X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 15 października 2015, 17:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    20151015-171229.jpg


    Czuje presje! Ale robi sie, matka nie zawiedzie!!;)

    Vesper, Bratek, emaj, kattalinna, Karolina_karolina lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 15 października 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heja :)
    dziewczyny - możliwe, że castagnus mi owulację przyspieszył o całe 2 dni, zatem juz jestem w ciąży, tylko muszę to testem za dwa tygodnie potwierdzić.
    Ale póki co to - czy któraś moze zajrzeć do mnie na wykres i powiedzieć, że jestem po owulacji już? Dzić zaplamiłam okropnie, to było nawet krwawienie lekkie - zapodałam sobie w ten sposób dupka w 14dc...
    c5c931704a66c12dd9475ad26f83ea6a.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 ja też biorę castagnus od tego cyklu i u mnie owulacja też wyjątkowo była 2 dni wcześniej niż zawsze, więc wszystko możliwe :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o, u mnie też pierwszy, a zarazem ostatni, bo ciążę juz mam, tylko jeszcez niezagnieżdżoną, dlatego testy nie wyjdą :D

    alinka poka poka wykres

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 17:59

    kattalinna lubi tę wiadomość

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 15 października 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emaj wrote:
    JEEEEE! Czyżby to był golf do majtek?

    przebiegła Ty!!! zgadłaś!!:P

    Bratek lubi tę wiadomość

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 15 października 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Jenny u Ciebie to albo bolszewik sie dlugo wgryzal i temu testy go nie pokazywaly. Albo ovu mialas w 28dc (jak pamietam) i zaskoczylas z tego <3 dzien wczesniej.

    Opcje są dwie :) nie muszę wiedzieć z jakiej przyczyny i w którym dniu - ważne że jest :) Chociaż i tak mi się zdaje że owulacja była później :)

    Bratek lubi tę wiadomość

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 października 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    o, u mnie też pierwszy, a zarazem ostatni, bo ciążę juz mam, tylko jeszcez niezagnieżdżoną, dlatego testy nie wyjdą :D
    Przepraszam, ale zżera mnie ciekawość - a skąd się takie rzeczy wie? ;)

    P.S. Na razie mam tylko wyniki CRP. Są dobre: 0,5mg/l [0,0-5,0] - czyli jeśli @ przyjdzie, droga do HSG czeka na nas otworem (mam nadzieję ;) bo posiewy wyszły ponoć idealne).
    Cieszę się :) Liczę się z denną betą, ale wysokie CRP naprawdę by mnie wkurzyło ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2015, 18:32

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 15 października 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek, wie się i już! Ja na ten przykład jestem na początku drugiego tygodnia ciąży, a co :) po drodze jeszcze tylko aleksis, potem trochę czekania i dwie kreski na patyku właściwym i zielona kropa na wykresie :)

    Bratek, Marta.83, JennyXS lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Elza :) Autorytet
    Postów: 311 263

    Wysłany: 15 października 2015, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    Eliza Twoj pytong tez 600km od domu? Moze to ten sam co moj?;);)
    A do sluzu to cyba zawsze po owu jest kremowy albo lepki. To oczywista oczywistosc.

    No chyba nie ten sam... mam taką nadzieję :p
    A co do śluzu to zawsze jest kremowy tylko w tym cyklu dziwnie rozciagliwy. Stąd moje pytanie.
    Ale że co miesiac jestem w ciąży urojonrj to już miałam nadzieję, że to jest jakiś dobry znak.

    Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Przepraszam, ale zżera mnie ciekawość - a skąd się takie rzeczy wie? ;)

    zaklinam rzeczywistośc ;) tak naprawdę ja nic nie wiem, po ostatnich moich przebojach i betą równą 5,0 w 11dpo... próbuję się optymistycznie nastawiać ;)

    Bratek, kattalinna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elza :) wrote:
    No chyba nie ten sam... mam taką nadzieję :p
    A co do śluzu to zawsze jest kremowy tylko w tym cyklu dziwnie rozciagliwy. Stąd moje pytanie.
    Ale że co miesiac jestem w ciąży urojonrj to już miałam nadzieję, że to jest jakiś dobry znak.

    Nie pozostaje nic innego jak uzbroić się w cierpliwość.


    ja po luteinie miałam taki właśnie biały rozciągliwy lekko

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 15 października 2015, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    zaklinam rzeczywistośc ;) tak naprawdę ja nic nie wiem, po ostatnich moich przebojach i betą równą 5,0 w 11dpo... próbuję się optymistycznie nastawiać ;)
    Ufff, bo już się bałam, że Ty tak na poważnie ;)
    Zaciskam kciuki za pomyślny bieg wydarzeń :)

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalina jest w 2 tyg ciąży, a ja w trzecim :) jeszcze parę dni i płeć będziemy znały :D

    Bratek, kattalinna lubią tę wiadomość

  • karolka22 Autorytet
    Postów: 887 606

    Wysłany: 15 października 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 października 2016, 21:00

    cl2sjfv.png
  • Elza :) Autorytet
    Postów: 311 263

    Wysłany: 15 października 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karolka22 wrote:
    U mnie biały rozciagliwy śluz po owulacji zwiastuje najczęściej nadejście @ :)

    Karolka22 dzięki za info :)
    Na fioletowe stronie mocy przeczytałam,że jednak może to być dobry znak ale nie ma co się stresować bo do testowania jeszcze duuuużo czasu.

    Dzięki za swoje opinie:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    o, u mnie też pierwszy, a zarazem ostatni, bo ciążę juz mam, tylko jeszcez niezagnieżdżoną, dlatego testy nie wyjdą :D

    alinka poka poka wykres

    niestety nic na nim nie ma, bo w tym miesiacu nie mierzylam temperatury. Jedyne co to zrobilam testy owulacyjne jak mnie z zaskoczenia jajniki zaczely bolec wczesniej niz zawsze.

    Ale powiem Wam więcej, ja też wiem że jestem w ciąży!! Cycki mnie swędzą od owulacji i wiem, że to na pewno właśnie to! Zawsze bolały, a tym razem inaczej :)

    Powiem więcej, dzisiaj w Smyku kupiłam małe buciki i w niedziele na imieniny męża zrobię test i na pewno będą dwie kreski. I prezent z głowy. Ale ponieważ to dopiero będzie 11dpo i nie wiadomo jak ten test się zachowa (czy zechce tak wczesnie odkryc przede mna prawde) to w zapasie kupilam tez koszule :)

    kattalinna, jahmich, Pełna Nadziei lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alinka, mi ostatnio facelle strmieniowy pokazał badziocha przy becie równej 5 (potem przy becie 3,6 tez pokazywał, lecz jeszcze bledszy był). Więc jak chcesz szybko wiedzieć, to ten test pokazuje wcześnie ;)

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 15 października 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam dziwaczny cykl :/ w 12 dniu szyjka była miękka, otwarta, czułam i prawy i lewy jajnik, później pojawił się kremowy śluz... No ale chyba to było nic... :P planowo owu powinnam mieć w 19 dniu cyklu czyli to będzie niedziela... i tak też się czuję :) jajnik lewy daje o sobie znać. Szyjka wędruje do góry i się otwiera. ii... nie wiem no... dziwacznie

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 15 października 2015, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie juz plamienia, rano byl spadek tempki, a jutro pewnie @ ....wrr...

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
‹‹ 118 119 120 121 122 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ