X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!
Odpowiedz

przeszkoda w zajsciu-słabe nasienie, babeczki łączmy sie i wspierajmy!!

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia po co nam lekarze jak mamy tutaj takie inteligentne madre i doświadczone koleżanki;)

    sylwiaśta159, Nadira lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no, paradoksalnie, czasem mam wrażenie, że dziewczyny tutaj wiedzą więcej od naszych " lekarzy" ...

    Evaa lubi tę wiadomość

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez sie ciesze ze mam tu na forum kolezanki ktore duzo wiedza i poradza, gdybym miala czekac na lekarza az wizyta bedzie to chyba bym zeswirowala ;)

    <3
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 23 lutego 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dla mnie też jesteście kochane wielkim oparciem i zawsze mogę liczyć na waszą pomoc i podpowiedź. Dziękuję wszystkim i każdej z osobna! :-) Co do leczenia bakterii w nasieniu, to mój miał posiew czysty a mimo tego dostał antybiotyk trochę jakby profilaktycznie. Nie zaszkodzi a może pomóc o czym przekonamy się niebawem...

    aipoite, Ania1986 lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny! ja dzsiaj mam mase spraw do zalatwienia, uciekam i chyba po poludniu dopiero wroce, czeka mnie ciezki dzien, wiec ide, milego dnia Wam zycze! ;-)

    Nadira lubi tę wiadomość

    <3
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    a jednak poniedziałek moze okazac sie szczesliwy, dostalam prace :D od poniedzialku zaczynam;)
    Gratulacje!!!

    aipoite lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Dziewczyny jak myślicie skoro były u mnie ciąże to jest sens robienia hsg? Jestem strasznie rozdarta z ta myślą i chętnie poznam opinie osób postronnych.
    Sama powinam się poddać temu badaniu a histeroskopia mnie czeka na 100%. Co do badania drożności to podobno jest bolesne jak są jakieś zrosty, jesli nie to tylko nieprzyjemne . Ale ja osobiście mam taki przesyt lekarzy , badań , operacji ( nie chodziło o kobiece sprawy) że chyba sobie odpuszę. Może dla mnie Bóg zaplanował adopcję?! Pożyjemy zobaczymy.

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 24 lutego 2015, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się :)
    Odebrałam wczoraj wyniki ponownego wymazu no i nie udało mi się zupełnie pozbyć bakterii chociaż jest duża poprawa z 3 zostały mi 2 no i zmalał ich stopień, każda miała bardzo obfity wzrost teraz jest już skąpy, więc jestem na dobrej drodze w piątek wizyta więc pewnie znowu dostane globulki dopochwowe, moje HSG trochę się przesunie, ale wszystko prowadzi do wymarzonego celu :)

    zoe31 lubi tę wiadomość

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po pierwszej wizycie u nowego ginekologa.
    Badanie nasienia P ocenił na 3+, w maju ma zrobić powtórkę. Najprawdopodobniej jestem przed owulacją, ale dokładnie nie był w stanie powiedzieć, bo pierwszy raz widział mnie na monitoringu. Niby jak przed owulacją bo pęcherzyk średniej wielkości a z drugiej strony był płyn, ale ten płyn może być z innych powodów. Więc albo vchwile przed albo po ale raczej stawia na "przed".

    Mam skończyć z mierzeniem temperatury, robieniem testów owulacyjnych itd, bo mówi, że to bardzo źle wpływa na starania, bo kobieta się spina i stresuje. Więc koniec z mierzeniem do maja. Tak do maja. Jutro mam się z nim umówić na maj na laparoskopię, żeby sprawdzić, czy nie mam endometriozy, albo niedrożnych jajników, zrostów. Być może mówi uda się do maja i tego mi życzy, ale jeśli nie to w maju będziemy wiedzieć co i jak ze mną i dopiero wtedy podejmie leczenie, jak będzie wiedział dokładnie co i jak. Trochę się boję tej laparoskopii, nigdy nie miałam żadnego takiego zabiegu... Ale chociaż będę przebadana...

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chyba skończę z tymi testami, pomiarami temperatury, bo co miesiąc nakręcam się jak głupia i cieszę jak dziecko że owulka była i została zaatakowany przez " armię" naszych marnych plemniczków. Jakbym co najmniej była już w ciąży. I jak co miesiąc jak temperatura spada to łapię takiego doła...

    Ania1986, sylwiaśta159, shooa, zoe31 lubią tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane, ja dziś tez do gina idę obiecał ze na kolejnej wizycie zrobi mi wymaz na chlamydie a więc będzie kolejny punkt odchaczony. Głowa mnie trochę lupie od rana i tak jakoś mi dziwnie.

    Nadira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja puki co trzymam się z daleka od termometru :)

    Nadira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie właśnie lekarz powiedział, że to nakręcanie się bo wysoka temp i później załamanie że jednak przyszła @ ma mega zły wpływ na starania. Mówi do mnie tak. Zajść w ciąże wcale nie jest tak łatwo. 4 cykle mogą być bezowulacyjne, to już jest kwiecień, w maju może nie dojsc zaden plemnik, w czerwcu moze dojsc uszkodzony plemnik... i juz mamy pół roku staran a takich przypadków u ZDROWYCH kobiet ze akurat sie nie udalo moglby wymyslac przez dwa nastepne dni

    Nadira lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny !

    Dawno nic nie pisałam, ale regularnie Was podczytywałam :)
    Aniu mam do Ciebie prośbę, M zakończył 4 miesięczną kurację Tamoxifen i undestor i to są jego wyniki. Zerknij proszę i powiedz, czy te LH nie jest niepokojące? Do lekarza dopiero za tydzień idzie.

    LH- 1,41 (norma labor 1,1-7 mIU/ml)
    FSH - 6,62 (1,7- 12 mIU/ml)
    Testosteron - 6,70 (3,0 -10,6 ng/ml)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jade di gina ,trzymajcie kciuki aby wszystko poszlo po mojej mysli;)

    shooa lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, jedź, trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze!!

    Mnie szczerze mówiąc opadły siły i nachodzą mnie myśli, że skoro tak łatwo się gdzieś tam poddaję to nie dane jest mi być matką... :(

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paaulla84 wrote:
    Cześć Dziewczyny !

    Dawno nic nie pisałam, ale regularnie Was podczytywałam :)
    Aniu mam do Ciebie prośbę, M zakończył 4 miesięczną kurację Tamoxifen i undestor i to są jego wyniki. Zerknij proszę i powiedz, czy te LH nie jest niepokojące? Do lekarza dopiero za tydzień idzie.

    LH- 1,41 (norma labor 1,1-7 mIU/ml)
    FSH - 6,62 (1,7- 12 mIU/ml)
    Testosteron - 6,70 (3,0 -10,6 ng/ml)
    kochana raczej ma ok .. :) test jest w srodku dlatgeo lh jest nisko :) FSH tez ok wiec wg mnie chyba nie ma czym sie martwic :)

    paaulla84 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    jade di gina ,trzymajcie kciuki aby wszystko poszlo po mojej mysli;)
    Jak będziesz po, to daj znać. Powodzenia

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    Aniu, jedź, trzymam kciuki, żeby było wszystko dobrze!!

    Mnie szczerze mówiąc opadły siły i nachodzą mnie myśli, że skoro tak łatwo się gdzieś tam poddaję to nie dane jest mi być matką... :(
    Kochana głowa do góry, będziesz dobrą matką! Tylko nie podawaj się. Wiem że nie jest łatwo, ja sama jestem przed @ i załapałam doła totalnego.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu84, jak test jest nisko, to LH też? dobrze wiedzieć :)
    my suplementacji ciąg dalszy (albo dopiero początek bo to 3 tyg) ale mąż potwierdza, że robiąc test własnoręczny ;) widzi poprawę barwy, ilości nasienia, konsystencji. jest jakiś progres :)

‹‹ 96 97 98 99 100 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ