X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 3 lipca 2016, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś nie myśl o niczym tylko się relaksuj i ładuj baterie na dalszą walkę :*

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 3 lipca 2016, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, wracaj w dwupaku :) (albo nawet w trójpaku :))!
    Doty... <3

    Karoluś81, Greetta lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 4 lipca 2016, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny,
    witaj Elica.. hmm tylko czy ja powinnam tu witać jeszcze kogoś.. ja tu teraz tylko na gościnnych występach..

    Enigma, myślisz, że po laparo mogła się rozregulować owu? a może miałaś tylko z mniejszymi objawami?

    Karoluś odpoczywaj ile wlezie!! :)

    Hewa, nie przepracowuj się :)

    Doty, Gretta <3

    u mnie weekend udany, impreza piątkowa super, obie bratanice pomogły dmuchać 35 świeczek :)dziewczynki cudne i nie do przegadania :)
    w sobotę koncert Comy, więc się wyszaleliśmy

    a w niedzielę występ mojego zespołu i to w środku dnia, więc w sumie dzień rozbity, ale mimo wszystko przyjemny.
    Dostałam wczoraj @, zamierzam wybrać się do gina i sprawdzić, czy po tych stymulacjach wszystko w podwoziu ok

    Miłego dnia babeczki!

    Greetta, Alicja81 lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 4 lipca 2016, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    u mnie @ przylazła i od wczoraj nowy cykl...

    Plany to badania i zarejestrowanie się na HSG, do tego czasu postanowiłam nie nastawiać się za bardzo. Tym razem łez nie było... Muszę zrobić cytologię i pozostałe przeciwciała z krwi.

    Elica witaj, powodzenia :)

    Nanatasza oczywiście, że powinnaś, jesteś u siebie :)

    Enigma, nie widzę Twojego wykresu więc zapytam tylko czy mierzysz temperaturę, bo wtedy łatwiej byłoby ustalić co z owulacją.

    U mnie dzisiaj słonecznie i nie za ciepło. Młoda wyruszyła o poranku na przygodę w Tatry :) Ja po pracy idę zrywać fasolkę a z wieczora... kto wie :)

    Pozdrawiam :)

    Aqga
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 lipca 2016, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie.. czy wszystkie mierzycie temperaturę ? Ja niestety ze względu na tryb życia nie mam możliwości i chyba jedyne co mi pozostaje to obliczenia i obserwacje śluzu :/ choć cykle mam regularne jak w zegarku 31 dni i kolejna @. Aqga, ja dzisiaj 3dc wiec lecimy mniej wiecej na tym samym pułapie ;)

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 4 lipca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nanatasza wrote:
    Hej dziewczyny,


    Enigma, myślisz, że po laparo mogła się rozregulować owu? a może miałaś tylko z mniejszymi objawami?


    Nataszko No właśnie sama nie wiem, żałuję, że nie podjechałam na monitoring, miała bym jasność

    A co do witania to chyba nie myślisz nas opuścić?! Zabraniam :)

    Greetta lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 4 lipca 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQga wrote:


    Enigma, nie widzę Twojego wykresu więc zapytam tylko czy mierzysz temperaturę, bo wtedy łatwiej byłoby ustalić co z owulacją.

    Kochana nie widzisz, bo go nie prowadzę :P Wcześniej mierzyłam tempkę, ale tak jak mi pasowało (wieczorem), a teraz zarzuciłam ten proceder w ogóle. Chciałam się trochę zdystansować :)

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 4 lipca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni_gma wrote:
    Nataszko No właśnie sama nie wiem, żałuję, że nie podjechałam na monitoring, miała bym jasność

    A co do witania to chyba nie myślisz nas opuścić?! Zabraniam :)

    no tak trochę planuję
    póki co trudno, bo przez tak długi czas się przyzwyczaiłam, ale wchodzenie tu przypomina mi o mojej niemocy, bezradności, niemożności posiadania dzieci..

    prowadzę kalendarz - w sensie zaznaczam kiedy @, więc pewnie będę zaglądać

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ahoj pozdrawiam z Mazur :-)
    Pogoda nie rozpieszcza, ale po ostatnim lecie powrót do normalnego polskiego lata jest fajny. Dzisiaj zaliczyliśmy rejs statkiem z Giżycka do Mikołajek. Piękne widoki :-) przede wszystkim jednak dzisiaj nasza pierwsza rocznica ślubu :-) :-) :-)
    Niestety pewnie wrócimy w takim składzie jak wyjechaliśmy, bo temperatura niska i plamienie się pojawiło.
    Po lekach czuję się cały czas dobrze. Na szczęście :-)
    Czuję się spokojna. Odpoczywam. Nie chce mi się myśleć o tym wszystkim. Wiadomo, okres czeka u progu więc super humor musi poczekać.
    Pozdrawiam serdecznie i życzę sił. Kto jak kto ale my ich potrzebujemy :-)

    Alicja81 lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 4 lipca 2016, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola najlepszego z okazji rocznicy;

    Elica witaj wśród nas, a ja za 2 tygodnie będę 35+; kolega mnie pocieszył dzisiaj w pracy mówiąc, że jestem jeszcze w wieku "tartacznym".

    Karoluś81, elica lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 4 lipca 2016, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAROLUS <3 <3 <3
    Niech Wam się dobrze wiedzie. I wiesz czego ja Wam życzę ...
    Buziole :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 5 lipca 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, to byłaś tylko 20 minut ode mnie :D
    Życzę Wam dużo ciepła, szacunku do siebie, cierpliwości i by spełniło się to, o czym marzycie :) <3


    Alicja - w wieku tartacznym? że niby co, do tartaku jeszcze 35+ zatrudniają? ;)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 5 lipca 2016, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka :-)
    Piękny dzień dzisiaj. Od rana na rowerkach. Teraz odpoczywamy w Kruklankach. Wcześniej objechalismy dookoła Jezioro Gołdapiwo. Za chwilę wracamy do Giżycka.
    Nie zestresowal mnie dzisiejszy okres. Myślę że jeśli będę w ciąży to baaaardzo się uciesze, niewyobrażalnie. Jeśli nie, to przecież życie jest takie piękne :-) :-) :-)
    Będzie dobrze Dziewczyny :-)
    Pozdrawiam i życzę słonka w każdym dniu życia.
    NATASZA Ty to masz super z tymi Mazurami na codzień :-)

    hewa81, Nanatasza, Alicja81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 lipca 2016, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy wam też te @ się tak wloką?? Ja dzisiaj zakupiłam Folika. jak ma pomóc to biorę.
    Alicja- też nie zajarzyłam o co z tym "tartacznym" chodzi :) ale przypomniało mi się jak mój kolega z pracy słysząc jak mówimy z dziewczynami o dniach płodnych zapytał "to która ma teraz tarło?" :)
    Zazdroszczę wam tych Mazur..Wstyd się przyznać że kawał świata człowiek objechał a na Mazurach nie był ;/
    Karoluś-wszystkiego najlepszego dla waszej dwójki. Duuużo miłoości :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 5 lipca 2016, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pracuję w zasadzie z samymi mężczyznami, kobitek u nas niewiele (nie w tartaku), jak mi kolega powiedział, że jestem w tartacznym też nie zajarzyłam, dopiero później...

    Mi się kończy @ dzisiaj już tylko lekkie plamienie- trzeba męża wieczorem "dopaść"

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 6 lipca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, co tu tak cicho???
    Ja wczoraj na monitoring poszłam, mam dwa duże jaja na lewym jajniku, jedno ponad 20 a drugie 18 mm. Dziś owulacja, cholernie boli brzuch, Jajniki ciągną masakrycznie.
    Chudnąć chudne, biegam.
    A i z mężem się pogodzilam :-) Syn u babci na dwa tygodnie ;-) sami jesteśmy ;-)
    Pozdrawiam wszystkie Was :-)

    ktosiowa, Karoluś81, Alicja81, hewa81, Nanatasza, Greetta, Eni_gma, Vesper lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 6 lipca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty oby z tej zgody coś fajnego wyszło. Trzymam kciuki :-)

    hewa81, doty22 lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 6 lipca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty super, że się dogadaliście, miejmy nadzieję, że z tego "godzenia" wyjdzie coś więcej.

    hewa81, doty22, Greetta, Vesper lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie :) najważniejsze to się w porę pogodzić co by się jaja nie zmarnowały... ja ze swoim w 2 poprzednich cyklach też się pokłóciłam no a jak juz się godziliśmy to było prawdopodobnie po owu :/
    Alicja- jak długie masz cykle?ja tez wczoraj pożegnałem @ i oby na 9 miesięcy ... niech jedzie franca na wakacje.. sezon urlopowy jest :D

    doty22, Greetta lubią tę wiadomość

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 7 lipca 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty mocno za Was kciuki trzymam!!
    ja też kończę @, tyle, że u mnie oznacza to tyle co nic ;) no może modły, by kolejna @ zaczęła się szybciej, bo inaczej na urlopie z podpaskami będę musiała biegać :)

    pozdrowionka z zimnych i pochmurnych Mazur

    Karoluś81, Greetta, Alicja81 lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ