X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 19 lipca 2016, 08:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Laseczki :-)
    W piątek idę sprawdzić czy pęcherzyki pękły. Temperatura wskazuje na to że tak :-)
    ENIGMA powodzenia w tym nowym cyklu. Wszystko masz tam na dole oczyszczone więc szanse na dzidzie duże :-)
    W pracy mam po urlopie kociokwik więc nawet tyle nie myślę o swojej potencjalnej ciąży. Staram się.
    DOTY i co z Twoimi wakacjami?

    hewa81, Eni_gma lubią tę wiadomość

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 20 lipca 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hop, hop ... Dziewczyny ... co TU taka cisza????
    Leniuchy się Wam (Nam) włączyły???

    Kiedy któraś testuje??

    DOTY co z tym Waszym urlopem???

    A ja od jutra mam dziewczynę na zastępstwo, (tz. najpierw na staż a potem na zastępstwo), pouczę ją z 2 tyg. i spadam w końcu na L4. Miała już dużo wcześniej przyjść, ale mieliśmy małe problemy z PUP-em, bo jest połowa roku a oczywiście środki na staż się kończą i trzeba było trochę pokombinować. Ale udało się :)
    Jesteśmy teraz na etapie wybierania wózka - wybór jest nieziemski, ciężko się na którykolwiek zdecydować. Mam upatrzone 2 modele, ale musimy przetestować dokładnie w sklepie. A kupować pewnie będziemy w necie, bo można zaoszczędzić nawet 200-300 zł. Ubranka na pierwsze pół roku mam po mojej siostrzenicy, łóżeczko dostałam w spadku od sąsiadki. Także zostaną mi tylko takie drobne rzeczy typu buteleczki, pieluchy.
    Maluszka bryka, czasem mocniej kopie czasem więcej leniuszkuje, ale jest to takie teraz namacalne, że mały lokator tam w środku zamieszkał :)
    Ogólnie czuję się dobrze, choć ostatnio boli mnie trochę biodro i w pośladku kłuje, mam nadzieję, że to nie początek rwy kulszowej (wiem co to jest, bo przechodziłam kiedyś), tylko przez rozciągające się gnaty.

    No to tyle ode mnie :)

    Pozdrawiam Was gorąca <3 :)

    ktosiowa, Karoluś81, Alicja81, kattalinna lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEWA to przed Tobą same przyjemności. Imię macie już wybrane dla córeczki?
    Oby te kości odpuscily i życzę dobrego samopoczucia :-)
    Pracy dużo to mniej piszę. Zresztą coś ciekawego, albo nieciekawego dopiero w piątek będę wiedziała po usg.
    Śpiąca i leniwa czuję się w tym tygodniu, chociaż działam, bo dużo obowiązków, ale bez werwy no i ćwiczyć mi się nie chce. Może jutro rower odkurze.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 20 lipca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KAROLUŚ, to tak najgorzej po urlopie się do roboty zabrać. Wiem, jak to jest wrócić po 2 tyg. labowania ;) Każda z nas pracujących zapewne tak ma.
    A czemu w piątek mają być nieciekawe wieści??? Będą pozytywne i już :)

    A imię dla księżniczki??? Dalej nie możemy się dogadać, mój pomysł to Emilia, szanownego małżonka Ada. Także zdania są podzielone, nawet wśród rodziny czy znajomych, którzy potrafią jeszcze większy mętlik wprowadzić, dorzucając kolejne do kolekcji heheh. Mamy jeszcze trochę czasu na podjęcie decyzji, chociaż i ja i tatuś jesteśmy dość uparci :(

    Dziewczyny, zajadam się arbuzem, pychota :) Super orzeźwienie, bo dość ciepło się zrobiło :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 lipca 2016, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też uwielbiam arbuza. Zwłaszcza w połączeniu z melonem i bananem. Albo z fetą, na słono :-)
    Imiona bardzo ładne. Ja bym pewnie wybrała Emilke bo to imię mojej ulubionej bohaterki z książki Lucy M. Montgomery"Emilka ze Srebrnego Nowiu". Ileż razy czytałam tę książkę! Jest w rozsypce, kartki latają luzem ale nigdy jej nie wyrzuce :-) sentyment :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lipca 2016, 14:26

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 lipca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do piątku - czy będzie ciąża z tego cyklu to wiadomo że nie wiadomo :-) mam tylko nadzieję, że pęcherzyki pękły, że żadne torbiele się nie porobily. Jak w tym cyklu nie pyknie to już musowo hsg. Bo tylko to zostało. Mogą być jeszcze jakieś niuanse, ale w to nie będę wchodzić.

  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie szał gwizdka dziewczyny...
    Urlop - jeszcze nie wiadomo gdzie... Chyba zostaje Turcja. Mam kontakt z ludźmi którzy tam są lub lecą i piszą że wszystko ok. Że bezpiecznie. Biuro zaproponowało zmianę z dopłatą najmniej 5000 zł!!! Przy rezygnacji 70 - 80 % kosztów... Masakra jakaś.
    Beta z poniedziałku 1,29...
    Termin @ jutro, obczytałam forum, zdarza się że beta za wcześnie robiona wzrasta, ale jakoś tak nie ludze się. Jeśli @ nie będzie do piątku wtedy zrobię jeszcze raz betę.
    Jeśli teraz sie nie udało trudno, muszę znaleźć sposób na męża i przekonać go do badań. A następny cykl odpuszczę od leków. Wakacje chce spędzić nie zastanawiając się czy to już czy nie...
    Serdecznie Was pozdrawiam i wracam po 15 sierpnia :-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    A co do piątku - czy będzie ciąża z tego cyklu to wiadomo że nie wiadomo :-) mam tylko nadzieję, że pęcherzyki pękły, że żadne torbiele się nie porobily. Jak w tym cyklu nie pyknie to już musowo hsg. Bo tylko to zostało. Mogą być jeszcze jakieś niuanse, ale w to nie będę wchodzić.

    Mam nadzieję :-) że hsg nie będzie potrzebne :-)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CZeść dziewczyny..ja testuję 1.08 ale nie wiem w sumie czy jest sens.Owulacja była nie wtedy co powinna,jajniki i podbrzusze tak mnie bolały że to pewnie był cykl bezowulacujny. Temperaturę zaczęłam mierzyć dopiero w tym cyklu i to od połowy więc tym się nie sugeruję, bardziej robię to dla wprawy. Może w kolejnym cyklu moja temperatura mi coś podpowie.. Jakieś tam starania przed niemałża wyjazdem były ale naprawdę mam wewnętrzne przeczucie że nic z tego..jednak takie cuda się zdarzają że już niczego na 100% pewna nie jestem.

    Hewa- nie obraź się ale mi się imię Ada bardziej podoba :) Może dlatego że Ady które znałam to były przebojowe dziewczyny a Emilki to takie ciche myszki :) A też najczęściej jest tak że jak przed rodzice dostają olśnienia i dają maluchowi imię o którym wcześniej nawet nie myśleli (u mnie sytuacja x2)

    Karoluś-trzymam mocno kciuki za Twoje jajko :) oby się udało!

    Doty-ja byłam w tamtym roku w Turcji i też wyleciałam parę dni po tym jak zaczęła się tam "wojna". Ale my byliśmy jakieś 1000km dalej więc jakoś się udało. Będzie dobrze

    Enigma kiedy testujesz?

    Dziewczyny, czy któraś jest może z Wrocławia? Jest w ogóle jakiś post na wątku z info która z jakiego miasta jest?

    Trzymajcie się ciepło :)

    Karoluś81, doty22, hewa81 lubią tę wiadomość

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 20 lipca 2016, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka, ja mam termin @ na sobotę- niedzielę, ale dzisiaj zaczęłam lekko brudzić,tak więc nie mam nadziei...
    A tak w ogóle to miałam taki zapierdziel dzisiaj w pracy, ze ho, a i zostawiłam auto na podwórku i z buta do pracy- 4 km (miał być rower ale się popsuł).

    Hewa, strasznie późno to l4 bierzesz, ale i tak miejmy nadzieję, że stażystka w miarę szybko ogarnie prace.

    Karoluś81, hewa81 lubią tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja właśnie objadlam się pierogami z jagodami, które sama ulepilam :-) pycha :-)

    doty22, hewa81, Alicja81 lubią tę wiadomość

  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 20 lipca 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    A ja właśnie objadlam się pierogami z jagodami, które sama ulepilam :-) pycha :-)
    Mniam :-) też lubię

    Karoluś81, Alicja81 lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 21 lipca 2016, 07:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DOTY powodzenia z tą wycieczką. Wypocznij i wracajcie cali i zdrowi. Szalony ten świat.
    ELICA ja mam termin @ na 30 lipca więc bliskie są nasze terminy. Ale byłoby słodko, gdyby nam się teraz udało :-) no bo czemu nie?
    ALICJA z tymi plamieniami to różnie jest. Jak przeglądam w galerii wykresy ciążowe to plamienia są baaaardzo często. A widzę że termometr sobie darowalas. Może tak i lepiej. Ja jeszcze nie umiem się z nim rozstać:-)
    Dzisiaj przyjechałam rowerkiem do pracy. Czas się rozruszać :-)
    Jutro chwila prawdy :-)
    A pogoda wreszcie ładna, chociaż rano u nas tylko 9 stopni było :/

    doty22, Alicja81, hewa81 lubią tę wiadomość

  • Eni_gma Autorytet
    Postów: 687 493

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Doty o ja pierdziu, ale różnica. Masakra! Ale ceny teraz powariowały, wszystko poza Turcją, Tunezją i Egiptem zrobiło sie absurdalnie drogie.


    Hewa ja również oponuję za Emilką :)Już widzę oczami wyobraźni małą Myszeczkę - Emi :*


    Karoluś mmm pierogi, ale mi narobiłaś smaka :D


    Miłego dnia Dziewczyny :*

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-73053.png

    km5shdgexoin43nx.png



  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny !!
    ja dzisiaj jakas strasznie emocjonalna jestem... podbrzusze mnie dalej boli,jajniki tez i pojawiło się małe jednorazowe plamienie. juz sama nie wiem, jakiś powalony ten mój cykl..oby do @ a potem może się unormuje.
    Karoluś- jakoś marne szanse chyba w tym cyklu :) chyba że jakiś mały cud ale się nie nastawiam nic a nic tym razem.

    miłego dnia dziewczęta :)

  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 21 lipca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ELICA spokojnie :-) powiem Ci że mnie w tym cyklu praktycznie od dnia owu pobolewa brzuch jak na @ ale wiem że to NIC nie znaczy. Nawet już nie zaznaczam tych objawów na wykresie, chyba że są bardzo wyraźne i mam pewność że sobie ich nie wmawiam. Co powiedzieć więcej, ciężko jest z emocjami. Ja pewnie jutro będę swirowac po usg. A jeśli pęcherzyki pękły to się oficjalnie nakręce na ciążę i to blizniacza, hehehe :-) a jak przyjdzie @ to dopiero będzie dół, już to czuję :-)

  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 21 lipca 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka
    cicho tu jakoś.

    Karoluś życzę jutro powodzenia, ćwiczyliście z mężem, że ho... musi się udać.

    Elica spokojnie, każda ma takie słabsze dni, ja też mam dzień płaczka, o byle co się wściekam i zaraz płacze (mąż mnie tedy szerokim łukiem omija)

    Dotty życzę udanego urlopu (nawiązując do pamiętnika mam nadzieję, że się zbliżycie).

    A ja czekam na @ myślę, że za dzień,dwa już powinnam zacząć miesiączkę i od początku... Zmęczona już jestem pracą, tak 9 miesięcy wolnego- super, marzy mi się mała dzidzia i ten specyficzny zapach, oliwka etc.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 22 lipca 2016, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elica, ja też jakaś taka niestabilna... Popłakałabym najlepiej w kącie.
    Karoluś, trudno się nie nakręcać jak wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na zakończenie pozytywem ;-)
    Alicja, nie dziękuję póki co. Na razie odsuwam myśl o najgorszym. Mam nadzieję jeszcze że po prostu jest zmęczony i że ja też wyczerpana... Na wakacjach odpoczniemy, zbliżymy się do siebie.

    A wczoraj miałam sytuację po której ledwo wjechałam do garażu. Mamy roczne autko, piękne i nowiutkie, a wczoraj wracając z pracy by mi je facet skasował!!! Chciał zmienić pas z lewego na prawy i gdyby nie moja czujność wjechałby we mnie! Ja po hamulcach i wjechałam na krawężnik. On się nawet nie zatrzymał!!! Masakra... Godzinę dochodzilam do siebie. Wystraszyłam się, że hej.
    Ale zaskoczyła mnie moja reakcja, nerwowa. Płakałam jeszcze dobre pół godziny po tym obierając ziemniaki do obiadu...
    @ dalej nie ma i na razie nie ma jej oznak. Nie licząc na nic i tak się nakręcilam.
    Miłego piąteczeku kochane :-)
    Ja ostatni dzień w pracy przed 3 tygodniami urlopu :-D

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 lipca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze dwie i pół godziny do usg. Ściska mnie w brzuchu z przejęcia a to tylko ma pokazać czy pęcherzyki pękły. Zdecydowanie jestem za bardzo nerwowa.

  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 22 lipca 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś, i jak wizyta???

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
‹‹ 102 103 104 105 106 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ