X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 12 października 2015, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    To ktora grudniowy watek zaklada?
    Aleala z tego co pamiętam :);)

    Edit : moje wyniki jednak jutro rano będą, więc uciekam spać :) dobranoc wszystkim :*:*:*:*:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2015, 23:59

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 października 2015, 07:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik z wczoraj -> 192,2 mU/ml !!!
    Teraz to się zacznie do dopoero nerwowka.

    ewelinka2210, pepsunieczka, Baronowa_83, kattalinna, Astrate, bizona, Magdalena91, ktosiowa, Ann.naa, przyszła mama 2, Rosolina, Musik, Klaudia90, Kjopa3, pirelka, Emilia77, Mordeczka, Vesper, Migracja, emaj, justyna14, luna91, Mama_Ali, kirys, JoHanna lubią tę wiadomość

  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 13 października 2015, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Mam wynik z wczoraj -> 192,2 mU/ml !!!
    Teraz to się zacznie do dopoero nerwowka.
    Ty się nie denerwuj, tylko ciesz :) Gratulacje :) wiem, że to ciężko po przejściach, ale trzeba myslec pozytywnie <3 Będziesz powtarzać?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kot wiedział pierwszy :D
    Jest druga kreska :) Już nie trzeba jej wypatrywać, ona po prostu tam jest.
    Później dziś wrzucę zdjęcie.

    Poproszę kota. Uwielbiam koty :)

    pepsunieczka, kattalinna, Baronowa_83, Morwa, ewelinka2210, bizona, ktosiowa, aleala, Musik, Klaudia90, Kjopa3, pirelka, JennyXS, Emilia77, Vesper, Migracja, emaj, justyna14, kirys, JoHanna lubią tę wiadomość

  • Baronowa_83 Autorytet
    Postów: 6178 4021

    Wysłany: 13 października 2015, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Mam wynik z wczoraj -> 192,2 mU/ml !!!
    Teraz to się zacznie do dopoero nerwowka.
    Bliźniaki ;)

    Mama od 03.2010, czas na drugie
    Tadek i Władek w jednym stali domku...
    2r8rqps6ohlhosuf.png
    Szanse jedne na milion - rzekła- spełniają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć.
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 października 2015, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciekawe jak mój kot zareaguje skoro on cale życie swoje kocie śpi na mnie ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 13 października 2015, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    manabu wrote:
    Kot wiedział pierwszy :D
    Jest druga kreska :) Już nie trzeba jej wypatrywać, ona po prostu tam jest.
    Później dziś wrzucę zdjęcie.

    Poproszę kota. Uwielbiam koty :)

    Jeszcze raz gratulacje :)

    manabu lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 października 2015, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Ty się nie denerwuj, tylko ciesz :) Gratulacje :) wiem, że to ciężko po przejściach, ale trzeba myslec pozytywnie <3 Będziesz powtarzać?
    Wtedy miałam podobny wynik w 31dc (w 16dpo->198,8mlUml) nich to nie dzieje się znowu ,bo jak zobaczyłam wynik to pierwsze co to nogi się pode mną ugięły bo to jak deja vu..

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 13 października 2015, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, ale wynik potwierdza że jest i rośnie, a nie gdzie. Jest dobrze, dziewczyno :-* musi :)

    zem3qps6in5tddof.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 13 października 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Wtedy miałam podobny wynik w 31dc (w 16dpo->198,8mlUml) nich to nie dzieje się znowu ,bo jak zobaczyłam wynik to pierwsze co to nogi się pode mną ugięły bo to jak deja vu..
    wiem, że stres Cię do usg nie opuści, ja po moich poronieniach tez pewnie będę cały czas myśleć, ale spórobuj myslec pozytywnie, bo i tak juz nic nie zmienisz, a po co się denerwować. Musi być dobrze - tego się trzymajmy <3 <3 <3
    Nie masz teraz żadnych bóli jak wtedy?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 07:57

  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 13 października 2015, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa bedzie dobrze! Ja sie moge tylko domyslac jaki to srach...nigdy w ciazy nie bylam, ale prosze badz dobrej mysli! Wiem, ze zabrzmi to banalnie, ale mamy tylko jedno zycie, wiec starajmy sie go na zas nie wypelniac negatywnymi myslami. "Madra" ja. .

    A pro po mnie..dzis siknelam na rozgrzewke przed sobota, i oczywiscie negatyw. Na poczatku wkurw..no ale co zrobic? Sikne jeszcze w sb i zaczynamy jak cos od nowa.Na bank sie nie poddaje jeszcze! Dzis wizyta u endo..ciekawe co powie na wszystko..

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Barbarella86 Ekspertka
    Postów: 139 72

    Wysłany: 13 października 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    manabu gratuluję :):)

    Morwa, spokojnie to jeszcze o niczym nie świadczy idz jutro na betę zobaczysz czy ładnie przyrasta, z drugiej strony, wiem że tak się nie da, jestem po ciąży pozamacicznej, zanim to się stało to nie brałam w ogóle pod uwagę takiej możliwości, wydawało mi się to absurdalne, gdzie mi takie coś! nie możliwe, a teraz najzwyklejszy skurcz w pupce (ze tak się wyrażę :P), delikatny ból barku, a ja już zakładam najgorsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 08:02

    manabu lubi tę wiadomość

    9d1f89636fffc3ee6ab44a203dc68eee.png

    iv098u693t0qsofz.png
  • ktosiowa Autorytet
    Postów: 1878 1573

    Wysłany: 13 października 2015, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj spektakularny spadek temperatury o 0,31 wiec powoli szoruję do powstańców... Mentalnie.... Posiedzę z wami, aż do ridźa.


    Ps. Morwa, piękna Beta. Myśl pozytywnie!!!

    2r7Ip1.png

    jVVIp2.png
  • littleladybird Autorytet
    Postów: 3539 1948

    Wysłany: 13 października 2015, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, tym razem musi być dobrze. Jesteśmy z Tobą <3 nie stresuj się na zapas ;)

    05ludzik.gif "Życie ma tyle samo wad ile zalet."
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 13 października 2015, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa gratulacje mordeczko przemila;)!
    Juz Ci kiedys napisalam,ze limit zlych przypadkow wyczerpalas wiec teraz tylko same wspanialosci;)!

    P.s sorry za literowke ale jestem za leniwa co by isc po moj tel a na tym tel mojego D.nie ma polskich literek bo to niemczarski. Takze wybaczajcie!;)

    A moje 2kumpele w nocy urodzily zdrowe kluseczki. Ciocia sie cieszy!!;);)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 października 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa rob druga bete na sprawdzenie przyrostu. I szoruj do dobrego gina. Jeśli pecherzyk jest gdzies indziej to powinien zauważyć

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 13 października 2015, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu pożycz swojego kota. Jest lepszy od testow.
    Gratulacje ;)

    manabu lubi tę wiadomość

  • Musik Autorytet
    Postów: 282 247

    Wysłany: 13 października 2015, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2016, 07:51

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 października 2015, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Morwa rob druga bete na sprawdzenie przyrostu. I szoruj do dobrego gina. Jeśli pecherzyk jest gdzies indziej to powinien zauważyć
    Kochana wtedy zobaczyli go dopiero jak beta dochodziła 3000( miała powyżej 25000) ,więc łudzić się nie będę ,że teraz magiczny sprzed usg zobaczy coś przy tak niskiej becie. Jak nie będzie przyrastac tak jak trzeba to będę się wykłucać o tabletki poronne i nie będę już dawała sobie oczu mylić, że przy becie 1000 jeszcze na usg może nic nie być wydać bo to ściema jakich mało. W macicy ciążę widać wtedy napewno ,więc jak jej tam nie będzie to nie będę czekać na pęknięcie kolejnego jajowodu i na operację usunięcia go .

    A co do odczuć bo któraś pytała , to ciężko stwierdzić bo teraz po takich przejściach zawsze będzie przemawiała przeze mnie autosugestia i ból niekoniecznie może być tam gdzie nie trzeba on już siedzi gdzieś z tyłu głowy i atakuje wtedy kiedy zaczynam o tym myśleć. Taki już zryty organizm.

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 13 października 2015, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaaa no i wtedy pierwszy przyrost bety był dobry ,więc nie czekam tyle na środową betę co na piątkową:p szkoda ,że czas ,wtedy gdy jest potrzebny tak wolno płynie. Dość smutków na dziś ! Ja trzymam kciuki za Was a wy za mnie , ma być dobrze :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 października 2015, 08:44

    Emilia77, pepsunieczka lubią tę wiadomość

‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ