejna wizyta, USG będzie robione na lepszym nowym sprzęcie, miała by być w sobotę wizyta ale Gin nie ma :/, a w poniedziałek mogło by być za późno ..

    A na koniec pocieszyła Mnie tym, że jak na 3 tabletki CLO to jest bardzo słabo.
    Kochana Ty masz dawkę 3x1? Na Endo polecam i na wzrost pecherzykow również dong quai to ziołowe tabsy a działają cuda:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania, brałam Donga i u Mnie nie podziałał ;) w tamtym miesiącu przy tej samej dawce miałam Endometrium 17 mm ..

    Zapomniałam dodać, że jeżeli przez pół roku nie zobaczymy efektów to laparoskopie zrobi.
    No ale do tego czasu to raczej będę już pod opieką kliniki ..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena87 wrote:
    Ania, brałam Donga i u Mnie nie podziałał ;) w tamtym miesiącu przy tej samej dawce miałam Endometrium 17 mm ..

    Zapomniałam dodać, że jeżeli przez pół roku nie zobaczymy efektów to laparoskopie zrobi.
    No ale do tego czasu to raczej będę już pod opieką kliniki ..
    ja to biore przed owulacja donga a 2 cykl z rzędu po owulacji estrofem 2mg bo było podejzenie(jeszcze przed wynikami nasienia) ze mi sie endo zaraz po owulacji zaczyna kurczyc i zarodki sie nie moga zagniezdzic porzadnie, i tak biore.. ja puki co zostaje u mojego gina a jak za miesiac potwierdzi sie to czego tak bardzo nie chce to przechodzimy obydwoje pod opieke invicty, chaciaz mnie powiedzieli ze zostawiaja puki co w spokoju a za meza sie wezma.

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 21 sierpnia 2014, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dawali clo prze dwa cykle... i jedyny plus tego ze ruszyly mi pozadnie jajnikami:) nic poza tym :) pomine fakt ze bez sensu bylo we mnie ladowanie clo .. monitoring oraz proby iui ..na ktore na szczescie sie nie zgodzilam..

    ja tam sama opracoealam juz plan dzialaniea pol roku kuracji hormonalnej meza :D pod okiem lekarza , ja miesiac przed robie wszytskie bania .. po raz kolejny+ HSG .. :)
    nastepnie biopsja jaderek.. mamnadzieje zplemniczki :D
    a ku chwale ojczyzny ja juz bede gotowa na dwa rozwiazania in vtro z plemniczkami meza badz IUI z dawca :)
    w 2015 roku mamuy zamiar zajsc w caze i koniec :D

    Lena87, karola_aa lubią tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry! Nareszcie weekend! :)

    Z. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Dokładnie Aniu nareszcie weekend :)

    Z. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;) ,

    Myślałam, że jakoś więcej osób dołączy do Nas ;)

    Z. lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na męskich sprawach jest dużo dziewczyn takich jak my i nasze slabizny kijankowe

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny. Jesli przyjmiecie kwiateg1.gif to i ja chętnie dołączę. U mnie wszystko dobrze na pierwszy rzut oka a raczej badań :) owuluje regularnie hormony ok ale problem z plemniczkami. Nie za wiele ich no i ruch postępowy dużo poniżej normy., Mój mąż brał przez 2 miesiące Proxeed Plus (pół dawki) i Vigor Up. Poprawa minimalna. Teraz postanowiłam sama ułożyć mu suplementację :p bo ten Proxeed troszkę za drogi no i nie dał spektakularnych efektów. Wczoraj zrobiłam nawet tabelkę porównałam składy kilku preparatów i na podstawie doświadczeń forumowych koleżanek coś będe kombinować. Pozdrawiam Was wszystkie już weekendowo!!

    Lena87, Z. lubią tę wiadomość

  • Rumianek Ekspertka
    Postów: 218 131

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    divers2345.gif ania_84 paaulla84 i tu sie spotykamy

    Ania_84, paaulla84 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 sierpnia 2014, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Cię Rumianku:)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ