Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 24 października 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucek475 wrote:
    już wyrzuciłam podczas sobotnich porządków :(
    ale ewidentnie było widać ze ten z rossmana wyszedł bardzo bledziusieńki a z apteki dwie kreski takie same
    To w takim razie powtórz test jutro na obu powinno być już widać pozytyw. Najprawdopodobniej jeden i drugi ma inną czułość. Ja robiłam te z domowego laboratorium to u mnie pozytyw wyglądał tak ,że jedna kreska była od drugiej mocniejsza. Dzień wcześniej były takie same co też zaznaczyłam jako pozytyw ,ale ten drugi bardziej biorę za pozytyw ;)

    Lucek475 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 24 października 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kurde :( nie tak miało być. Listopad jest Twój :* będziesz miała małego powstańca a ja będę ciągle Cię zarażać aż do skutku :)
    Nie było ciśnienia, nie ma rozczarowania ;)
    Morwa, a jak Ty sięczujesz? Wszystko w porządku?

    Morwa lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 24 października 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Nie było ciśnienia, nie ma rozczarowania ;)
    Morwa, a jak Ty się czujesz? Wszystko w porządku?
    Dziękuję, że pytasz, czuje się dobrze na chwilę obecną :) chociaż bywa różnie.

    malika89, Bratek lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc dziewczyny
    ja jutro sikam, w 11dpo...
    ale mam takie podejrzenia, że mi chujowe testy ciągle sprzedają i tylko jedna kreska wychodzi. Będę reklamować, przecież to niemożliwe w 4 tyg ciąży :D

    Morwa, opóźniona, nick nieaktualny, pepsunieczka, JennyXS lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 24 października 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    cześc dziewczyny
    ja jutro sikam, w 11dpo...
    ale mam takie podejrzenia, że mi chujowe testy ciągle sprzedają i tylko jedna kreska wychodzi. Będę reklamować, przecież to niemożliwe w 4 tyg ciąży :D
    Nie martw się w razie wu pozwiemy ich do sądu :D szukam dobrego adwokata, chociaż mam cichą nadzieje,że się nie przyda. Niech się nastraszą testy jedne i firmy je produkujące. Chcemy pozytyw! Same pozytywy!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GDZIE JEST POZYTYW ! GDZIE JEST POZYTYW!

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 24 października 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    GDZIE JEST POZYTYW ! GDZIE JEST POZYTYW!
    Musisz dobrze wylosować i mieć szczęście (jak w hazardzie). Jeden na ileś się trafia ,koniecznie wybierz właściwy bo jak nie to czeka Cię karny kibelek pocieszycielek :p ooo taki

    http://iv.pl/images/77267338493455509599.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 24 października 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    GDZIE JEST POZYTYW ! GDZIE JEST POZYTYW!
    A nie możesz poprosić farmaceutkę o pozytywny test ciążowy? Takie też sprzedają ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:43

    pepsunieczka lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 24 października 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://iv.pl/images/92132452004293033609.jpg

    kattalinna, nick nieaktualny, Migracja, JoHanna, Klaudia90 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i tak jak myślalam, kolejny popsuty jednokreskowy test... :)

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 25 października 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze ze dwa, trzy dni trzeba poczekać na pozytywny wynik? To dopiero 11 dpo. Wykres wygląda obiecująco.

    Morwa lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 25 października 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza? Żadnych nowych kotków :-) ja czekam dalej na Ridźa gdzieś się za podział drań

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymalam. Mam bladziocha. Ale zaznaczę dopiero jutro po becie... Aaa.... Happy

    Morwa, Migracja, jahmich, Vesper, Bratek, Emilia77, kattalinna, kirys, pepsunieczka, Karolina_karolina, Kjopa3, JennyXS, Klaudia90, emaj, ewelinka2210, blondyna5555 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 25 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchewa wrote:
    Nie wytrzymalam. Mam bladziocha. Ale zaznaczę dopiero jutro po becie... Aaa.... Happy
    Gratulacje :* trzymam kciuki za jutrzejszą bete :*:*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 25 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchewa wrote:
    Nie wytrzymalam. Mam bladziocha. Ale zaznaczę dopiero jutro po becie... Aaa.... Happy
    g.gifr.gifa.gift.gifu.gifl.gifa.gifc.gifj.gife.gifempty.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17075 27203

    Wysłany: 25 października 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprowadziłam na listę Aniołkową wróżkę ,gdyż nie będziemy zabierać kotków bo one zmieniły sobie datę porodu i lada chwila wrócą na swoje miejsce . Jedyne co znika to kolor czerwony przy nicku bo na kolejnej liście może być inny, a Lenincat niech nadal czuwa :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 25 października 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewa, gratuluję <3!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje i mam nadzieję, że jutrzejsza beta wszystko potwierdzi :-)

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 25 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewa gratulacje:) pieknej bety zycze:) pieknie rozpoczniesz ostatni tydzien pazdziernika:)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 25 października 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewa Gratuluję i trzymam kciuki za betę <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ