X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 23:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajajajajaj ...

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • kattalinna Autorytet
    Postów: 8695 7455

    Wysłany: 30 czerwca 2016, 23:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłka jest okrągła, bramki są dwie. Wracają ale w chwale. Kuba <3

    Vesper, hewa81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    zem3qps6in5tddof.png
  • Vesper Autorytet
    Postów: 2378 1813

    Wysłany: 1 lipca 2016, 00:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaklepuję wszystkie na setnej stronie! Za dobre rozwiązania, za dobre macierzyństwo, za szybkie zaciążanie i za dobre humory forever and ever <3 :D

    hewa81, Nanatasza, Karoluś81, ktosiowa, Eni_gma, Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

    staramy się od września 2015
    ,,Zwycięzcy nigdy nie rezygnują, rezygnujący nigdy nie zwyciężają"

  • Nanatasza Autorytet
    Postów: 1118 943

    Wysłany: 1 lipca 2016, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj mecz był piękny, ale, żeby przeszła drużyna, która nie wygrała żadnego meczu, a odpadła ta, która żadnego nie przegrała.. ech
    uwielbiam piłkę odkąd sie mówić nauczyłam, ojciec był zapalonym kibicem, piłkarzem, trenerem ;)

    a i wczoraj dobry dzień bo w końcu normalnie sie kochaliśmy, po tygodniach spięcia i seksu na zawołanie :)

    u nas chyba nie padało, choć kwiaty na balkonie dziwnie mokre ;)
    ja dziś robię zaległą imprezę urodzinową, grill wege i mięsny i ciasto z truskawkami :D

    miłego dnia i niech się spełni, co napisała Vesper!!

    hewa81, Karoluś81, Vesper, Alicja81, Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

    starania od 2007
    mama bliźniaków [*] [*] grudzień 2015 10tc
    "..nie mieliśmy szansy na dotyk.."
    ivf czerwiec 2016 [*] [*]
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 1 lipca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas była burza i padało kilka godzin. Teraz rano znów gorąco. Uparujemy się :-)
    Tak mi smutno jak pomyślę o meczu... NATASZA masz rację. Ale taka już jest piłka. Pewnie dlatego tyle emocji budzi. Ja w drugiej połowie zaczęłam robić na drutach żeby się uspokoić i ocalić paznokcie :-)
    Dzisiaj ostatni dzień w pracy :-) :-) :-)
    Od jutra Mazury :-) :-) :-)

    Nanatasza, hewa81, Vesper, Alicja81, Greetta, kattalinna lubią tę wiadomość

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 1 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę ja też chcę coś skrobnąć na tej 100 stronie :)

    Jakoś tak zapału tylko nie mam jednak... wakacje, młoda na obóz się szykuje, bałagan, wszędzie pełno ciuchów i innych klamotów i zostaniemy z M od poniedziałku sami i wolni jak te ptaki ;)

    Gdyby było to w innym dniu cyklu to bym się strasznie cieszyła :)
    A tak...

    Zazdroszczę wszystkim urlopowiczom... nie wiem czy M znajdzie czas na kilka dni wolnych dla nas,natomiast ja wybieram się na "wolny wybieg" w tym roku :) czytaj jadę z młodą na wieś a M... i obawiam się, że następny cykl będzie stracony, bo ovulacja nie zechce poczekać do mojego powrotu do domu :(

    Pozdrawiam Wszystkie dziewczynki :)

    Karoluś81, Vesper, Greetta lubią tę wiadomość

    Aqga
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AQGA może jednak uda Wam się "spiknac" ;)
    A może wcale nie będzie takiej potrzeby?
    Kiedy test? Ja spróbuję poczekać na rozwój wypadków. No chyba że nie będzie żadnych znaków na ziemi i niebie zwiastujacych @ to w poniedziałek rano, w dniu rocznicy ślubu sikne :-)

  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Karoluś no to tym bardziej zaciskam kciuki o Wasze powodzenie, moja i M rocznica dopiero pod koniec sierpnia, więc mam jeszcze czas :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Aqga
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 1 lipca 2016, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś i ja trzymam kciuki :)
    Aqga - głowa do góry, co ma wisieć, nie utonie :)
    Miłego dzionka wszystkim :) :) :)
    Ja dziś bez szefostwa i trochę się lenię w pracy :P w końcu główna księgowa też czasem może, nie? Disco Polo włączone i czuję już weekendzik :)

    Karoluś81, Nanatasza, Eni_gma, Greetta, hewa81, Vesper, Alicja81 lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTY dawno nie pisałaś. Jak treningi? Urlopowe plany aktualne?
    Pozdrawiam :-)

  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dużo się działo i nie miałam serca tu wchodzić :(
    Niestety plany urlopowe zweryfikował los, czas pokaże czy ze wszystkich planów cokolwiek się ziści, szczerze w to wątpię... W pamiętniku napisałam dziś więcej... nie chce mi się nic...
    A z treningami jest w porządku - w dwa tygodnie 2,5 kg w dół :) Co mnie bardzo cieszy :) Jestem na diecie 1200 kcal. Czuję się fizycznie w porządku.

    Eni_gma, Greetta, kattalinna, hewa81, Alicja81 lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • AQga Ekspertka
    Postów: 186 276

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty dzielna z Ciebie kobieta <3

    doty22 lubi tę wiadomość

    Aqga
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 1 lipca 2016, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki AQga <3

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Greetta Autorytet
    Postów: 431 470

    Wysłany: 1 lipca 2016, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja coś na setnej stronie skrobne he he a co :D jak Vesper napisała cyt.: "Za dobre rozwiązania, za dobre macierzyństwo, za szybkie zaciążanie i za dobre humory forever and ever <3 :D " .... :) :D <3

    Mecz emocjonujący, ale pretensji mieć nie można do Kuby i tak nas ładnie poprowadził do 1/8 <3

    U mnie upał, chociaż opalić się można :P musi być jakiś pozytyw ;)

    Pozdrawiam serdecznie :) :D <3 <3 <3 3majcie się :P

    hewa81, Karoluś81, Vesper, Alicja81 lubią tę wiadomość

    <3 Synio 02.02.2006 31tc cc <3 Aniołek [*] ( 8/11tc ) XI.2015 <3 Synio 05.01.18 39tc sn :D <3
    82down152kmv2jv8.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 2 lipca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ahoj :)

    Znów mnie migrena dopadła :( A tak się ostatnio cieszyłam, ze jakoś mi odpuścił ból głowy ... Ale to te zmiany pogodowe tak paskudnie na mnie działają :( Wczorajszy dzień .... koszmarny :( Jeszcze w czwartek sie zaczęło, ale wzięłam paracetamol i jakoś adrenalina meczowa wspomogła i na chwile bylo lżej. Ale wczoraj od rana powtorka z rozrywki :( Na szczescie dzis jest już ok, mam nadzieje, ze odpuści i da mi już spokój.

    U mnie weekend i niestety powrót do roboty. Fajnie mi było na wolnym, ale już niedługo .... Ogarne trochę po mojej 2tyg nieobecności i przychodzi moje zastępstwo na nauki :) No i za jakieś 2 tyg spadam na L4. Czas sie pobyczyć, bo jak sie maleńka urodzi to raczej luzu mieć nie będę. Ale za to będę się spełniać w roli mamuśki, wiec i tak już się nie mogę doczekać :)

    KAROLUS, życzę Ci wspaniałego urlopu, odpocznij Dziewczyno i wracaj z mega wolną głową i mega turbo doładowaniem na nowy rozdział w Twoim życiu, czego Ci życzę i już zaciskam kciuki za pięknego plusika zielonego, albo na kolejna walke z przeznaczeniem, bo przecież wszystko się wyjaśni tam, nad pięknymi jeziorami :)

    DOTY, piękny wynik ... 2,5 kg z 2 tyg ... Super :) Prawidłowy, zdrowy spadek, prowadzący do nie pojawienia się ew efektu jo-jo, czego kobiety walczące z wagą tak nie lubią. Oby tak dalej. Życzę Ci skutecznej realizacji zamierzonych planów. No i może jednak coś się uda z tym urlopem, przecież miałaś takie fajne plany z nim związane .... A jak nie, to musicie dzialac intensywnie tu, na miejscu.

    GREETTA, fajnie, ze nas odwiedzasz :)

    NATASZA, impreza się udała? Na pewno :) Cieszę się, ze z M jest ok, taka mam przynajmniej nadzieję. Taki spontaniczny sex jest bardzo dobry dla związku :) Wiem, ze jeszcze pewnie sporo czasu upłynie do wewnętrznego pogodzenia się z faktami, ale małymi kroczkami znajdziesz spokuj. Bo zamknąć się w sobie i nie dopuszczać do siebie otoczenia jest łatwo, tylko to do niczego nie prowadzi. Dlatego nawet nie wiesz jak mi się gęba cieszyła czytając Twego ostatniego posta, ze bzykanko było, i impre szykujesz. No i ten urlop szalony .... Tak trzymaj dzielna Kobieto <3

    No, a 1/4 finału żal .... Ale oczywiście pretensji do Kuby absolutnie mieć nie wolno, to zajebisty piłkarz - kocham go odkąd gra w reprezetacji, tylko trochę szczęścia mu zabrakło. I tak sobie myślę ze porażka nie bolalaby tak bardzo, gdyby wyszła z gry, bo karne to przeciez loteria ....
    A jak Portugalczyk obronił tego karnego, to sąsiad mój tak zaczął kurwic, ze myślałam, ze telewizor wyląduje za balkonem heheheheh

    Buziole Dziewczyny :*** życzę Wam spokojnego weekendu, dużo słonka dla Tych lubiących się opalać i więcej przewiewu dla Tych mniej lubiacych :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2016, 08:30

    Karoluś81, Alicja81, Eni_gma, Vesper, Greetta lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 lipca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jadę jadę jadę :-) :-) :-)
    Pozdrawiam z okolic Mławy :-)

    hewa81, Vesper, ktosiowa, Nanatasza, Greetta lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 2 lipca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wypoczywaj Karoluś,

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie :)
    Mama nadzieję że mnie przyjmiecie do swojego grona...Ja staraczka od 3 miesięcy (jak widać na razie bez rezultatu-właśnie dzisiaj zaczynam 3 cykl).
    Powiem szczerze że mam już 2 dzieciaków o które to, nazwijmy: "nie musiałam" się starać, no a tu jednak :)Zamarzyło nam się :)

    Karoluś81, Eni_gma, Greetta lubią tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 2 lipca 2016, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj ELICA. Powodzenia w staraniach :-)
    Wracam z plaży. Prawie nie myślałam o staraniach i zbliżającym się terminie @. Dopiero jak zobaczyłam słodkiego bobaska to wróciło myślenie. Ale czuję się zrelaksowana a to dopiero pierwszy dzień urlopu :-)

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 3 lipca 2016, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elica witaj i powodzenia :)

    Ja w tym cyklu w ogóle nie czułam owu, testy owu nie wychodziły za bardzo tzn. pojawiała się bardzo blada kreska, ale 4 dni pod rząd więc nie sądzę, żeby to był prawidłowy wynik. Być może to skutek przebytej laparo. Trochę mnie to martwi, więc w następnym cyklu podjadę na monitoring, żeby mieć pewność, że się nie popsułam z owulacjami :)

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



‹‹ 98 99 100 101 102 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ