X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • Migracja Ekspertka
    Postów: 136 54

    Wysłany: 7 października 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    ależ świat mały:) studiowałam w Legnicy, często tam wpadamy na zakupy i do włoskiej restauracyjki:) znam doskonale okolice, toż Ty moja sąsiadka ja mieszkam w pomiędzy Zgorzelcem a Jelenią:)!

    Naprawdę ten świat mały :-) bo ja pochodzę z okolic Zgorzelca a mieszkam teraz z mężem pod Jelenia Góra :-)

    Morwa, przyszła mama 2 lubią tę wiadomość

    graphics-worms-675324.gif
    Aniołek 26.03.2013 [*]....
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 7 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa, tulaaam <3
    pamiętaj, nosisz maciczne bliźniaki, nie ma innej opcji! <3

    Fajnie, że się budujecie (my też :))

    Impresja, jestem tego samego zdania, co Przyszła Mama. Domek na horyzoncie, a ja się zastanawiam, czy zajdę...bo biologia mi nie pomaga ;) podjęłam takie decyzje, jakie podjęłam, życie dawało nam kopniaki, ale cóż, dziecka nie da się zaplanować. Chyba jednak każdy moment jest dobry :P działałabym na Twoim miejscu ;) jeśli facet jest dobrym partnerem, to już naprawdę dużo! :P

    pozdrawiam, dziewczyny!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja cionrza urojona ma się bardzo dobrze. Od dziś mam nowy objaw, który (ku*:&#@*wa) będzie ze mną już na zawsze. Mam świeżutki, ciemnoróżowy rozstęp na cycku.
    To niesamowite jest, gdy waga nie zmieniła się w ciągu ostatnich 4 miesięcy nawet o pół kilo. I niesamowite, bo cycki mam w rozmiarze A+ :/

    pepsunieczka lubi tę wiadomość

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 7 października 2015, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    Hej hej ;)
    Morwa wstaw mi Winko, bo zakończyłam w końcu 75 dniowy cykl.
    Chyba już nie zdążę zatestować w październiku ;)

    Też miałam takie masakryczne cykle... lekarz nic nie daje na wywołanie @?

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letty wrote:
    Też miałam takie masakryczne cykle... lekarz nic nie daje na wywołanie @?
    To jest @ wywoływana luteiną. Bo bez luteiny jeszcze troszkę by ten cykl potrwał ;)
    W każdym razie @ już jest więc startuję z 1 cyklem z CLO.

    aleala lubi tę wiadomość

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 7 października 2015, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    manabu wrote:
    Moja cionrza urojona ma się bardzo dobrze. Od dziś mam nowy objaw, który (ku*:&#@*wa) będzie ze mną już na zawsze. Mam świeżutki, ciemnoróżowy rozstęp na cycku.
    To niesamowite jest, gdy waga nie zmieniła się w ciągu ostatnich 4 miesięcy nawet o pół kilo. I niesamowite, bo cycki mam w rozmiarze A+ :/

    mikrodermabrazja pomaga (nawet taka w domu) i po niej olej np. bio-oil :) a tak ogólnie to ja mam od cholery rozstępów po okresie dojrzewania czyli już mają z 10 lat i nawet ich nie widać. W staniku 0, jak zdejmę stanik to siła grawitacji je trochę pokazuje :D ale ja mam cycki w rozmiarze 65 H :)

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 października 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Manabu moze cycki aspiruja na bycie B?
    Ja mam trz doo rozstepow po dojrzewaniu. Na szczescie nie na cyckach. Ostatnio sie zaopatrzylam w derma roller. Czy jakos tak. Robie sobie co miesiac zabieg. Sama. Bylam na jednym u znajomej kosmetyczki. Podpytalam co i jak i w sumie to wcale nie trudne. A efekty widze.

  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 7 października 2015, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mona_M wrote:
    To jest @ wywoływana luteiną. Bo bez luteiny jeszcze troszkę by ten cykl potrwał ;)
    W każdym razie @ już jest więc startuję z 1 cyklem z CLO.

    no to powodzenia :) ja teraz 2 cykl po anty i mam nadzieję, że będzie owocny bo jak nie to pewnie wróci moje pcos i cykle po XXX dni.

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 7 października 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Manabu moze cycki aspiruja na bycie B?
    Ja mam trz doo rozstepow po dojrzewaniu. Na szczescie nie na cyckach. Ostatnio sie zaopatrzylam w derma roller. Czy jakos tak. Robie sobie co miesiac zabieg. Sama. Bylam na jednym u znajomej kosmetyczki. Podpytalam co i jak i w sumie to wcale nie trudne. A efekty widze.

    ja mam po ciąży masakrycznie dużo na brzuchu :/ też kupiłam roller i robiłam co tydzień przed 3 miechy ale nie wiem sama czy efekty są... po 2 ciąży planuje laser

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 października 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letty ja mam na dole plecow i troche na biodrach/udach. Ale nie przeszkadza mi to az tak zebym miala lasery robic. Ten roller mi wystarcza. Dziala powoli, ale efekt jest, wiec poki co na tym sie zatrzymam. Oprocz plazy nigdzie nie pokazuje moich nerek. A na plazy mam w nosie czy ktos to widzi czy nie.
    Moze po ciazach sie zdecyduje. Chociaz jak chce miec 4 albo i wiecej jak bozia pozwoli to nie wiem czy na starosc bedzie sens.

  • emaj Autorytet
    Postów: 1667 1750

    Wysłany: 7 października 2015, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2017, 18:42

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 7 października 2015, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny
    nie wiem jak to możliwe ale zapomniałam dziś zatestować :( Poszłam normalnie się wysikać i wtedy zakapowałam że przecież na patyk miałam sikać.
    Jutro mam drugi termin @ więc pewnie przyjdzie, chociaż dziś temperatura wzrosła, ale chyba przeziębiona jestem. Więc czekam do jutra, można mnie przepisać na jutro jakby co :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 października 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jenny za zapomnienie o tescie karny kieliszek wina. O.o

    kattalinna, pepsunieczka, myszaaa, aleala lubią tę wiadomość

  • JennyXS Autorytet
    Postów: 436 333

    Wysłany: 7 października 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Jenny za zapomnienie o tescie karny kieliszek wina. O.o


    Hahaha :D Bardzo chętnie :) Stawiam wszystkim :) Jutro pewnie z żalu wypiję całą butelkę :)

    200909182441.png
    f2wli09kseu15yxf.png
    3jgxvfxmbborrgjh.png
  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 października 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja bardzo chetnie z winka dzis skorzystam. Bede miala samotna noc w domciu to winko jak najbardziej na miejscu.

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jesteśmy umówione na wieczornicę winną ;)

    zem3qps6in5tddof.png
  • Jagah Autorytet
    Postów: 1568 2205

    Wysłany: 7 października 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie zaczął się bardzo dobrze dzień, najpierw dowiedziałam się o ciąży forumowej koleżanki, potem machnęłam sobie ładne hybrydy, obiad na parze właściwie robi się sam, i podczytuję Was na wygodnej kanapie z ulubioną kawą, to jest życie, o! :D

    Dwa dni pracy i strzała w kierunku Polski, wyczekane wakacje z rodzinką, uhuhuhu :D

    pepsunieczka, emaj lubią tę wiadomość

    1o5qp2.png<3 kAlMp1.png
  • letty Autorytet
    Postów: 458 314

    Wysłany: 7 października 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cytrynka_ wrote:
    Letty ja mam na dole plecow i troche na biodrach/udach. Ale nie przeszkadza mi to az tak zebym miala lasery robic. Ten roller mi wystarcza. Dziala powoli, ale efekt jest, wiec poki co na tym sie zatrzymam. Oprocz plazy nigdzie nie pokazuje moich nerek. A na plazy mam w nosie czy ktos to widzi czy nie.
    Moze po ciazach sie zdecyduje. Chociaz jak chce miec 4 albo i wiecej jak bozia pozwoli to nie wiem czy na starosc bedzie sens.

    niezła gromadka :) ja przy 2 kończę :D no mi na biodrach też nie przeszkadza... tylko ten brzuch :/ pojawiły się w 8 miesiącu i z dnia na dzień były coraz większe... a przytyłam 10 kg + kremy, olejki itp. itd.

    Cytrynka_ lubi tę wiadomość

    wnid8ribpqlokjkp.png
    ckaivfxmzxh7kbdm.png
  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 7 października 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Morwa, tulaaam <3
    pamiętaj, nosisz maciczne bliźniaki, nie ma innej opcji! <3

    Fajnie, że się budujecie (my też :))

    Impresja, jestem tego samego zdania, co Przyszła Mama. Domek na horyzoncie, a ja się zastanawiam, czy zajdę...bo biologia mi nie pomaga ;) podjęłam takie decyzje, jakie podjęłam, życie dawało nam kopniaki, ale cóż, dziecka nie da się zaplanować. Chyba jednak każdy moment jest dobry :P działałabym na Twoim miejscu ;) jeśli facet jest dobrym partnerem, to już naprawdę dużo! :P

    pozdrawiam, dziewczyny!


    o to widzę folgujesz sobie jak ja:)
    my niedawno kupiliśmy działę na wiosnę planujemy rozpocząć budowę...i zamiast zająć sie zbieraniem kasy, pozwoleniami, przyłączami, projektami ja tylko na ovu i ciąża mi we łbie. pewnie też nieciekawy moment na bolszewika prowadzę sklep, D. ciągle w niemczech także jaby sie udało to zostanę w ciaży sama ze sklepem i budową ale co tam ...później będę się martwić:)!

  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 października 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny moje kochane, wiem, że o testach aleksisowych tu było ale nie przebrnę przez wątek żeby je znaleźć, a i przyznam, że całego forum mi się nie chce przeglądać (no, zapracowana jestem ;) )

    jakie testy polecacie? nigdy nie widziałam u siebie potrzeby ich stosowania, ale teraz postanowiłam raz jedyny spróbować. przynajmniej na takie sobie posikam ;)facelle rossmanowskie, domowe laboratorium, coś z apteki czy allegrowe? w tym temacie jestem jak dziecko we mgle...

    zem3qps6in5tddof.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ