X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku, bo tak jakoś zrozumiałam ze dopiero dziś wzielas pierwsza tabletkę. Jednak mózg ciężarnej czasem przetwarza informacje z opóźnieniem heheheh.

    Veni, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 22 września 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karoluś81 wrote:
    Veni jak to będzie ciąża to ja chcę zaraz na hsg :-)
    Karoluś - nie wiem czy chcesz;) Ja Wam powiem tak z ręką na sercu - że chyba bym drugi raz na to nie poszła. Szkoda, ze dopiero po fakcie dowiedziałam się, że jest coś takiego jak sono hsg.
    Chociaz ponoć jak jajowody są drożne, to aż tak nie boli.

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 23 września 2016, 07:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba trzeba wybrać się do apteki po test...Jak to się stalo, ze nie mam już ani jednego w domu? Cholera, ale jestem zła.

    No nic, dobrze, że dziś piątek. A brzuch mnie boli tak, że masakra.

    Miłego dzionka!

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 23 września 2016, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni kciuki w górę! :*

    Veni lubi tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 23 września 2016, 07:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VENI, no no ....
    Widziałam wykres, pięknie skoczylas do góry :) pedz po test, bo tu sie chyba coś szykuje. Oj przydałby się jakiś pozytyw :)

    Część Dziewczyny :)
    Pozdrawiam i zycze spokojnego piątku :)

    Veni lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 23 września 2016, 07:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale moje plamienie również ma się całkiem dobrze. Ehhhh, o co w tym wszystkim chodzi? No nic, spadam do pracy, pomyślę po drodze;)

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 23 września 2016, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry !

    Veni piękny skok.

    U mnie też w miarę wysoko, ale czy to dobry znak??

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 23 września 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieje, że u Ciebie coś z tego będzie.
    Ja dotarłam do pracy i zeszłam na ziemie. Kupiłam co prawda test, ale pewnie nie będe go robić, bo plamienie się rozwija,wiec pewnie temperatura jest wynikiem tego, że się nie wyspałam;)

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 23 września 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem przestraszona. Czy piekła was kiedyś szyjka macicy? Przy samej końcówce szyjki tam gdzie się kończy i ma ujście. Rano nagle mi się to pojawiło, nie da się jej nawet dotknąć palcem żeby zbadać, bo boli jak diabli. Może mi się rak robi czy co, albo ciąża pozamaciczna? Boję się, bo nawet jak siedzę to piecze. :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 09:30

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 23 września 2016, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka ja nie pomogę bo nigdy nie mialam takiego objawu. Może idź do lekarza?
    Veni trzeba mieć nadzieję do końca !

    Miłego dnia

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 23 września 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też bardzo bym chciała żeby tym razem się u mnie udało . Nie chce mi się nawet myśleć o dalszym leczeniu :(

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 23 września 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierówka - ja nigdy tak nie miałam, nie wiem co mam Ci poradzić. Tylko lekarz mi do głowy przychodzi. Może zadzwoń?
    Duszka, ja mam to samo, jak sobie pomyślę, że w poniedziałek kolejna porcja badań... Ehhhh. Kiepsko się czuję, jakas taka przymulona, a roboty mam w pracy jak na złość.

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 23 września 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panikara chyba ze mnie, poszperałam trochę w sieci i najprawdopodobniej to nic groźnego - to chyba więzadło odbytniczo-maciczne, a jeśli tak to się cieszę ;) Jak nie minie to pójdę do lekarza w przyszłym tygodniu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 10:24

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 23 września 2016, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka nie pomogę. Może to infekcja? Jak nie przejdzie idź do lekarza. Ale wykres masz ładny, może i Ciebie to oznaka związana z ciążą? Oby :-)

  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 23 września 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co mnie martwi? Zawsze po owu mam sucho na maxa. Dziewczyny, które zachodzą w ciążę piszą o jakiejś białej wydzielinie, o tym że mają mokro u mnie susza !

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 23 września 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Papierówka, ja miałam podobnie po infekcji, ale nie wkładałam jeszcze tam wtedy palców. Może warto się skontaktować z lekarzem i wtedy będziesz pewna. A jaką podjęłaś decyzję odnośnie weekendu w górach?

    duszka, każda z nas jest inna i każda z ciąż ma inne objawy (tak słyszałam), więc może nie jest jeszcze pozamiatane :) Trzeba mieć nadzieję :) :) :) Trzymam kciuki.

    Veni, moja kochana, też się czułam przymulona i wiecznie śpiąca... a przecież zdarzają się ciąże z "normalnymi" okresami w terminie miesiączek :) Także trzymam kciuki :)

    Karoluś, trzymam kciuki za twoje jajniki :) Oby ładnie procowały i żeby ten cykl okazał się skuteczny :) A orbiterka zazdroszczę :) Ćwiczysz? Ile chcesz schudnąć?

    Alicja, u nas też zimno... rano 9 stopni a popołudniu 20 i weź tu człowieku nie zachoruj... ;)

    Maggia, kochana, ależ ten czas pędzi :) Twój Olaf rośnie jak na drożdżach :) 6 kg to mnóstwo szczęścia i słodki ciężar :) Niedawno rodziłaś, a tu patrz za chwilkę będzie już nie tylko "cycuś" mamusi :) Super :) Niech zdrowo rośnie i będzie dla Ciebie pociechą :)

    hewa, mam nadzieję, że dobrze się czujesz :) Mam nadzieję, że nadciśnienie Ci się unormuje, bo słyszałam podzielone opinie o nadciśnieniu w ciąży. Cieszę się że cukrzyca jest opanowana :) Choć jedno z głowy :) A i jak wizyta u neurochirurga? Będziesz rodzić naturalnie czy cc?

    Eni_gma, trzymam kciuki za test, chyba chciałaś go robić 29.09? ;) Posyłam wyruski &&&& :)

    AQga, co u Ciebie, jak postępy? Pracujesz? Jak się czujesz?

    Resztę dziewczyn mocno ściskam i wszystkim życzę szybkiego zaciążenia :) Oby Wasze (nasze) marzenia się spełniły szybko (w odpowiednim momencie) :)

    edit:

    A i zapomniałam co u mnie :) W porządku :) Tak to ja mogę chodzić w ciąży ;) Jem za trzech, objawów niepokojących nie mam :) Żyć nie umierać :) Zastanawiam się nawet, czy mogłabym się wybrać za tydzień na imprezę, bo mój T. ma urodziny :) Jedyną blokadą jest moja niepohamowana potrzeba snu :)
    A następną wizytę mamy 28.09 w środę :) Jestem ciekawa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 11:33

    Kajka81, Veni, hewa81, Karoluś81, Eni_gma, Maggia lubią tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
  • Kajka81 Autorytet
    Postów: 353 221

    Wysłany: 23 września 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duszka wrote:
    Wiecie co mnie martwi? Zawsze po owu mam sucho na maxa. Dziewczyny, które zachodzą w ciążę piszą o jakiejś białej wydzielinie, o tym że mają mokro u mnie susza !

    No proszę, to powinnam być dobrej myśli, bo mnie taka właśnie zalewa ;-) Ale - z uwagi na brak innych objawów - nie jestem.

    Pozdrowienia, Dziewczyny!

    Piątek, piąteczek, piątunio!

    bl9cdf9hkw0u9qp5.png

    ug37zbmhqu79tb2c.png
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 23 września 2016, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jeszcze póki co nie jest to okres, to mnie trzyma przy nadziei;) Czuję się fatalnie, a ból miesiączkowy jest falami, np. godzinę boli, potem przerwa i tak w kółko. Test mam w razie coś, więc jeśli się nie rozkręci to jutro rano zatestuję.
    Oby przetrwać ten dzień!

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 23 września 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello :)

    DOTY super ze masz się dobrze :) Oby tak dalej, niech ten cudny czas ciążowy przebiega bez problemów, komplikacji, a ze śpiączki Cię łapią .. No cóż .... śpij póki możesz heheh
    Trzymaj się dzielnie i powodzenia na wizycie. Będzie usg też?

    A ja, jeśli mój gin się nie uprze, a nie powinien, to idę na cc. Moja neurochirurg stwierdziła, że szkoda ryzykować, wprawdzie te moje problemy z kręgosłupem były dawno, ale w związku z tym, że do dnia zajścia w ciążę odczuwałam czasem dyskomfort, to nie ma co dyskutować, tylko zalecić cięcie. No także 8.10. mam wizytę i wtedy pewnie dostanę skierowanie na cc. Ale ucieszyło mnie to, że nie będę miała przeciwwskazania do znieczulenia częściowego, bo bałam się ze mnie mogą uśpić całkowicie. A tak przynajmniej będzie mi dane ujrzeć pyzatą buziulke córci :)

    Pozdrawiam wszystkie Dziewczyny i czekam na dwie kreski co najmniej u jednej z Was.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 12:27

    doty22, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • doty22 Autorytet
    Postów: 536 607

    Wysłany: 23 września 2016, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hewa, mam nadzieję, że wszystko u Ciebie skończy się dobrze :) To na kiedy masz tę cc?

    Veni, pamiętaj, kciuki zaciśnięte :) A bóle mogą mieć różne pochodzenie, może to wynik hsg a może ciąży :) I tej drugiej wersji się trzymajmy :)

    Kajka, za Ciebie i twój zalewający śluz też trzymam kciuki :) Jak daleko jeszcze do testowania?

    Bertha - co u Ciebie?

    edit: hewa, mam nadzieję na drugie usg, ale zobaczymy :) Na pewno założy mi już kartę ciąży i będę już "oficjalnie" ciężarówką :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2016, 12:37

    Maggia lubi tę wiadomość

    Antek ur.24-06-2005 Janek ur. 29-04-2017
    Aniołki [*] (14 tc) 15-09-1998, (9 tc) 02-04-2008 (6tc) 26-03-2018, Gabrysia 11.06.2018 (11tc)
    Szósta ciąża w toku
‹‹ 131 132 133 134 135 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ