X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?
Odpowiedz

Rocznik 1981. Jesteście Staraczki?

Oceń ten wątek:
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 21 września 2016, 16:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duszka wrote:
    Czuję się taka spieta
    To się rozepnij - tak mawiał mój tato:D
    Sorki, tak mi się przypomniało :)

    Veni, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 21 września 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Papierowka to nie jest takie proste , nie wiem co się ze mną dzieje . Czuję się fatalnie

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 21 września 2016, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ta pogoda, kurcze zamiast tak jak było kiedyś stopniowo ochładzać się, to w ostatnich latach łup z dnia na dzień zimnica, brrr.

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 21 września 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie, ja też mam dreszcze. Rano 6 stopni u mnie, w południe ciepło, wychodzę z pracy znowu zimnica.
    Duszka, a może Ty po prostu chora będziesz? Przeziębienie czy coś?

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Maggia Ekspertka
    Postów: 237 343

    Wysłany: 22 września 2016, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Kochane! Trzymam za Was kciuki! Za Wasze IUI, nadcisnienia, cukrzyce, wypady w gory, testowanie, temperatury i ciaze.
    Ja jutro ide na warsztaty z BLW dowiedziec sie jak madrze rozszerzac diete za 1,5 miesiaca (kiedy Olaf skonczy pol roczku!).
    Oczywiscie standardowo moi panowie spia wokol mnie , a ja przeczytalam ostatnie 4 strony naszego watku i juz wiem, co u Was :)

    Olaf wazy 6310 i jest dlugas i przystojniak moj jesienny :) kurcze, to juz duzy chlopczyk sie robi, a ja zaczynam juz tesknic za ta kruszynka, ktora w pierwszych dobach po porodzie robila dzięciolka szukajac piersi... <3
    Jak ten czas szybko leci... Czasie, zwolnij troszke, prosze! I daj nam wszystkim nadzieje oraz spelnienie naszych marzen...

    Alicja81, Papierówka, hewa81, Karoluś81, doty22, Kajka81, Eni_gma lubią tę wiadomość

    Olaf - okaz zdrowia i szczęścia 10/10 urodzony 7.05.2016 <3
    f2w3ugpjd54wqphk.png
    atdcwn151udni0f0.png
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 22 września 2016, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!

    I mój piękny wykres szlag trafił..Temp spada i zapewne dziś dostanę @. Wszystko na to wskazuje, czuje już ją niestety. Ehhh, a tak mogło być pięknie.

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 września 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni nie przesadzaj, to żaden spadek. Jeszcze czeka Cię kilka dni niepewności. Bądź dobrej myśli :-)
    Duszka jak samopoczucie dzisiaj? Mam nadzieję że nie rozłożyło Cię żadne chorobsko.
    Mnie od dwóch dni jajniki intensywnie kluja, pobolewaja, czuję je w każdym bądź razie. W ogóle jakiś krótki ten okres miałam. Zobaczymy co przyniesie nowy cykl. U lekarza będę dopiero w 19 dc więc po owulacji. Nie wiem nawet czy robić usg wtedy, bo głównie te wycinki będą tematem wizyty. Zapłacę 300 zł, więc pewnie daruję sobie usg za kolejne 150 zł.
    Tsh spadło mi z 4 do 2,7. Lepiej, ale jeszcze trochę trzeba zbić. Pewnie dostanę większą dawkę euthyroxu. Teraz mam 0,25 czyli najmniejsza.
    Kupiłam butki na poprawę humoru, tym bardziej że w promocji. Zamiast 279 tylko 99zł. Teraz czekam na paczkę :-)
    Pozdrawiam w pierwszym dniu jesieni. Oby była dla nas owocna :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 09:57

    Papierówka, Eni_gma lubią tę wiadomość

  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 22 września 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie przesadzam, brzuch mnie strasznie boli, tak jak zwykle na @. Aż szczypie. Wić cudów nie ma;p Jeśli się nie mylę to do wieczora będzie, myslę, że miedzy 16 a 20;p Zawsze tak jest.
    O kurde z tego wszystkiego nie zauwazyłam, że mamy jesień...

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 września 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni a Ty zawsze masz taką krótką fazę lutealna czy ten cykl jest inny za względu na hsg? Bo u Ciebie dopiero 9 dpo... myślałam że jeszcze kilka dni do ewentualnej@, zresztą temperatura spadła tylko 1 stopień i nadal jest wysoka.

  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    VENI, to ile trwały Twoje fazy lutealne w poprzednich cyklach? Też tak krótko? Bo skoro piszesz, ze dzis pewnie @ przyjdzie to 9 dni to bardzo krotko. I jesli tak co cykl masz to może to oznaczac niedomoge lutealna. Powinna trwać min 11-12 dni, a najlepiej ok 14. Bo skoro zagniezdzenie może nastąpić nawet w 10 dniu II fazy, to przy 9 dniach nie ma na to szans. Chociaż w sumie piszesz, ze wydaje Ci się, ze ovu była 2 dni wcześniej. Ale mimo wszystko przyjrzyj się temu.
    A wyczytałam, ze dostalas dupka, i bralas go w tym cyklu? Do kiedy? Bo skoro tak, to nie powinnaś dziś dostać @ Lekarze zazwyczaj przepisuja na 10 do 12 dni po ovulce i w tym czasie raczej @ nie będzie, dopiero po odstawieniu, bo na tym właśnie polega przepisywanie duphastonu lub luteiny, żeby wzmocnić naturalny progesteron i wydłużyć II fazę cyklu.

    KAROLUS, wynik tsh lepszy, ale szału nie ma. Najlepiej poniżej 2, także zapewne będziesz mieć dawkę zwiększoną, tylko szkoda w takiej sytuacji, ze musisz czekać na wizyte jeszcze blisko 2 tyg. No a obniżka ceny butów mega, lubię takie :)

    Życzę spokojnego czwartku :)

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 września 2016, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hewa jak Ty potrafisz wszystko fachowo wytłumaczyć :-) bezcenna wiedza.
    Właśnie mam zamiar spytać lekarza w trakcie wizyty o moje plamienia po owu, może ja też powinnam brać dupka czy też lutke? Raz badalam progesteron i był ładny, i fazę lutealna mam 12-13 dni ale kto wie czy nie potrzebuje wsparcia.
    Veni pisz jak u Ciebie :-)

    hewa81 lubi tę wiadomość

  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 22 września 2016, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ten cykl jest taki inny po prostu;) HSG mi wszystko poprzestawiało. Począwszy od plamień, poprzez owulację i skonczywszy na @.A faza lutealna - to miedzy 10 a 13 dni u mnie ma.10 zaobserwowałam chyba ze dwa razy.
    A co do duphastonu, to ja dostałam go ze względu na te plamienia w tym cyklu i własnie się zastanawiam, czy skoro wiem, że dostanę @ to powinnam go wziąc? Miałam brać przez 8 dni.

    Dziewczyny Wasza wiedza jest dla mnie ogromna:) Wielkie dzięki za informacje.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 22 września 2016, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej Ci nie zaszkodzi, ja bym brała na Twoim miejscu aż do pojawienia się normalnej @. I skąd kochana ta pewność, że dostaniesz @? Wiele razy tu na forum czytałam, że taka pewność kończyła się właśnie na odwrót :)

    Veni lubi tę wiadomość

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 22 września 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam szczęście....Kuźwa jak zawsze. Wziełąm ten duphaston i za pół godziny zaczęło się plamienie. I bądź tu kuźwa mądry. Tylko strasznie mi bulgocze w brzuchu;P Tak to nie miałam nigdy;p

    Mała poprawka. Niedobrze mi;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2016, 14:23

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 22 września 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Veni jak to będzie ciąża to ja chcę zaraz na hsg :-)

    Papierówka, Veni lubią tę wiadomość

  • Papierówka Autorytet
    Postów: 588 689

    Wysłany: 22 września 2016, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś choro się czuję :( chyba przeziębienie mnie wzięło, nie mam mocy na nic :(

    <3 37+0tc 09.10.2020..... córeczka Kornelka - witaj! <3
    [*] 4tc ciąża biochemiczna 11.2019
    [*] 5tc ciąża biochemiczna 09.2019
    <3 37+1 tc synek Oliwierek 13.10.2018 - witaj! <3
    [*] 12 tc puste jajo 02.08.2017
    [*] 17 tc synek Ignaś 28.02.2017
  • duszka Autorytet
    Postów: 403 181

    Wysłany: 22 września 2016, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry ! Miłego popołudnia ;)

    Papierówka lubi tę wiadomość

    gIM3p1.png
    X9Kyp1.png
    3Fi4p1.png
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VENI, ale to Ty dopiero dziś wzielas tego dupka? Bo jeśli jesteś w ciąży to owszem nie zaszkodzi Ci, a nawet pomoże w razie niskiego proga, ale jeśli jednak nie jesteś, to żeby Ci cyklu nie rozwalił. Bo sztuczny prog bierze się 1-2 dni po owulacji przez 10-12 dni i po tym czasie przy staraniach zazwyczaj robi się betę lub chociaż sikanca i w razie ujemnego testu odstawia i wtedy jest @ a w razie pozytywnego kontynuuje branie.
    Więc żeby w razie czego nie wstrzymało Ci okresu. Zdarza się ze dziewczyny chcąc przesunąć @ to właśnie biorą dłuższy czas proga w tabletkach.

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
  • Veni Autorytet
    Postów: 437 199

    Wysłany: 22 września 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, ja go biorę 6 dzień. Miałam brać 8 dni z tym, że mój wykres wyliczył @ na niedzielę. Ja byłam przyszykowana na @ w sobotę, bo 29 dni to cykl mój nie miewa. ALe, żeby dostać go w czwartek to absolutnie się nie spodziewałam. Dziś obudził mnie o 6 rano ból brzucha, taki jak co miesiąc. Dlatego nie wziełam duphastonu rano, bo zgłupiałam. ALe miałam go w pracy i jak napisałaś to łyknęłam;) Generalnie wielkiego poślizgu nie było, raptem ok. 4 h. No nic, teraz to już po ptakach.

    hewa81 lubi tę wiadomość

    Veni
    Morfologia 1%, niedrożny jajowód
    wrzesień 2018 I IVF ICSI
  • hewa81 Autorytet
    Postów: 1509 1244

    Wysłany: 22 września 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale oczywiście VENI trzymam kciuki żeby te mdłości oznaczały ciążę :)

    Im bardziej w życiu ma się pod górkę.... tym piękniejsze będą później widoki
    n59yk6nlzydvnhbr.png
    ........................................................................
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ