X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 października 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stacey gratulacje :)

  • pepsunieczka Autorytet
    Postów: 1182 666

    Wysłany: 5 października 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też jakaś chandra dopadła :(
    Siedzę i czytam jakie badania jeszcze zrobić i gdzie jak wpadnę do Pl...musze zmienić ginekologicznego konowała...muszę sie zagłebić bo gdzieś problem we mnie jest zrobie ft3 i 4 ,AMH,....w 38 rż to już chyba powinnam...

    Ej też sobie dziś poleje...mam martini rosso z resztà wsio raw no byle wyluzować...

    ..ile jeszcze i czy wogóle...
    ...może teraz...
    gann3e3ka9ve6mzn.png
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 5 października 2015, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka a Ty jak tam? Jutro test powtarzasz? 5rzymam kciuki za mocną kreseczkę :)

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 5 października 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja sie oczytałam o ananasie i szybko po niego pojechałam...aż jęzor piecze!
    inwestuje w tego bolszewika i siły psychiczne i finanse ponad normę :)

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 października 2015, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję mamie kolejnego bolszewika :) betę najlepiej po 48 godzinach powtórzyć, Twój plan jest zatem idealny :)

    Przyszła mama, ananas jest super :) ja dziś standardowo będę pogryzać :) ale wina to z wczorajszej flaszki chyba z pół kieliszka zostało. Zażyję zatem w charakterze lekarstwa ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 5 października 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka, Twój wykres ładnieje coraz bardziej :) sikasz jutro?

    zem3qps6in5tddof.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 października 2015, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Pauletta oby kolejny cykl byl bardziej hojny w <3.


    Morwa podak wspolrzedne. Juz na miotle wskakuje. Uwielbiam miody pitne.
    Haha odpalaj miotłe i wpadaj śmiało , w przenośni i dosłownie :) byłam w tym roku na świecie miodu, więc się obkupiłam w midne trunki , także kilkanaście butelek czeka :D

    stacey lubi tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 5 października 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja myślę ze na dziecko nigdy nie bedzie odpowiedniego czasu. Zawsze znajdzie sie cos. co bedzie torowc droge. Ot taka refleksja. A jak juz dojdziemy do wniosku ze jednak chcemy dziecko to moze byc za pozno. Bo wiek niestety nie sprzyja.

    A ze ja chce mie. Gromadke to zaczynam dzialac wczesnie. Zeby do 30 sie wyrobic przynajmniej z polowa planu :D

    Pepsunieczka no to ja mma tak samo. Lekarza juz sobie zaklepalam dzis. Badania juz wyczailam gdzie ktore tansze. I jak tam dojechac ;) teraz tylko na samolot czekac.

    Jeslo dojade dzis do sklepu to jutro zatestuje. Inaczej nie mam testu wiec nie mam jak testowac. Chyba ze z rana bym nie sikala zanim bym do domu nie dojechala (wiem ze dalabym rade bo w pracy czasami musze wytrzymac kilka godzin bez toalety). A od momentuwstania z lozka i dojazd do domu mija raptem niecale 30 min.

    Kattalinna a jutro bedzie w dol. Bo juz dwa dni bylo w gore. Taki moj wykres sprytny. Ze sie bawi ze mna.


    Morwa za 5 monut zamykam i lece. Nie wypij wszystkiego beze mnie.

    Morwa, Vesper, kattalinna lubią tę wiadomość

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 5 października 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    1376249946-by-kyd-600.jpg

    wpadłam z moją ulubienicą.
    strzeżcie się cioty, ridże , małpy, okresy i inne świństwa! nikt mi tej listy nie zapaskudzi!

    stoję na warcie, możecie spać spokojnie:):)

    Morwa, Impresja, Vesper, emaj, Paulette, kattalinna, mik82, Kjopa3, pepsunieczka, Bratek, Emilia77 lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 października 2015, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    1376249946-by-kyd-600.jpg

    wpadłam z moją ulubienicą.
    strzeżcie się cioty, ridże , małpy, okresy i inne świństwa! nikt mi tej listy nie zapaskudzi!

    stoję na warcie, możecie spać spokojnie:):)
    Tak trzymać! strzelaj do dziada, żeby się ciota u żadnej już nie pojawił przez 9 miesięcy ;)

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 5 października 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozycz ta spluwe. Czuje jak stoi gdzies kolo mnie i czeka na moment do ataku. Juz bardziej @ bolu brzucha miec nie moge

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 5 października 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ajjj już nie mam siły...przeganiam mendę ale ona sie niczego nie boi, nawet mej giwery;/ buuuu

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 5 października 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    witam się po przerwie spowodowanej pracowitym czasem.
    Przede wszystkim gratuluję Stacey <3 i Słońce <3
    Trzymam kciuki za zdrowe ciąże!

    Luna - dzięki za info o progesteronie!

    Morwa, skarbnico wiedzy, pozdrawiam!

    A ja właśnie nie bardzo wiem, co zrobić... dostałam na jebisza orungal. Ale wiecie co? tam jest napisane, że w cyklu, w którym się go stosuje nie wolno zajść w ciążę... jakiś paskudny ten dziad orungal :P W środę idę jeszcze raz do lekarza, no...i kurde nie wiem, co zrobić. Bo biocenoza wyszła ok, a jednak coś tam się dzieje. Przed wizytą w środę zrobię jeszcze PH test, zobaczymy.
    Brać czy nie brać? oto jest pytanie :P
    A jak wezmę orungal, to mogę jutro łyknąć %? idziemy na wesołą, proszoną kolację :D

    ech

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 20:08

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 października 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam takiego dola ze nie widac mnie z niego :(

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 5 października 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:41

    Vesper, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 października 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper ja Ci niestety nie pomogę bo się z Ibiszem- Jebiszem nie widzę, więc nie interesują mnie zbytnio leki na tą mende. Najlepiej zapytaj lekarza. Może jest jakiś inny skuteczny lek ,z którym będziesz mogła się starać a ten zostawisz sobie na zaś?

  • JoHanna Autorytet
    Postów: 593 488

    Wysłany: 5 października 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trza się pocieszać :) Zgadnijcie co jest najlepsze na pocieszenie. Otóż dwie rzeczy - czekolada i alkohol. Zaznaczam, że można wybrać dwie rzeczy. Jako, że ja swój dołek zaliczyłam w niedzielę, mogę z czystym sumieniem pić winko :D

    Edit: i jeść czekoladę. Jak mawiała Scarlet O'Hara resztą zajmę się jutro :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 20:23

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

    "Sko­ro nie można się cofnąć, trze­ba zna­leźć naj­lep­szy sposób, by pójść naprzód" P. Coelho
  • pigułka Autorytet
    Postów: 1989 1093

    Wysłany: 5 października 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper Orungal należy do leków grupy C- czyli Badania na zwierzętach wykazały działanie teratogenne lub zabójcze dla płodu, ale nie przeprowadzono badań z grupą kontrolną kobiet, lub nie przeprowadzono odpowiednich badań ani na zwierzętach, ani u ludzi. Więc lepiej się nie starać jak się go zarzywa

    3i49io4pwtvv3zn2.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 5 października 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zasiadam do miodu %%% :) bo coś czuje ,że mój dziedzic rodu będzie się wgryzać:p warto więc rozluźnić nieco mięśnie aby mu łatwiej było :D także ten tego

    http://iv.pl/images/71702720459441209651.jpg

    pigułka, Vesper, przyszła mama 2, kattalinna, mik82, Kjopa3, pepsunieczka, stacey lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 5 października 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emaj, dzięki za support!

    Morwa, no właśnie, ciągle się wahałam, czy brać orungal, bo to szybkie leczenie i wydawało mi się, że zaraz potem będziemy mogli wrócić do baraszkowania, ale...

    Dzięki, Pigułka, że napisałaś o leku. Chyba w takim razie poczekam do środy i zobaczę, co powie druga lekarka. Swoją drogą, lekarka wiedziała, że się staram... byłam w szoku po przeczytaniu ulotki :/

    no, nic, jutro będzie super wyżerka i % sobie nie odmówię :P

    idę zerknąć na lenincaty na pierwszej stronie :D

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko, niepłodność? - jak powiedzieć o tym innym?

Często bywa tak, że temat kłopotów z zajściem w ciążę jest owiany tajemnicą. Jak powiedzieć rodzinie i przyjaciołom o Waszych trudnych doświadczeniach związanych z przedłużającymi się staraniami o dziecko? Doświadczony psycholog, który na co dzień pracuje z parami zmagającymi się z niepłodnością - Justyna Kuczmierowska - proponuje napisanie listu. Sprawdź, co powinno znaleźć się w liście do bliskich osób. 

CZYTAJ WIĘCEJ