X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)
Odpowiedz

REWOLUCJA PAŹDZIERNIKOWA - lista testujących w najdłuższym miesiącu w roku :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczynki gratulacje dla zaciążonych.

    Wbijajcie do nas czerwcowych mamusiek na fioletową ;)

    Przesyłam kolejne wiruski. Tak żeby każda sie zaraziła!
    &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 17:11

    Vesper, Morwa, ewelinka2210 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    (...)Sam nie zawiera hormonów czy substancji hormonopodobnych, wpływa jednak na gospodarkę hormonalną pobudzając pracę przysadki i produkcję LH. Preparat pomaga także przedłużyć 2 fazę cyklu. Wpływając na przysadkę, produkcję LH ułatwia produkcję progesteronu i wyregulowanie cykli(...)

    to do niepokalanka, więc chyba wydłuża.
    A to się nie tyczy przypadków, gdzie kobiety mają krótką fazę lutealną? Że im wtedy podciąganie do tych 14 dni? U mnie zawsze druga faz miała jakieś 13 dni, czyli ok. A teraz się jakoś nie zanosi. Pozostaje czekać.

    Vesper, ja nie wiem, czy kiedykolwiek czeka mnie ciąża. Wg lekarza raczej in vitro, bo problemy są po obu stronach i z brakiem nasienia praktycznie nic nie da się zrobić. Ale ja mam tyle innych problemów zdrowotnych, że na razie nie biorę tego pod uwagę. Nawet gin na ostatniej wizycie w Pl powiedział mi, że może tak po prostu jest mi pisane, że biologiczne potomstwo to za duże ryzyko dla mnie i organizm sam się przed tym broni. Dawno nic tak szczerego od lekarza nie usłyszałam. Jak się uda, to znaczy, że tak miało być. A jak nie, to trzeba się z tym pogodzić, odpuścić...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bratek wrote:
    Impresja, ja na Castagnusie nic nie zauważyłam ;/ Niezależnie od tego czy wsuwałam jedną, czy 2 tabletki ;/ Nie wiem zatem czy w moim przypadku nie zdążył jeszcze zadziałać... czy też po prostu nie ma sensu go łykać? :P
    Biorę dużą dawkę, tę ze Swansona. Może dlatego.

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 7 października 2015, 17:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj, impresja, utulam <3 będzie, co ma być- ale to wszystko jeszcze nie znaczy, że nie zostaniesz mamą, tak czy owak <3 przykro mi z powodu Waszych problemów zdrowotnych. W takim razie przede wszystkim życzę zdrowia, potem dzieci, a potem kasy ;) ale jak wolisz zmienić kolejność, to pozwalam ;)

    Impresja lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    W takim razie przede wszystkim życzę zdrowia, potem dzieci, a potem kasy ;) ale jak wolisz zmienić kolejność, to pozwalam ;)
    Po prostu chciałabym, żeby w końcu coś zaczęło się układać...
    Odrobiny szczęścia mi brakuje.

    Dziękuję <3

  • Rosolina Autorytet
    Postów: 809 185

    Wysłany: 7 października 2015, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    impresja - mi po castagnusie wydłużył się cykl, wydaje mi się, że mam większy brzuchol i do tego nie wiem czy to oznaka jesieni czy skutki uboczne, ale włosy okropnie wypadają.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 października 2015, 17:24

    Impresja lubi tę wiadomość

    p19uqqmzk4ecto70.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosolina wrote:
    impresja - mi po castagnusie wydłużył się cykl, wydaje mi się, że mam większy brzuchol i do tego nie wiem czy to oznaka jesieni czy skutki uboczne, ale włosy okropnie wypadają.
    A miałaś późniejszą owulację na castagnusie i stąd dłuższy cykl?
    Czy lutealna się tylko wydłużyła? Z ilu na ile? ;)

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 7 października 2015, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Po prostu chciałabym, żeby w końcu coś zaczęło się układać...
    Odrobiny szczęścia mi brakuje.

    Dziękuję <3

    W takim razie szczęścia życzę, kochana <3

    Impresja lubi tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • kate55 Autorytet
    Postów: 1378 1128

    Wysłany: 7 października 2015, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Lubię się zadowalać termometrem hahah nie no żarcik . U mnie to jest zawsze godzina leżenia na łóżku bez większego ruszania się i wiercenia. Robiłam test- sprawdzian na swoim organizmie i robiłam pomiary nawet co 5 minut. Pierwsze pomiary były wysokie a kolejne coraz niższe aż doszłam do momentu kiedy temperatura zaczęła się utrzymywać na tym samym poziomie. Mierzyłam czas jaki mi zajmuje do zejścia do tej "stałej temperatury" i wyszło mi jakoś około 40 min. Ciśnienie leżąc jest inne niż siedząc bądź stojąc , a zmiana ciśnienia , opanowany oddech i wiele innych sprawia że temperatura się zmienia. Warto dowiedzieć się jak wygląda budzenie się organizmu od strony medycznej czyli jak działają hormony , co się się zmienia i takie tam , wtedy można wyłapać te najbardziej wiarygodne temperatury. Aaa budzik to największe zło jakie wynaleziono ;)
    dzięki! może też zacznę tak robić, bo rano często zasypiam z termometrem w ustach i zastanawiam się, czy mi z ust nie wypadł podczas pomiaru:D

    Po 3 latach starań, w końcu z nami <3 Pola, 30.03.2018r.

    moje dwa aniołki...
    Aniołek, lipiec 2015, cp
    Leonek, styczeń 2017, 28tc
  • Karolina_karolina Autorytet
    Postów: 289 350

    Wysłany: 7 października 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Wróciłam od ginekologa. Juz wszystko wiem. Nie mam stwierdzono PCO. Obydwa jajniki mam prawidłowej wielkości i struktury. W zatoce Douglasa nie ma płynu. Endometrium jednorodne wielkości 10 mm. W prawym jajniki pęcherzyk dominujący o srednicy 15mm. Wszystko jak narazie dobrze. Ciesze się bardzo. Dziś wieczorem pije z wami wino zw szczęścia. No i trzeba będzie działać. Bo jeszcze w tym miesiącu nic straconego. Buziaki ♡♡♡

    kate55, Vesper, Impresja, kattalinna, Morwa, emaj, Kjopa3, aleala lubią tę wiadomość

    hchygox1kst10j9v.png
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 7 października 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morwa wrote:
    Kurde niedobrze :( miejmy nadzieje ,ze po prostu był Ci dany mały powstaniec :* tego Ci życzę :)
    A tak poza tym to winka na wykresie powoli przypominają kręgle:p która to rozbije?
    Plan na powstańca już jest :) wprawdzie zakładam już tylko jeden cykl z intensywnymi staraniami i wspomagaczami ale że łapię się na listę dwukrotnie to może przedłużę na max dwa cykle ;) dziś daję termometr mężowi żeby schował ode mnie. Spróbuję z testami. A jak to nie pomoże to po prostu zostanę przy winie ;)

    Butelki z listy to nie kręgle, to powstańcza broń miotana, będziemy walczyć z ridzem :D

    zem3qps6in5tddof.png
  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 października 2015, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kattalinna wrote:
    Plan na powstańca już jest :) wprawdzie zakładam już tylko jeden cykl z intensywnymi staraniami i wspomagaczami ale że łapię się na listę dwukrotnie to może przedłużę na max dwa cykle ;) dziś daję termometr mężowi żeby schował ode mnie. Spróbuję z testami. A jak to nie pomoże to po prostu zostanę przy winie ;)

    Butelki z listy to nie kręgle, to powstańcza broń miotana, będziemy walczyć z ridzem :D
    Haha będziecie robić koktajle Mołotowa :D dobre , dobre tak trzymać :)

    stacey lubi tę wiadomość

  • Morwa Autorytet
    Postów: 16937 26804

    Wysłany: 7 października 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina_karolina wrote:
    Cześć dziewczyny. Wróciłam od ginekologa. Juz wszystko wiem. Nie mam stwierdzono PCO. Obydwa jajniki mam prawidłowej wielkości i struktury. W zatoce Douglasa nie ma płynu. Endometrium jednorodne wielkości 10 mm. W prawym jajniki pęcherzyk dominujący o srednicy 15mm. Wszystko jak narazie dobrze. Ciesze się bardzo. Dziś wieczorem pije z wami wino zw szczęścia. No i trzeba będzie działać. Bo jeszcze w tym miesiącu nic straconego. Buziaki ♡♡♡
    A widzisz ,a tak się bałaś :) ciesze się ,że jest wszystko ok i liczę ,że zaszcycisz nas małym bolszewiczkiem na liście :)

    Vesper, stacey lubią tę wiadomość

  • Cytrynka_ Autorytet
    Postów: 4402 1914

    Wysłany: 7 października 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina super ze wszystko dobrze. I Ty juz bron Boze nie idz na zadne usg do tego gina co poprzednio. Bo widac jaki sprzet on ma. I tylko bedziesz sie stresowac.
    @ nadal nie ma. Brzuch po ciezkiej dostawie zaczal bardziej bolec. Ale ju jest lepiej.


    Ktora widziała mojego Ridza?

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 7 października 2015, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, niestety, pasuję w tym miesiącu. Mam leki, których nie wolno mieszać z prokreacyjnym seksem :P ale będę tu zaglądać i kibicować :)
    trochę mi szkoda, bo ładny pęcherzyk wyhodowałam, ale cóż, life is brutal :P

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper, to podwójne kciuki będę trzymać! <3 <3

    Cytrynko, ja w piątek planuję Ridża zgarnąć, więc Tobie pozostaje wysikać coś konkretnego dla poprawy statystyk ;)

  • przyszła mama 2 Autorytet
    Postów: 1982 5919

    Wysłany: 7 października 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tadam ja 2 dzień na różaniec śmigam:) wymodlę tą ciążę jeśli jej fizycznie sprawić nie mogę sprawi ją palec Boży:)
    o Was też wspomniałam:) mam nadzieję,że sie liczy bez różańća (czyt. koralików) bo ze mnie laik kościelny ale chyba chęci ważne:)

    no a teraz winko i ananas:) z takim pakietem nie zapaskudzę listy:)

    kattalinna, Impresja, bizona, pepsunieczka, Marietta lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przyszła mama 2 wrote:
    tadam ja 2 dzień na różaniec śmigam:)
    Zgarnij nam jeszcze mszalne przy okazji :D Będziemy się od środka namaszczać :D

    przyszła mama 2, pepsunieczka lubią tę wiadomość

  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 7 października 2015, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Impresja wrote:
    Vesper, to podwójne kciuki będę trzymać! <3 <3

    Dzięki, Impresja <3 <3 następny ładny pęcherzyk chyba mi dopiero na grudzień wypadnie ;) także przyszła mamo, pamiętaj, proszę o mnie dłużej ;)

    zdrowie, dziewczynki!

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 października 2015, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vesper wrote:
    Dzięki, Impresja <3 <3 następny ładny pęcherzyk chyba mi dopiero na grudzień wypadnie ;) także przyszła mamo, pamiętaj, proszę o mnie dłużej ;)

    zdrowie, dziewczynki!
    A pewnie, że będę. Idealny prezent na gwiazdkę :)

    Vesper lubi tę wiadomość

‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ