X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 15 października 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie sikam na patole boje sie;)
    Czekam cierpliwie;)...pewnie lipa bedzie, dobrze,ze D.dzis z niemiec wraca bede miala sie z kim upic i trwonic pieniadze z zalu;)

    mana, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 15 października 2015, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszlamamo sikaj sikaj na patola. I to biegusiem.

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 15 października 2015, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj zyc!;) Czekam. Poza tym wrzucilam dwa dni temu testy za szafe zeby mnie nie korcilo i nie siegne;)

  • TakaSobie Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 października 2015, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) wreszcie po roku starań nam się udało :) jestem w czwartym tygodniu i 4 dniu ciąży wg miesiączki a wg beta hcg koniec trzeciego tygodnia. Moje drogie pomóżcie kiedy wybrać się do lekarza żeby już serduszko byłowwidać???

    blondyna5555, bizona, kattalinna, Morwa, ewelinka2210, Vesper, Blondik, Migracja, Kjopa3, Emilia77 lubią tę wiadomość

    TakaSobie
  • TakaSobie Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podam moje objawy : okres trwał 12 dni. Z tym ze na 5 dzień nie było nic a później od 6 dnia plamienia co by mogło sugerować ze zaszłam w ciaze w 1 dzień cyklu wtedy było przytulanko nie było tak fest tego okresu hehe :) plamienie inplantacja w 6 dniu przez kolejne dni. Taka Brązowa maź czasem. W 7 dniu ból brzucha zawroty głowy mdłości i tak do dzisiaj. Od 7 dnia także powoli coraz mocniej ból piersi. Parę dni temu doszedł głód. A w brzuszku mam wrażenie ze jakaś piłeczkę mam :) powodzenia i wytrwałości wszystkim staraczkom życzę :) jeszcze jedna sprawa w tym cyklu całkowity luz i rozluźnienie. Olałam temperatury i nie myślałam o tym. A przez kilka dni mnie tak brzuch bolał i biegunka raz i zaparcia ze dwa dni płakałam bo myślałam że zachorowałam na raka :)

    TakaSobie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakaSobie wrote:
    Cześć dziewczyny :) wreszcie po roku starań nam się udało :) jestem w czwartym tygodniu i 4 dniu ciąży wg miesiączki a wg beta hcg koniec trzeciego tygodnia. Moje drogie pomóżcie kiedy wybrać się do lekarza żeby już serduszko byłowwidać???
    Gratulacje, chciałabym w końcu móc się również pochwalić, że po 2 latach się udało.. ale na razie czekam.

  • blondyna5555 Autorytet
    Postów: 1056 1002

    Wysłany: 15 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję!!! <3 <3 <3
    Między 6-7 tygodniem niby widać serduszko, chociaż pewnie u każdej jest inaczej, ja bym poszła od razu do ginekologa mimo że jest jeszcze wcześnie, ja byłam u ginekologa w 5 tygodniu, ale teraz bym poszła nawet wcześniej.
    Jak nie miałaś problemów z ciążą czy ze zdrowiem to nie musisz się obawiać. :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 09:51

    sierpień 2013 - 4 tc [*] Marzec 2015 - 6 tc [*]

    f2wlio4p4502qaxq.png
    w4sqyx8d4ksw6lib.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też poszłabym od razu gdybym wiedziała, że się udało. Nie zaszkodzi, a już na pewno jakieś zalecenia da i będziesz spokojniejsza :)

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 15 października 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakaSobie wrote:
    Podam moje objawy : okres trwał 12 dni. Z tym ze na 5 dzień nie było nic a później od 6 dnia plamienia co by mogło sugerować ze zaszłam w ciaze w 1 dzień cyklu wtedy było przytulanko nie było tak fest tego okresu hehe :) plamienie inplantacja w 6 dniu przez kolejne dni. Taka Brązowa maź czasem (...)






    serdecznie gratuluję Ci ciąży!!:)

    ale coś tu chyba namieszałaś, bo jeśli twierdzisz, ze zaszłaś w ciążę 1 dnia cyklu podczas słabego krwawienia, i implantacja zarodka wystąpiła przed domniemaną owulacją to chyba jesteś następczyną Maryi Panny....

    albo ja już cos źle czytam

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 10:13

    Mona_M, mana, Blondik, kapturnica, Sabina, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 15 października 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:45

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Przyszła mamo chyba dobrze czytasz niestety...
    Ale ja bym tak szybko z tą teorią nie biegła do ginekologa. Jak masz badanie BHCG i przyrasta to poczekaj do 6-7 tygodnia.

    mana lubi tę wiadomość

  • TakaSobie Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 października 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    TakaSobie wrote:
    Podam moje objawy : okres trwał 12 dni. Z tym ze na 5 dzień nie było nic a później od 6 dnia plamienia co by mogło sugerować ze zaszłam w ciaze w 1 dzień cyklu wtedy było przytulanko nie było tak fest tego okresu hehe :) plamienie inplantacja w 6 dniu przez kolejne dni. Taka Brązowa maź czasem (...)






    serdecznie gratuluję Ci ciąży!!:)

    ale coś tu chyba namieszałaś, bo jeśli twierdzisz, ze zaszłaś w ciążę 1 dnia cyklu podczas słabego krwawienia, i implantacja zarodka wystąpiła przed domniemaną owulacją to chyba jesteś następczyną Maryi Panny....

    albo ja już cos źle czytam[/QUOTE


    Ja zle napisałam. Zaszłam na 100 procent w pierwszy dzień krwawienia ale nie jestem pewna czy to był okres czy krwawienie środcykliczne gdyż okres spóźnia się ponad tydzień. A prędzej nie było możliwości bo nie było starań.

    TakaSobie
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    Właśnie też nieogarniam - TakaSobie musiałaś zajść wcześniej i ten okres to nie był okres ;)
    no chyba jednak nie bo wg tego co napisała wcześniej cyt: " jestem w czwartym tygodniu i 4 dniu ciąży wg miesiączki a wg beta hcg koniec trzeciego tygodnia"

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 15 października 2015, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie Taka to sobie zachodzi w ciążę...taka co bladego pojęcia nie ma co i jak...

    emaj pożycz mina dziś swój wełniany uniform, muszę się schować!:)

    taka sobie, gdybyś zaszła w 1 dzień cyklu jak piszesz to byłabyś w tym 4 tyg ciąży...ale jeśli to było krwawienie śródcykliczne i zaszłabyś w poprzednim cylku to byłabyś gdzieś już w 5-6 tyg...
    ale piszesz, ze się nie starałaś....

    nie wiem, ciesz się ciążą, zdrowia dużo życzę:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 10:23

    mana, kapturnica, Mimbla lubią tę wiadomość

  • TakaSobie Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 października 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spóźnił się miało być. Wogole co to za teksty o Mari Panny ja się cieszę chce się swoimi przeżyciami podzielić a wy takie teksty i wogole co to za tekst ze ja mam się nie cieszyć?

    TakaSobie
  • TakaSobie Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 października 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyszła mamo weszłas mi do łóżka ze wiesz co i jak?

    TakaSobie
  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 15 października 2015, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:45

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 15 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ejjj no jesli piszesz, ze zaszłaś w ciąże w 1 dzień cyklu to jakie mają być teksty?

    żartobliwe i tyle:)

    cieszymy się z każdej ciąży!!:)

    mana, pepsunieczka, kapturnica, Sabina, Mimbla lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TakaSobie wrote:
    Spóźnił się miało być. Wogole co to za teksty o Mari Panny ja się cieszę chce się swoimi przeżyciami podzielić a wy takie teksty i wogole co to za tekst ze ja mam się nie cieszyć?
    Taka teoria wynika z tego, że zaszłaś w ciążę w okresie niepłodnym, chyba że masz koszmarne zawirowania hormonalne, ale nie masz gdyż z tego co piszesz beta HCG wskazuje na ciążę młodszą niż ze standardowej owulacji, a skoro młodszą to oznacza, że owulacja była później niż standardowo A WIĘC na 100 % nie podczas okresu. Skoro podczas okresu jej nie było to jak zaszłaś w ciążę?
    I tu pojawia się wątek Niepokalanego poczęcia.

    mana, pepsunieczka, Blondik, kapturnica, Mimbla, iwcia77 lubią tę wiadomość

  • TakaSobie Koleżanka
    Postów: 63 14

    Wysłany: 15 października 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krwawienie 14 wrzesień. Wtedy przytulanko. 19 wrzesień inplantacja. Dziś mamy 15 październik co daje nam 32dc. I na co wychodzi? Trzeci tydz! Chyba chcecie zdenerwować kobietę w ciąży

    TakaSobie
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ