Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 24 października 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucek475 wrote:
    już wyrzuciłam podczas sobotnich porządków :(
    ale ewidentnie było widać ze ten z rossmana wyszedł bardzo bledziusieńki a z apteki dwie kreski takie same
    To w takim razie powtórz test jutro na obu powinno być już widać pozytyw. Najprawdopodobniej jeden i drugi ma inną czułość. Ja robiłam te z domowego laboratorium to u mnie pozytyw wyglądał tak ,że jedna kreska była od drugiej mocniejsza. Dzień wcześniej były takie same co też zaznaczyłam jako pozytyw ,ale ten drugi bardziej biorę za pozytyw ;)

    Lucek475 lubi tę wiadomość

    preg.png
  • malika89 Autorytet
    Postów: 1288 2304

    Wysłany: 24 października 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kurde :( nie tak miało być. Listopad jest Twój :* będziesz miała małego powstańca a ja będę ciągle Cię zarażać aż do skutku :)
    Nie było ciśnienia, nie ma rozczarowania ;)
    Morwa, a jak Ty sięczujesz? Wszystko w porządku?

    Morwa lubi tę wiadomość

    <3 Synek - 3740g i 61cm szczęścia <3 urodzony 40+1 tc.
    dqpr3e5ekt0iowfy.png
    Start: 06/2015 -> 2 cykl zakończony 26.08.2015 [*] 6t+6dc.
  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 24 października 2015, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malika89 wrote:
    Nie było ciśnienia, nie ma rozczarowania ;)
    Morwa, a jak Ty się czujesz? Wszystko w porządku?
    Dziękuję, że pytasz, czuje się dobrze na chwilę obecną :) chociaż bywa różnie.

    malika89, Bratek lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześc dziewczyny
    ja jutro sikam, w 11dpo...
    ale mam takie podejrzenia, że mi chujowe testy ciągle sprzedają i tylko jedna kreska wychodzi. Będę reklamować, przecież to niemożliwe w 4 tyg ciąży :D

    Morwa, opóźniona, nick nieaktualny, pepsunieczka, JennyXS lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 24 października 2015, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    cześc dziewczyny
    ja jutro sikam, w 11dpo...
    ale mam takie podejrzenia, że mi chujowe testy ciągle sprzedają i tylko jedna kreska wychodzi. Będę reklamować, przecież to niemożliwe w 4 tyg ciąży :D
    Nie martw się w razie wu pozwiemy ich do sądu :D szukam dobrego adwokata, chociaż mam cichą nadzieje,że się nie przyda. Niech się nastraszą testy jedne i firmy je produkujące. Chcemy pozytyw! Same pozytywy!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 października 2015, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    GDZIE JEST POZYTYW ! GDZIE JEST POZYTYW!

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 24 października 2015, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    GDZIE JEST POZYTYW ! GDZIE JEST POZYTYW!
    Musisz dobrze wylosować i mieć szczęście (jak w hazardzie). Jeden na ileś się trafia ,koniecznie wybierz właściwy bo jak nie to czeka Cię karny kibelek pocieszycielek :p ooo taki

    http://iv.pl/images/77267338493455509599.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 24 października 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta.83 wrote:
    GDZIE JEST POZYTYW ! GDZIE JEST POZYTYW!
    A nie możesz poprosić farmaceutkę o pozytywny test ciążowy? Takie też sprzedają ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 22:43

    pepsunieczka lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 24 października 2015, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://iv.pl/images/92132452004293033609.jpg

    kattalinna, nick nieaktualny, Migracja, JoHanna, Klaudia90 lubią tę wiadomość

    preg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 07:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i tak jak myślalam, kolejny popsuty jednokreskowy test... :)

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 25 października 2015, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może jeszcze ze dwa, trzy dni trzeba poczekać na pozytywny wynik? To dopiero 11 dpo. Wykres wygląda obiecująco.

    Morwa lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 25 października 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co tu taka cisza? Żadnych nowych kotków :-) ja czekam dalej na Ridźa gdzieś się za podział drań

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wytrzymalam. Mam bladziocha. Ale zaznaczę dopiero jutro po becie... Aaa.... Happy

    Morwa, Migracja, jahmich, Vesper, Bratek, Emilia77, kattalinna, kirys, pepsunieczka, Karolina_karolina, Kjopa3, JennyXS, Klaudia90, emaj, ewelinka2210, blondyna5555 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 25 października 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchewa wrote:
    Nie wytrzymalam. Mam bladziocha. Ale zaznaczę dopiero jutro po becie... Aaa.... Happy
    Gratulacje :* trzymam kciuki za jutrzejszą bete :*:*

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    preg.png
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 25 października 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marchewa wrote:
    Nie wytrzymalam. Mam bladziocha. Ale zaznaczę dopiero jutro po becie... Aaa.... Happy
    g.gifr.gifa.gift.gifu.gifl.gifa.gifc.gifj.gife.gifempty.gif

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Morwa Autorytet
    Postów: 17069 27156

    Wysłany: 25 października 2015, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprowadziłam na listę Aniołkową wróżkę ,gdyż nie będziemy zabierać kotków bo one zmieniły sobie datę porodu i lada chwila wrócą na swoje miejsce . Jedyne co znika to kolor czerwony przy nicku bo na kolejnej liście może być inny, a Lenincat niech nadal czuwa :)

    Vesper lubi tę wiadomość

    preg.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 25 października 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewa, gratuluję <3!

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 października 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje i mam nadzieję, że jutrzejsza beta wszystko potwierdzi :-)

  • Paolala Autorytet
    Postów: 898 872

    Wysłany: 25 października 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewa gratulacje:) pieknej bety zycze:) pieknie rozpoczniesz ostatni tydzien pazdziernika:)

    Aniołek 6tc 14.02.16 [*] Córcia 10tc 13.06.16 [*]

    ...kiedyś będzie jeszcze pięknie...
  • Kjopa3 Autorytet
    Postów: 2759 2776

    Wysłany: 25 października 2015, 16:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marchewa Gratuluję i trzymam kciuki za betę <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    f2wlx1hpc3bq5aq6.png
    19 cykl starań-od 10.2014r.-14 cpp <3
    06.07.2009r - synuś
    04.2015r- 10tc [*]
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ