X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • kirys Autorytet
    Postów: 823 761

    Wysłany: 26 września 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odstawiłam Bromka i też raczę się winem - czerwonym oczywiście :-)

    Helenka <3 Rośnij zdrowo córeczko!
    km5smg7ygfmqp0h0.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 września 2015, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiecie mi jak odczuwacie owulacje ? Bo już sama nie wiem czy to przez wino czy coś już sobie nakręcam, może ją tu nie powinnam pić ;)?

    wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 26 września 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    coś tam kłuje, coś tam leci i jest chcica:)

    kattalinna, Morwa lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 września 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    coś tam kłuje, coś tam leci i jest chcica:)
    Eee to to nie to :p może to pan kupa albo inna dziwna rzecz. U mnie leje się tylko wino :p testy Alexisowe ujemne :D

    przyszła mama 2, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 26 września 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa pamiętaj, że ja bardzo dziwny przypadek jestem, także mną się nie sugeruj:P

  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 26 września 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurtka flak - liczyłam na jakiegoś dzielnego, październikowego rewolucjonistę! B-)
    Poszłam dziś na monitoring - 10dc, a mizernota. Endometrium takie sobie, prawy jajnik śpi, a na lewym dużo drobizny - no jak dobrze porozciągać miarkę, to z jeden 12mm by się znalazł ;) (w zeszłym cyklu był ładny 16mm w 10dc :) ).
    Coś mi się zdaje, że w tym cyklu będę polewać sobie winko bez baczenia na kolor :P :P :P ;/

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 26 września 2015, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa gdzies troche kluje chwilami zaboli, leci jakbym potrzebowala tena lady. Chcicy u mnie nie zauwazam. Ale ja to aseksualna jestem i seks dla przyjemności to moglby byc z dwa razy do roku.

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 września 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Kurtka flak - liczyłam na jakiegoś dzielnego, październikowego rewolucjonistę! B-)
    Poszłam dziś na monitoring - 10dc, a mizernota. Endometrium takie sobie, prawy jajnik śpi, a na lewym dużo drobizny - no jak dobrze porozciągać miarkę, to z jeden 12mm by się znalazł ;) (w zeszłym cyklu był ładny 16mm w 10dc :) ).
    Coś mi się zdaje, że w tym cyklu będę polewać sobie winko bez baczenia na kolor :P :P :P ;/
    Może właśnie o to chodzi i by lać wino, kochać się i nie zastanawiać się czy coś z tego będzie? Ja w cyklu ,w którym zaszłam miałam w 12dc pęcherzyk 25 mm i wyszła z tego ciąża pozamaciczna, a teraz w 12 dc mam pęcherzyk 19mm oraz drugi 17-18mm ( przy większej dawce clo) , tez bym mogła powiedzieć ,że mizernie w tym cyklu ale może właśnie tak ma być i coś z tego będzie? Ktoś, kto ma przetrwać i zaistnieć w moim życiu naprawdę i do końca moich dni ? Ja to sobie tak tłumacze, co będzie to będzie... los pokaże ,narazie Ciesze się życiem :)

    Bratek, stacey, Vesper lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 26 września 2015, 22:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam łatwiej z określeniem bo mam regularne cykle i chyba psyche po prostu daje znać organizmowi co ma robić. A robi tyle, że przecieka, a w zasadzie się ciągnie, jajniki nak***** wiają, a ostatnio zauważam też ból macicy, zwany owulacyjnym. Gdy miałam gdzieś kwestie owulacji itp. to mnie nigdy nic nie bolało albo o tym nie wiem. Z chcicą różnie, przeważnie występuje

    zem3qps6in5tddof.png
  • Bratek Autorytet
    Postów: 1744 2331

    Wysłany: 26 września 2015, 22:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Może właśnie o to chodzi i by lać wino, kochać się i nie zastanawiać się czy coś z tego będzie? Ja w cyklu ,w którym zaszłam miałam w 12dc pęcherzyk 25 mm i wyszła z tego ciąża pozamaciczna, a teraz w 12 dc mam pęcherzyk 19mm oraz drugi 17-18mm ( przy większej dawce clo) , tez bym mogła powiedzieć ,że mizernie w tym cyklu ale może właśnie tak ma być i coś z tego będzie? Ktoś, kto ma przetrwać i zaistnieć w moim życiu naprawdę i do końca moich dni ? Ja to sobie tak tłumacze, co będzie to będzie... los pokaże ,narazie Ciesze się życiem :)
    To zostaw sobie ten 19mm, a mnie pożycz drugi, co? ;)
    U nas po dzisiejszej wizycie zagęszczenie ruchów ;) Po weekendzie posiewy i w następnym cyklu HSG, a potem startujemy ze stymulacją.
    Idę cydr chlupnąć - a co! Jabłka, jabłuszka.... to dopiero jest źródło zdrowia!!!!!! B-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2015, 22:42

    Morwa, Vesper lubią tę wiadomość

    W 12 cs... <3 :) SYN <3 :-D
    3jvz2n0asudxzqnn.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 26 września 2015, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    To zostaw sobie ten 19mm, a mnie pożycz drugi, co? ;)
    U nas po dzisiejszej wizycie zagęszczenie ruchów ;) Po weekendzie posiewy i w następnym cyklu HSG, a potem startujemy ze stymulacją.
    Idę cydr chlupnąć - a co! Jabłka, jabłuszka.... to dopiero jest źródło zdrowia!!!!!! B-)
    Nie ma sprawy:D jak ma Ci to pomóc to chętnie się podziele :) a jabłuszka to same zdrowie ,więc co ? NA ZDROWIE!

    Bratek, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 27 września 2015, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:38

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 27 września 2015, 00:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak z ciekawości bo dziś to chyba coś z księżycem było. Ogląda ktos?

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 września 2015, 01:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    A tak z ciekawości bo dziś to chyba coś z księżycem było. Ogląda ktos?
    Następnej nocy to ma być , nie tej obecnej ,więc wszystko przed Tobą :*

    Dobranoc :*:*:*

    wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 września 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To dziewczyny pochlały, że jeszcze cisza na forum ;)

    Dzień dobry i miłego dnia :) piękna pogoda za oknem :)

    Morwa lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 września 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja odnotowałam pozytywny test owulacyjny i mimo wczorajszego pijaństwa najniższą z moich dotychczasowych temperatur :) także jest coś na rzeczy :D a szyjka to już meksyk :) ta noc będzie owocna ! Juhuuu

    kattalinna, malika89, emaj, Bratek, Kjopa3, wróżbitka, stacey lubią tę wiadomość

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 27 września 2015, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będzie bolszewiczek, super :D

    Morwa lubi tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 27 września 2015, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa korzystaj z pieknego dnia, wyciagnij pytonga na spacer do lasu i zbierajcie grzyby ;)

    Serio to dziś będzie? To Moze się uda obejrzec

    Morwa lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 27 września 2015, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Morwa korzystaj z pieknego dnia, wyciagnij pytonga na spacer do lasu i zbierajcie grzyby ;)

    Serio to dziś będzie? To Moze się uda obejrzec
    Tak :) super księżyc ma być w nocy z 27 na 28, z Niedzieli na Poniedziałek, czyli dziś:)

    Bratek, stacey lubią tę wiadomość

  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 27 września 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! Tez wczoraj zaszalam z winem :)
    U mnie chyba nici z ovu , testy negatywne. Wczoraj coprawda zrobilam zamiast o 18 zrobilam o 2 w nocy ale byl skubany bardziej negatywny niz w piatek wiec juz dzis nawet nie robie

‹‹ 26 27 28 29 30 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ